Bielizna termoaktywna

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez chewleciara » 7 lis 2013, o 11:29

Sieria napisał(a):noteraz dużo osób zacznie czegoś szukać ... taki okres się zbliża

teraz są wyprzedaże letnich modeli albo tych uniwersalnych, trzeba poszukać po ulubonych sklepach ;)

Sieria napisał(a):tervel jest tańszy niż ciuch z 4f?

4F to dora firma, sama mam parę rzeczy ale nie ma wśród nich produktów podobnych do tej tervelowskiej bielizny, nie ma tak zaawansowanych modeli.

Sieria napisał(a):dlaczego produkcja w Polsce to niby duży plus? co za różnica skoro właściwości są dobre w jakim kraju się je produkuje ?

Kupiłabyś buty robione w Niemczech czy wolałabyś adidaski z Chin. w tej samej cenie, ten sam model...?
chewleciara
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 20:56

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez imloco » 7 lis 2013, o 18:01

ence napisał(a):Kupujecie je po prostu na zimę do chodzenia na co dzień? Czy np. na narty?

Bardziej do biegania niż do chodzenia. Przcież pod koszulke z dekoltem nie ubierzesz koszulki termoaktywnej :D Chyba, że jest -15 to pod spodnie mozna ubrać termo spodenki na zasadzie kalesonów. Natomiast na co dzień się w tym nie śmiga :D

chewleciara napisał(a):
Sieria napisał(a):dlaczego produkcja w Polsce to niby duży plus? co za różnica skoro właściwości są dobre w jakim kraju się je produkuje ?

Kupiłabyś buty robione w Niemczech czy wolałabyś adidaski z Chin. w tej samej cenie, ten sam model...?

Teraz już wszystko jest robione w Chinach i to nie znaczy, że jakość jest zła. Tam po prostu produkcja jest tańsza. Natomiast co do tego, że to firma z PL. Moim zdaniem fajnie, że też potrafimy coś dobrego zrobić a nie wszystko z "importu".

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Sieria » 9 lis 2013, o 23:06

imloco napisał(a):
chewleciara napisał(a):
Sieria napisał(a):dlaczego produkcja w Polsce to niby duży plus? co za różnica skoro właściwości są dobre w jakim kraju się je produkuje ?

Kupiłabyś buty robione w Niemczech czy wolałabyś adidaski z Chin. w tej samej cenie, ten sam model...?

Teraz już wszystko jest robione w Chinach i to nie znaczy, że jakość jest zła. Tam po prostu produkcja jest tańsza. Natomiast co do tego, że to firma z PL. Moim zdaniem fajnie, że też potrafimy coś dobrego zrobić a nie wszystko z "importu".

No i jeśli chodzi o to to super ze też coś potrafimy dobrze zrobić to duży plus.
a co do pisania jakie buty wolę .... nie zwracam na to uwagi... jeśli widzę ciuchy marka dobra, fajny krój, dobry materiał to mam odpowiednio skąd do mnie przyjechał zresztą nigdy na to nie patrzę
Sieria
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 22:30

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Sieria » 9 lis 2013, o 23:11

chewleciara napisał(a):
Sieria napisał(a):noteraz dużo osób zacznie czegoś szukać ... taki okres się zbliża

teraz są wyprzedaże letnich modeli albo tych uniwersalnych, trzeba poszukać po ulubonych sklepach ;)

oooo dobrze wiedzieć ja myślałam że te wyprzedaże są już sporo za nami (lipiec sierpień) zaraz wejdę na stronkę i poszukam może coś się trafi fajnego to wyłuskam jakiś grosz :D
Sieria
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 22:30

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez imloco » 12 lis 2013, o 16:18

Po świętach też pewnie będą spore obniżki.

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez rudowlosa » 13 lis 2013, o 01:17

Sieria napisał(a):tervel jest tańszy niż ciuch z 4f?


ni jasne, 4f to jedna z drozszych firm jakie widzialam, sama nie wiem skad takie ceny sobie wymyslili, jescze zeby to byla jakas wloska czy austriacka produkcja, a to podobno nasze polskie

ence napisał(a):
rudowlosa napisał(a):tylko tervel jest tanszy, to jego zaleta :)

I to jest jedyna zaleta, cena? A co z jakością?

juz mowilasm co o tym mysle,
uwazam ze tervel ma jakosc jak brubeck, jakosc wykonanie materialy,
wiec jesli tylko cena go rozni, to przy zaletach brubeck, tervel ma jedna wiecej zalete - nizsza cene
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez rudowlosa » 13 lis 2013, o 01:19

ence napisał(a):Kupujecie je po prostu na zimę do chodzenia na co dzień? Czy np. na narty?


osobiscie uwazam ze bielizna termoaktywna jest dobra zarowno na wyczynowy sport, silownie, jak i spacer po parku czy wycieczke po hipermarkecie, - oczywiscie jesli nie koliduje z planami eleganckiegop stroju,
ale pod polarek jest znacznie lepsza niz tshirt bawelniany
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez imloco » 13 lis 2013, o 11:27

rudowlosa napisał(a):ni jasne, 4f to jedna z drozszych firm jakie widzialam, sama nie wiem skad takie ceny sobie wymyslili, jescze zeby to byla jakas wloska czy austriacka produkcja, a to podobno nasze polskie
Przez reklame takie ceny, sponsoring reprezentacji, opłacanie sklepów stacjonarnych itd. Nike też kosztuje bardzo dużo a można znaleźć buty/ciuchy w lepszej jakości za mniejsze pieniądze. Paradoksalnie im mniej znana firma tym lepsza.

rudowlosa napisał(a):osobiscie uwazam ze bielizna termoaktywna jest dobra zarowno na wyczynowy sport, silownie, jak i spacer po parku czy wycieczke po hipermarkecie, - oczywiscie jesli nie koliduje z planami eleganckiegop stroju,
ale pod polarek jest znacznie lepsza niz tshirt bawelniany

Jak zimno, to na spacer do parku okej, ale na wycieczke po hipermarkecie? Trochę za bardzo się rozkręciłaś :D

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 13 lis 2013, o 14:16

No nie można też przesadzić w kwestii jej uniwersalności. Co prawda nie zaszkodzi założyć ja nawet kiedy wybieramy się do hipermarketu,ale jej przeznaczenie jest nieco inne i sprawdzi się głównie wtedy kiedy w grę wchodzi aktywność fizyczna,sport.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez rudowlosa » 16 lis 2013, o 13:16

imloco napisał(a): Przez reklame takie ceny, sponsoring reprezentacji, opłacanie sklepów stacjonarnych itd. Nike też kosztuje bardzo dużo a można znaleźć buty/ciuchy w lepszej jakości za mniejsze pieniądze. Paradoksalnie im mniej znana firma tym lepsza.

moze nie tyle ze mniej znana, bo te marki są znane w odpowiednich srodowiskach, ale marka która sie mniej chełbi
tak jak mowisz, koszty reklamy i sponsoringu skads musza zostac pokryte
------------------------------------------------
imloco napisał(a):Jak zimno, to na spacer do parku okej, ale na wycieczke po hipermarkecie? Trochę za bardzo się rozkręciłaś :D

raczej nie
ja czesto uzywam takiej bielizny np w podrozy, czuje sie wtedy bardziej komfortowo,
ale kazdemu to oc lubi, jak ktos wedruje po galerii w szpilkach i zakieciku to nie zalozy takiej bielizny, ale jesli ona ma bardziej gorski styl czy po prostu luzny, to zamiast tshirt jak najbardziej
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez rudowlosa » 16 lis 2013, o 13:17

WszystkozAmeryki_com napisał(a): sprawdzi się głównie wtedy kiedy w grę wchodzi aktywność fizyczna,sport.

nie tylko, takze kiedy jest wysoka temperatura,
generalnie gdy cialo sie poci, a to nie tylko przy wysokiej aktywnosci sie dzieje
kwestia na jakie warunki kto jak reaguje
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Basia1994 » 16 lis 2013, o 19:30

Idzie sezon na taka bieliznę (: dobrej jakości zawsze w cenie (: polecam każdemu kto jeszcze takiej nie miał (:
Basia1994
 

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez rudowlosa » 16 lis 2013, o 23:43

idzie sezon na jej zimową odmianę, czyli faktyczna termoaktywnosci,
bo sa jestzcze tzw bielizny aktywne, czyli bardziej na cieplejsze sezony, dzialanie takie samo, tylko lzejszy i bardziej przewiewny material, bardziej przygotowany do odprowadzenia wilgoci
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Sieria » 19 lis 2013, o 10:58

rudowlosa napisał(a):
Sieria napisał(a):tervel jest tańszy niż ciuch z 4f?


ni jasne, 4f to jedna z drozszych firm jakie widzialam, sama nie wiem skad takie ceny sobie wymyslili, jescze zeby to byla jakas wloska czy austriacka produkcja, a to podobno nasze polskie


to że polskie to nie wiedziałam - ceny rzeczywiście mają całkiem wysokie w porównaniu z tervel bo już udało mi się to dokładnie sprawdzić :)
Sieria
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 22:30

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Sieria » 19 lis 2013, o 11:01

rudowlosa napisał(a):
imloco napisał(a):Jak zimno, to na spacer do parku okej, ale na wycieczke po hipermarkecie? Trochę za bardzo się rozkręciłaś :D

raczej nie
ja czesto uzywam takiej bielizny np w podrozy, czuje sie wtedy bardziej komfortowo,
ale kazdemu to oc lubi, jak ktos wedruje po galerii w szpilkach i zakieciku to nie zalozy takiej bielizny, ale jesli ona ma bardziej gorski styl czy po prostu luzny, to zamiast tshirt jak najbardziej

a mi np ktoś polecał nawet taką bieliznę ale ja pracowałam w tedy w markecie i strasznie marzłam miałam na sobie koszulkę bluzkę i dwa polary firmowe i kolega mi powiedział żebym sobie kupiła bieliznę termo to będzie mi cieplej
Sieria
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 22:30

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Sieria » 19 lis 2013, o 11:04

rudowlosa napisał(a):idzie sezon na jej zimową odmianę, czyli faktyczna termoaktywnosci,
bo sa jestzcze tzw bielizny aktywne, czyli bardziej na cieplejsze sezony, dzialanie takie samo, tylko lzejszy i bardziej przewiewny material, bardziej przygotowany do odprowadzenia wilgoci


ale w sumie ta aktywna bielizna nie jest tak rozpowszechniona jak termo prawda? bo np. w sklepie rzadko kiedy się z nią spotykam a termo zawsze widać
Sieria
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 22:30

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez chewleciara » 26 lis 2013, o 18:50

rudowlosa napisał(a):raczej nie
ja czesto uzywam takiej bielizny np w podrozy, czuje sie wtedy bardziej komfortowo,
ale kazdemu to oc lubi, jak ktos wedruje po galerii w szpilkach i zakieciku to nie zalozy takiej bielizny, ale jesli ona ma bardziej gorski styl czy po prostu luzny, to zamiast tshirt jak najbardziej

To prawda. W zasadzie podróż to prawie równie ekstremalne warunki co wycieczki górskie :) Ja przynajmniej zawsze męcze sie w podróży, przeszkadzają buty, gorąco, zimno, brak wygody...
WszystkozAmeryki_com napisał(a):No nie można też przesadzić w kwestii jej uniwersalności. Co prawda nie zaszkodzi założyć ja nawet kiedy wybieramy się do hipermarketu,ale jej przeznaczenie jest nieco inne i sprawdzi się głównie wtedy kiedy w grę wchodzi aktywność fizyczna,sport.

tak, bo przy wzmożonym wysiłku organizm domaga się albo tego by odprowadzić ciepło z organizmu albo tego by trzymać mięśnie odpowiednio rozgrzane. dlatego też bielizna termoaktywna jest praktycznie niezbędna. technologia służy ludziom
chewleciara
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 20:56

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez rudowlosa » 27 lis 2013, o 00:32

Sieria napisał(a):a mi np ktoś polecał nawet taką bieliznę ale ja pracowałam w tedy w markecie i strasznie marzłam miałam na sobie koszulkę bluzkę i dwa polary firmowe i kolega mi powiedział żebym sobie kupiła bieliznę termo to będzie mi cieplej

ja czesto chodze na spacery zimą tylko w bieliznie termoaktywnej, cienkim polarku, i jakies wiatrowce, nawet w minusowych temperaturach jest ok
warunkiem komfortu termicznego, tez po czesci, jest ruch, de facto to nasza aktywnosc ogrzewa nasze cialo, szczegolnie zimą
-------------------------------------
Sieria napisał(a):ale w sumie ta aktywna bielizna nie jest tak rozpowszechniona jak termo prawda? bo np. w sklepie rzadko kiedy się z nią spotykam a termo zawsze widać

jest jest,
tylko wiekszosc kojarzy b.termoaktywna z ogrzewaniem, bo to zmarzlaki, sama nazwa tez to sugeruje, a to bardziej kwestia odprowadzenia wilgosci
po prostu szukaj modeli cienkich, sugerownych na lato
---------------------------------------
chewleciara napisał(a):To prawda. W zasadzie podróż to prawie równie ekstremalne warunki co wycieczki górskie :) Ja przynajmniej zawsze męcze sie w podróży, przeszkadzają buty, gorąco, zimno, brak wygody...

odpowiedni stroj czesto ulatwia podrozowanie, a na pewno go nie utrudnia
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Sieria » 27 lis 2013, o 20:44

rudowlosa napisał(a):
Sieria napisał(a):a mi np ktoś polecał nawet taką bieliznę ale ja pracowałam w tedy w markecie i strasznie marzłam miałam na sobie koszulkę bluzkę i dwa polary firmowe i kolega mi powiedział żebym sobie kupiła bieliznę termo to będzie mi cieplej

ja czesto chodze na spacery zimą tylko w bieliznie termoaktywnej, cienkim polarku, i jakies wiatrowce, nawet w minusowych temperaturach jest ok
warunkiem komfortu termicznego, tez po czesci, jest ruch, de facto to nasza aktywnosc ogrzewa nasze cialo, szczegolnie zimą

właśnie - nasza aktywność :D nic dziwnego że w większości czasu jest mi zimno :D
-------------------------------------
rudowlosa napisał(a):
Sieria napisał(a):ale w sumie ta aktywna bielizna nie jest tak rozpowszechniona jak termo prawda? bo np. w sklepie rzadko kiedy się z nią spotykam a termo zawsze widać

jest jest,
tylko wiekszosc kojarzy b.termoaktywna z ogrzewaniem, bo to zmarzlaki, sama nazwa tez to sugeruje, a to bardziej kwestia odprowadzenia wilgosci
po prostu szukaj modeli cienkich, sugerownych na lato


ale w tej aktywnej to lepiej powinno się czuć w takich miejscach jak np. siłownia
Sieria
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 22:30

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez ence » 27 lis 2013, o 23:07

Sieria napisał(a):
ale w sumie ta aktywna bielizna nie jest tak rozpowszechniona jak termo prawda? bo np. w sklepie rzadko kiedy się z nią spotykam a termo zawsze widać

Bez przesady wszytko jest w Internecie do kupienia.
ence
 

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Sieria » 29 lis 2013, o 22:48

w internecie do kupienia jest wszystko! ja specjalnie napisałam o sklepach do których wchodzimy i co rzuca nam się w oczy. jeśli szukasz czegoś w internecie to najczęściej masz jakiś zarys co chcesz a w sklepie widzisz wszystko czy chcesz czy nie
Sieria
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 22:30

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez rudowlosa » 30 lis 2013, o 01:48

Sieria napisał(a):ale w tej aktywnej to lepiej powinno się czuć w takich miejscach jak np. siłownia

generalnie to w cieplejszych temperaturach,
tak powyzej 15st
nie wazne czy to na powietrzy czy w sali
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Sieria » 1 gru 2013, o 19:27

rudowlosa napisał(a):
Sieria napisał(a):ale w tej aktywnej to lepiej powinno się czuć w takich miejscach jak np. siłownia

generalnie to w cieplejszych temperaturach,
tak powyzej 15st
nie wazne czy to na powietrzy czy w sali


no właśnie tak myślałam ze w takiej będzie lepiej
Sieria
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 22:30

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Anastazja099 » 2 gru 2013, o 11:28

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Ja kupiłam sobie przez neta i jestem zadowolona :)
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez rudowlosa » 5 gru 2013, o 01:12

Sieria napisał(a):no właśnie tak myślałam ze w takiej będzie lepiej

przyjrzyj sie chocby ich zdjeciom w katalogach, tzn dlugosci rekawów, dla kobiet bielizna aktywna to reczej bezrekawniki, albo na ramiaczkach, to samo juz sugeruje ze to odziez na cieplejsze temp
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]