Bieganie czy rower na odchudzanie?

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Re: Bieganie czy rower na odchudzanie?

Postprzez fargo » 9 lis 2017, o 15:40

Ani to ani to. Ja wybieram pływanie, no i oczywiście ukochaną wspinaczkę.

fargo
Jestem tu nowa :)

Postprzez bunshee » 8 sty 2018, o 20:50

W sumie lubię i jedno i drugie, jednak teraz troszkę chyba za zimno niestety na tego typu sport :(
bunshee

Postprzez argo » 12 sty 2018, o 22:19

ZuZkA9 napisał(a):Okulary się bardzo przydają szczególnie jak się jeździ pod słońce. Ja mam takie na gumce, bo raz mi spadły przy jeździe po górach i można je było wywalić

A masz jakieś zdjęcie tych na gumce? Szukam czegoś godnego polecenia dla siebie i chłopaka :)

duszawilka napisał(a):z rękawiczek to ja mam uniwersalne do wszystkich sportów i na zimę mechanix

Mechanixy typowo zimowe? pierwsze słyszę, jaki to model ?

Tak w ogóle to co sądzicie o topach termoaktywnych do ćwiczeń i biegania? Miał ktoś z Was ?
argo
Miła Kobietka

Postprzez bunshee » 16 sty 2018, o 13:15

argo napisał(a):A masz jakieś zdjęcie tych na gumce? Szukam czegoś godnego polecenia dla siebie i chłopaka :)

bolle robi fajne okulary i właśnie takie na gumce jak i tradycyjne

argo napisał(a):Mechanixy typowo zimowe? pierwsze słyszę, jaki to model ?

pewnie chodzi o winter impact, na SPAM na pewno znajdziesz

argo napisał(a):Tak w ogóle to co sądzicie o topach termoaktywnych do ćwiczeń i biegania? Miał ktoś z Was ?

jeszcze nie jestem na tym etapie żeby pokazywać swój brzuszek, ale jak się wyrobi to na pewno zainwestuje :D

Ostatnio edytowano 5 lut 2018, o 15:16 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
bunshee

Postprzez gaia » 21 sty 2018, o 22:51

bunshee napisał(a):
argo napisał(a):A masz jakieś zdjęcie tych na gumce? Szukam czegoś godnego polecenia dla siebie i chłopaka :)

bolle robi fajne okulary i właśnie takie na gumce jak i tradycyjne

a ta gumka nie uciska?
bunshee napisał(a):
argo napisał(a):Mechanixy typowo zimowe? pierwsze słyszę, jaki to model ?

pewnie chodzi o winter impact, na militariach na pewno znajdziesz

a co sprawia, że te są akurat typowo zimowe a inne nie?
bunshee napisał(a):
argo napisał(a):Tak w ogóle to co sądzicie o topach termoaktywnych do ćwiczeń i biegania? Miał ktoś z Was ?

jeszcze nie jestem na tym etapie żeby pokazywać swój brzuszek, ale jak się wyrobi to na pewno zainwestuje :D

w ćwiczeniach najważniejszy jest komfort. Sprawdź - może będzie Ci w takim wyjątkowo komfortowo
gaia

Postprzez argo » 3 lut 2018, o 14:15

gaia napisał(a):a ta gumka nie uciska?

nie no, obstawiam że okulary mają klips do regulacji długości tej gumki, wiec jak ją sobie dopasujemy do obwodu głowy to powinna leżeć idealnie :) wg znalazłam takie na gumce --> LINK myslicie ze 65zł to duzo za takie okulary ?

gaia napisał(a):a co sprawia, że te są akurat typowo zimowe a inne nie?

pewnie są dużo grubsze i ze specjalnych materiałów wykonane. jak przeczytasz skład i opis to na pewno wszystkie twoje pytania zostana rozwiane :) nawet widziałam ze jakiś model mechanixów jestna wyprzedaży zimowej za jakies 70 zl :D

gaia napisał(a):w ćwiczeniach najważniejszy jest komfort. Sprawdź - może będzie Ci w takim wyjątkowo komfortowo

a panowie, używacie bokserek termoaktywnych ? widziałam że pentagon ma takie w swojej ofercie, co o nich sądzicie?

Ostatnio edytowano 5 lut 2018, o 15:16 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: za link podziękujemy
argo
Miła Kobietka

Postprzez kasiunia » 26 mar 2018, o 18:59

Nie jestem jakąś maniaczką uprawiania sportów ,ale biegam jak i jeżdżę na rowerze.Myślę jednak ,że bieganie szybciej spala tkankę tłuszczową.Nie ma to jednak większego znaczenia - jeżeli regularnie jesteś aktywna fizycznie - to już sukces.Ja uprawiam sporty raczej rekreacyjnie i zakupiłam nawet obuwie sportowe - takie uniwersalne - LINK. Będę mogła ich używać zarówno jazdy rowerem jaki i do biegania, pzdr

Ostatnio edytowano 10 kwi 2018, o 21:44 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Biuro rachunkowe Wodzisław Śląski - http://ekasc.pl/
kasiunia

Postprzez lissandra » 7 kwi 2018, o 22:29

Ja przy bieganiu zdecydowanie za bardzo się męczę i jak dla mniej ciężej zrobić kondycję, dlatego zdecydowanie wolę rower :p od roku już zaczęłam jazdę nie tylko na ścieżkach rowerowych, ale także górskich, polecam wszystkim mega frajda i adrenalina
lissandra

Postprzez Malinka » 8 kwi 2018, o 16:52

Bieganie jest fajne, ale ja wolę rower, ze względu na to, że można zrobić dużo kilometrów i w różnych trasach. MTB np. jest extra jak ma się możliwość jazdy w terenie z ładnymi widokami. Na pewno na rowerze więcej kalorii się też spali.
Malinka

Postprzez agataddz » 8 kwi 2018, o 20:13

zależy od zacięcia ale na rowerze faktycznie znacznie łatwiej jest bo przyjemniej :) przynajmniej wg mnie
agataddz

Postprzez Agro » 8 kwi 2018, o 20:46

lissandra napisał(a):Ja przy bieganiu zdecydowanie za bardzo się męczę i jak dla mniej ciężej zrobić kondycję, dlatego zdecydowanie wolę rower :p od roku już zaczęłam jazdę nie tylko na ścieżkach rowerowych, ale także górskich, polecam wszystkim mega frajda i adrenalina

A jaki masz rower? Czym się kierować jak kupujemy rower do jeżdżenia po górach ? :D

Malinka napisał(a):Bieganie jest fajne, ale ja wolę rower, ze względu na to, że można zrobić dużo kilometrów i w różnych trasach. MTB np. jest extra jak ma się możliwość jazdy w terenie z ładnymi widokami. Na pewno na rowerze więcej kalorii się też spali.

Potrzeba już jakiegoś specjalistycznego sprzętu jeśli wybieramy bardziej różnorodną trasę niz miejski asfalt ? :P Fakt, widoki są niezaprzeczalną zaletą jazdy na rowerze :D
Agro

Postprzez lissandra » 9 kwi 2018, o 15:10

Agro napisał(a):A jaki masz rower? Czym się kierować jak kupujemy rower do jeżdżenia po górach ? :D

jeżeli chodzi o mój rower to mam jolene od rometa(jest to górski rower). Przy zakupie warto zwrócić uwagę na wagę, geometrie, hamulce no i rama musi być dopasowana do Twojego wzrostu :)

Agro napisał(a): Potrzeba już jakiegoś specjalistycznego sprzętu jeśli wybieramy bardziej różnorodną trasę niz miejski asfalt ? :P Fakt, widoki są niezaprzeczalną zaletą jazdy na rowerze :D

no myślę że na trasie w lesie czy w górach nie bardzo będzie wygodny miejski rower bez amortyzatorów, odpowiedniej wagi i itp (to co napisałam wcześniej) Także jak chcemy pojeździć po czymś bardziej ekstremalnym, poczuć trochę emocji to wiadomo że sprzęt też trzeba dopasować do tego :D
lissandra

Postprzez hanula99 » 10 kwi 2018, o 13:43

Malinka napisał(a):Bieganie jest fajne, ale ja wolę rower, ze względu na to, że można zrobić dużo kilometrów i w różnych trasach. MTB np. jest extra jak ma się możliwość jazdy w terenie z ładnymi widokami. Na pewno na rowerze więcej kalorii się też spali.

widzę pełno kobiet w moich rejonach jeżdżących po górach i jestem pełna podziwu. Sama chciałabym tak latać, bo bieganie jest dla mnie zdecydowanie zbyt nudne, a jazda rowerem w mieście totalnie bez sensu, po co spaliny wdychać
hanula99

Postprzez nana » 10 kwi 2018, o 17:39

Zdecydowanie rower, szczególnie że jest idealna pogoda aby zacząć!
nana

Postprzez Agro » 12 kwi 2018, o 11:45

lissandra napisał(a):jeżeli chodzi o mój rower to mam jolene od rometa(jest to górski rower). Przy zakupie warto zwrócić uwagę na wagę, geometrie, hamulce no i rama musi być dopasowana do Twojego wzrostu :)

O, a co zadecydowało , że akurat Romet a nie jakiś inny producent? Czym Cię urzekł, że go wybrałaś ? :D

lissandra napisał(a):no myślę że na trasie w lesie czy w górach nie bardzo będzie wygodny miejski rower bez amortyzatorów, odpowiedniej wagi i itp (to co napisałam wcześniej) Także jak chcemy pojeździć po czymś bardziej ekstremalnym, poczuć trochę emocji to wiadomo że sprzęt też trzeba dopasować do tego :D

Miejskie rowery nie mają amortyzatorów ? ;o tylko górale są w nie wyposażone? Dobrze rozumiem ? A jak dobierać rozmiar kół?

hanula99 napisał(a):widzę pełno kobiet w moich rejonach jeżdżących po górach i jestem pełna podziwu. Sama chciałabym tak latać, bo bieganie jest dla mnie zdecydowanie zbyt nudne, a jazda rowerem w mieście totalnie bez sensu, po co spaliny wdychać

to fakt, miejska dżungla betonu nie jest niczym atrakcyjnym, o spalinach nie wspominając. Lepiej uciec do lasu gdzie cisza spokój i zieleń. Jeszcze porządny rower do kompletu i frajda gwarantowana :D
Agro

Postprzez Malinka » 12 kwi 2018, o 20:50

hanula99 napisał(a):widzę pełno kobiet w moich rejonach jeżdżących po górach i jestem pełna podziwu. Sama chciałabym tak latać, bo bieganie jest dla mnie zdecydowanie zbyt nudne, a jazda rowerem w mieście totalnie bez sensu, po co spaliny wdychać

Wiesz to cie nic nie kosztuje, oprócz roweru, ale poza tym wystarczy zacięcie albo i nawet zwykła ochota na wypad w górki. Bierzesz rower, nie wiem jaki masz i czy wgl, ale jeżeli tak to spróbuj jakiejś lekkie trasy na swoim aktyualnym. Jak poczujesz ze te emocje sa dla ciebie to pomysl np. o zakupie roweru na raty :) bardzo popularna sprawa teraz. Widziałam romety na 0%;)
Malinka

Postprzez Malinka » 12 kwi 2018, o 20:53

Agro napisał(a):O, a co zadecydowało , że akurat Romet a nie jakiś inny producent? Czym Cię urzekł, że go wybrałaś ? :D

Pewnie kolor ramy ]:-) A tak poważnie to polski producent i jakościowo też bardzo dobre rowery.

Agro napisał(a):Miejskie rowery nie mają amortyzatorów ? ;o tylko górale są w nie wyposażone? Dobrze rozumiem ? A jak dobierać rozmiar kół?

Niektóre jak nie większość takowych nie posiadają. Nie, nie tylko górale (a bardziej mtb), ale ona w 100% je mają wszystkie. Jak dobrać koła.. Hm to lepiej dobrać najpierw rozmiar ramy do wzrostu a potem przymierzyć sobie daną ramę na różnych kołach :) Np. jolene masz na 26 i 27,5 kołach
Malinka

Postprzez lissandra » 12 kwi 2018, o 21:05

Malinka napisał(a):Pewnie kolor ramy ]:-) A tak poważnie to polski producent i jakościowo też bardzo dobre rowery.

dobry producent, konkretne doradztwo no i przede wszystkim raty 0%. Niestety budżet studencki jest ograniczony :P :P

Malinka napisał(a):Niektóre jak nie większość takowych nie posiadają. Nie, nie tylko górale (a bardziej mtb), ale ona w 100% je mają wszystkie. Jak dobrać koła.. Hm to lepiej dobrać najpierw rozmiar ramy do wzrostu a potem przymierzyć sobie daną ramę na różnych kołach :) Np. jolene masz na 26 i 27,5 kołach

Jak chcesz sobie dobrać ramę to np na stronie rometa jak wchodzisz w specyfikację roweru, masz szczegóły dotyczące rozmiarów ram
lissandra

Postprzez hanula99 » 15 kwi 2018, o 21:21

lissandra napisał(a):dobry producent, konkretne doradztwo no i przede wszystkim raty 0%. Niestety budżet studencki jest ograniczony :P :P

dobrze mówisz, a jak się miesszka w dużym mieście na studiach to dobra opcja, żeby jeździc na zajęcia rowerem i zaoszczędzić na miesięcznym :)

lissandra napisał(a):Jak chcesz sobie dobrać ramę to np na stronie rometa jak wchodzisz w specyfikację roweru, masz szczegóły dotyczące rozmiarów ram

dokładnie, jest rozpiska jaki powinno się brac rozmiar kół i ramy w zależności od wzrostu
hanula99

Postprzez Hadassa » 16 kwi 2018, o 07:44

Dziękujemy za piękny rometowy spam...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Hadassa
Moderatorka

Postprzez sanderson » 18 kwi 2018, o 10:48

Bieganie w moim przypadku odpada :).
Rower jest spoko, gdyby nie fakt że muszę go wnosić za każdym razem na 2 piętro :)

Oryginalne, modne i tanie torby młodzieżowe by River Island, NEXT, Atmoshpere, NEW LOOK. Zapraszam na Brytyjka.pl.
sanderson

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]