Bielizna na noc poślubną...

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Bielizna na noc poślubną...

Postprzez sun979 » 4 lut 2013, o 22:15

Wiadomo, że w dniu ślubu raczej zawsze mamy białą bieliznę, aby po prostu była niewidoczna pod białą sukienką.

A co z nocą poślubną? ;>

Będziecie zakładać inną bieliznę? Może w innym kolorze? Bardziej odważniejszy np. czarny?
Na co chcecie postawić? Na niewinność czy raczej na coś bardziej seksownego?

Podzielcie się swoimi planami. ;)

W tych czasach często podczas nocy poślubnej, a bardziej podczas poranku poślubnego ( bądźmy szczere) :) nie kochamy się po raz pierwszy z partnerem. W moim przypadku tak będzie, gdyż jesteśmy ze sobą już bardzo długo... :) Chyba fajnie by było czymś zaskoczyć swojego faceta w takim wypadku nie? Biała, niewinna bielizna chyba nie była by marzeniem w takich okolicznościach. Jak uważacie? :)
Może panowie mają coś do powiedzenia? ;)
sun979
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 5 lut 2013, o 13:38

Myślę, że akurat jeśli chodzi o bieliznę to nie masz się czym przejmować ;) po weselu oboje będziecie tak zmęczeni, że uwierz mi nie będziecie zwracać na to uwagi.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez posterka » 5 lut 2013, o 21:02

No właśnie, po weselu nikt nie ma ochoty na bunga bugna :)


___________________________
Jamie Olivier
posterka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:26

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez bromisz » 6 lut 2013, o 14:22

[quote="posterka"]No właśnie, po weselu nikt nie ma ochoty na bunga bugna :)

To byś chyba się zdziwiła :P

Co do bielizny to fakt. Nie ma co przesadzać z kupowaniem drogiej bielizny, ponieważ nikt jej nie widzi, a później i tak jest w nocy ściągana :P

bromisz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lut 2013, o 14:14

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez paula » 7 lut 2013, o 15:12

ja podpytałam troszkę mojego ukochanego jak to sobie wyobraża ;) i sam powiedział że i tak nic nie wyjdzie z tego zaraz w pierwszą noc po ślubie bo będziemy padnięci (jesteśmy oboje ludźmi niby luzackimi, a jednak często wpadamy w ostry stres, także nie wiem jak będzie wyglądał ten dzień..). W związku z tym (nie mamy jeszcze ustalonego dokładnie ślubu, więc nie wiem czy będzie wesele jedno- czy dwudniowe, postanowiliśmy przenieść TĄ noc na najbliższą po tej pierwszej ;)
no a pytasz dokładnie o bieliznę..
też go o to podpytałam ;) i powiem szczerze że jakoś nigdy bym na to nie zwróciła uwagi że akurat będę potrzebowała czegoś ekstra w odpowiednim kolorze. Na co mój ukochany stwierdził że on chce w tą noc mieć mnie na biało ubraną ;)
a co to będzie? hm.. może na panieńskim coś dostanę i nie będę musiała kupować...? haha ;)
paula
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez sun979 » 8 lut 2013, o 22:08

To ja muszę się mojego zapytać. Nie wiem czy nie zawaliłam sprawy, bo nigdy mi się nie zdarzyło mieć na sobie białą bieliznę przed seksem, a właśnie wczoraj miałam, bo inne rzeczy miałam wyprane i facet mi powiedział, że ten biały też ładny nawet jest. To już tego 1 razu w bieli nie będzie... ;( Ale nigdy nie miałam takiego zestawu z pończoszkami to myślę, że coś takiego i białego bym założyła. :) Muszę z nim pogadać jak on to widzi, wtedy będę czuła, że to jest to. :)
sun979
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez paula » 8 lut 2013, o 22:47

ja ci powiem że mam w moim asortymencie erotycznej bielizny głównie kolory czerni i różu (jestem blondynką więc delikatny róż mi pasuje ;)). Ale na jakieś tam mniej erotyczne wieczory, które i tak się kończą w łóżku a jednocześnie rozpoczęte są np. miłą kolacją, często zakładam białą bieliznę. I nie traktuję tego w kategorii że pierwszego razu w bieli nie będzie :P otóż będzie bo na noc poślubną nie ubiorę stanika i majtek koronkowych tylko coś typu jakaś haleczka, stringi, pończochy, podwiązka ze ślubu ;)
paula
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez sun979 » 9 lut 2013, o 16:44

paula.x111 napisał(a):ja ci powiem że mam w moim asortymencie erotycznej bielizny głównie kolory czerni i różu (jestem blondynką więc delikatny róż mi pasuje ;)). Ale na jakieś tam mniej erotyczne wieczory, które i tak się kończą w łóżku a jednocześnie rozpoczęte są np. miłą kolacją, często zakładam białą bieliznę. I nie traktuję tego w kategorii że pierwszego razu w bieli nie będzie :P otóż będzie bo na noc poślubną nie ubiorę stanika i majtek koronkowych tylko coś typu jakaś haleczka, stringi, pończochy, podwiązka ze ślubu ;)


To mój facet mi już sam od siebie kupował takie haleczki... ;) ale nigdy nie miałam zestawu z pończoszkami. Myślę, że taki założę i w kolorze bieli. W końcu to ślub, a mam zamiar się fajnie opalić, więc myślę, że będzie to ekstra wyglądać! ;) Zapytałam go czy ma jakieś wyobrażenie jeśli chodzi o noc poślubną to powiedział, że i tak wszystko ze mnie ściągnie, więc kolor nie jest najbardziej istotny. ;P Jednak w czarnym i białym kolorze podobam mu się najbardziej, bo jestem brunetką. :)
sun979
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez paula » 9 lut 2013, o 23:14

noo to widzę że twój facet dokładnie ma podejście takie jak ja - nie ma ci w niczym tak dobrze jak w niczym :D haha
także na tą noc nawet nie będę szalała z jakimiś drogimi koszulkami bo i tak jedyne co na mnie zostanie to pończochy i podwiązka ;)
paula
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez paula » 11 lut 2013, o 20:07

ja raczej nie. Wolałabym jakąś haleczkę i pończochy ;)
paula
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez sun979 » 11 lut 2013, o 23:57

paula.x111 napisał(a):ja raczej nie. Wolałabym jakąś haleczkę i pończochy ;)


Gadałam z moim facetem i mówiłam mu tak: Skarbie w sumie co z tej nocy poślubnej jak to jest w sumie poranek poślubny? :D Zdecydowaliśmy, że po poprawinach również będziemy nocować w zameczku i wtedy to będzie noc poślubna! :D Cieszę się bardzo, bo tam jest jacuzzi do dyspozycji... :)

Ostatnio edytowano 12 lut 2013, o 21:17 przez sun979, łącznie edytowano 2 razy
sun979
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez paula » 12 lut 2013, o 12:42

my takich udogodnień raczej mieć nie będziemy ;) wrócimy do domu po weselu, ale noc poślubną odwleczemy do kolejnej spokojnej nocy ;)

choć u nas takie planowanie romantycznych i łóżkowych wieczór dość dziwnie się kończy no ale taką noc po prostu trzeba zaplanować :P
paula
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez sun979 » 12 lut 2013, o 21:31

Zatem na ślub po prostu chcę mieć białą, wygodną, ale ładną bieliznę... A na tą całą noc kupię sobie coś w tym stylu:
http://www.sekrecik.pl/artykul-67411-Go ... d-6476.htm :)
sun979
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez paula » 12 lut 2013, o 21:52

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2957994718 ja raczej coś takiego wybiorę. Tyle że z tyłu chciałabym aby była normalna koszulka a nie jakieś tam wstążeczki :P
a na ślub powiem szczerze że nie kupię jakiejś specjalnie drogiej bielizny bo tego i tak nie widać - zwłaszcza majtek, a szkoda kasy :P
paula
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez sun979 » 12 lut 2013, o 22:23

paula.x111 napisał(a):http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2957994718 ja raczej coś takiego wybiorę. Tyle że z tyłu chciałabym aby była normalna koszulka a nie jakieś tam wstążeczki :P
a na ślub powiem szczerze że nie kupię jakiejś specjalnie drogiej bielizny bo tego i tak nie widać - zwłaszcza majtek, a szkoda kasy :P



Fajna też jest! ;) Na pewno biała musi być i pończochy obowiązkowo! ;D A może nawet być halka! ;) Na ślub też drogiej bielizny nie będę kupować. Pewnie, że szkoda kasy! ;)
sun979
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez paula » 12 lut 2013, o 22:35

dokładnie! zwłaszcza przed weselem szkoda kasy gdy wszystko jest w takich kwotach że głowa boli...
paula
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez SallyBowles72 » 13 lut 2013, o 11:38

ja myślę, że faceci w ogóle nie zwracają na to uwagi, albo mówią, że wyglądasz tylko troszkę gorzej niż nago ;)

Piękne zdjęcia ślubne warszawa robi ten fotograf :)
Avatar użytkownika
SallyBowles72
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 lut 2013, o 11:22

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez Babeczkowa_ewa » 13 lut 2013, o 12:04

My umówiliśmy się, że na noc poślubną założę inną bieliznę niż pod suknię ślubną, coś bardziej fikuśnego :D Przez pewien czas rozważaliśmy opcję kupna takiego kostiumu typu strój seksownej pokojówki, albo przebranie aniołka :P , ale ostatecznie zdecydowałam się na komplet bielizny Alexia, który udało mi się wyłowić na wyprzedaży bielizny marki Lili & Zoe. Całe szczęście, bo regularna cena takich komplecików nie jest fajna, a przecież na co dzień takiej fikuśnej bielizny się nie zakłada, to potem by to leżało w szafce.
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez paula » 13 lut 2013, o 12:31

ja taką bieliznę już niejednokrotnie sobie kupowałam więc nie bardzo chciałabym się powtarzać :P i będę się upierać przy haleczce bo w takiej bieliźnie mnie mój kochany jeszcze nie widział :P
paula
 


Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez sun979 » 24 lut 2013, o 12:58

Jak dla mnie myślę, że ten kolor czarny odpada zdecydowanie ;P Musi być biały i koniec kropka! ;)

Przyznam rację co do tego, że faceci nie zwracają szczególnej uwagi na takie szczegóły. My niestety zwracamy i dlatego tak Nam zależy by pięknie wyglądać w tą jedyną noc w życiu. :) Mimo, że to prezentowanie się w seksownej bieliźnie może trwać ok. 5 minut, bo facet dłużej nie wytrzyma :D to jednak zostanie to 1 wrażenie i wspomnienia na całe życie... :)
sun979
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez brunecia » 24 lut 2013, o 14:41

Myśmy przed ślubem wyczerpali asortyment erotycznej bielizny :lol: a na noc poslubna a raczej noc którąśtam po ślubie nawet nie pamiętam co miałam na sobie.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez sun979 » 24 lut 2013, o 16:03

brunecia napisał(a):Myśmy przed ślubem wyczerpali asortyment erotycznej bielizny :lol: a na noc poslubna a raczej noc którąśtam po ślubie nawet nie pamiętam co miałam na sobie.


A po ilu latach braliście ślub?

Myśmy trochę też już wyczerpali... :D ale może znajdę jeszcze czegoś co nie było, jakąś perełkę... :D
sun979
 

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez brunecia » 24 lut 2013, o 21:55

hmmm jakos po 2latach ;) moze jakis sexy gorset ze stringami+ponczoszki i szpilki? :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Bielizna na noc poślubną...

Postprzez paula » 24 lut 2013, o 21:58

ja koszulek już mam dużo. Ale jednak takiej białej i wyjątkowej to ani jednej. Także taką będę rezerwowała na noc poślubną
paula
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]