Beżowa sukienka, dodatki?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Beżowa sukienka, dodatki?

Postprzez andrat » 2 cze 2021, o 11:37

Beżowa sukienka jest dosć uniwersalna jeśli chodzi o dodatki. Będą pasowały tutaj kolory takie jak
złoto
czerń
karmel
brąz
Unikałabym na pewno kolorów szarych oraz zimnych. Bardzije pasowałyby ciepłe karmelowe odcienie. Ewentualnie coś kontrastowego (tak naprawdę wszystko zalezy od tego jaka jest to sukienka oraz jaki ma odcień beżu).

Ładnie mogłyby wyglądać takie botki na słupku:
https://arturovicci.pl/botki-damskie-bezowe-na-slupku-3
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Beżowa sukienka, dodatki?

Postprzez mirinda67 » 2 paź 2021, o 10:15

Biżuteria to must have, niezależnie czy masz na sobie elegancki strój czy dresy. Ja lubię nosić coś delikatnego. Na co dzień idealnie nadaje się biżuteria ze stali chirurgicznej. Zamówiłam sobie kiedyś ze sklepu Elori Jewellery naszyjnik, bransoletkę i kolczyki. Tak mi się spodobały, że po paru dniach zamówiłam wiecej błyskotek :) Nie rozstaję się z biżuterią.
mirinda67
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 paź 2018, o 12:33

Re: Beżowa sukienka, dodatki?

Postprzez Adkaa00 » 6 gru 2021, o 15:34

marynarkaa, zegarek ;)
Adkaa00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 6 gru 2021, o 15:27

Re: Beżowa sukienka, dodatki?

Postprzez wenek » 26 kwi 2022, o 12:14

Ładne dodatki są dostępne w super cenie na stronie sklepu https://edibazzar.pl/ ja co róż z niego korzystam i jest świetny. Jak zależy wam na ładnej, ale nie drugiej biżuterii, to w tym sklepie ją kupicie.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: Beżowa sukienka, dodatki?

Postprzez Kaśka99 » 5 maja 2022, o 08:54

Pod beżową sukienkę zakładam koszulkę i półhalkę w kolorze naturalnym
perypetiekobieta.blogspot
nosi się dzięki temu dobrze oraz nie elektryzuje sie.
Kaśka99
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 sty 2021, o 15:17

Re: Beżowa sukienka, dodatki?

Postprzez Klosok » 6 lut 2023, o 17:42

Niedawno wprowadzili biżuterię autorską w www_lejdi_pl i robi duże wrażenie. Bardzo oryginalna, przyjemna w dotyku, pochodząca od rzemieślników. Jeżeli się pasjonujesz niszowymi markami, potrzebujesz unikalnego dodatku do garderoby to zajrzyj na spokojnie. Sporo promocji po nowym roku i bardzo się rozwijają.
Klosok
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2 lut 2023, o 13:34

Re: Beżowa sukienka, dodatki?

Postprzez Kaśka99 » 28 lut 2023, o 21:35

Pod sukienki beżowe z podszewki noszę halki z jedwabi wiskozowego naturalnym kolorze
https://pradlo.pl/70-halka-jedwabna
dzięki nim sukienka nie elektryzuje się oraz nie prześwituje.
Kaśka99
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 sty 2021, o 15:17

Re: Beżowa sukienka, dodatki?

Postprzez Jagoda123 » 18 kwi 2023, o 15:30

zdecydowałabym się na czarne dodatki i czarne botki. też mam beżową sukienkę, którą kupiłam w sklepie luxusowi.pl i zawsze łączę ją z czarnymi dodatkami i efekt końcowy wygląda całkiem nieźle.
Avatar użytkownika
Jagoda123
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 10:43

Re: Beżowa sukienka, dodatki?

Postprzez judy85 » 4 wrz 2023, o 11:34

Sukienka cielista lub pastelowa – metaliczne dodatki. Jaśniejsze, stonowane sukienki doskonale rozświetlą dodatki w metalicznych kolorach. Najbezpieczniej jest postawić na jeden błyszczący kolor: srebro, złoto lub miedź, choć w grę wchodzi również (umiejętne!) mieszanie połyskujących dodatków.

Avatar użytkownika
judy85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 wrz 2023, o 11:32
Lokalizacja: Mielec

Re: Beżowa sukienka, dodatki?

Postprzez Kaśka99 » 13 wrz 2023, o 08:44

Ja do sukienek poza biżuteria, butami i torebką noszę jeszcze halkę z jedwabiu wiskozowego
https://pradlo.pl/70-halka-jedwabna
Dzięki niej sukienka dobrze się układa i nie elektryzuje polecam halki pod sukienki z milanezu.
Kaśka99
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 sty 2021, o 15:17
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]