biurko dla dziecka?

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

biurko dla dziecka?

Postprzez magdaszabla » 5 wrz 2018, o 15:00

Cześć. Szukam dobrego biurka dla dziecka. W tym momencie synek ma 6 lat, za niedługo pójdzie do szkoły i muszę mu w pokoju jakieś miejsce do nauki wyznaczyć, stworzyć...Wiadomo jak to jest z dzieckiem – szybko rośnie, więc przydałoby się biurko które można by ewentualnie jakoś regulować, abo regulowany fotel, gdzie tę wysokość będzie można sobie dostosowywać. Ktoś, coś?
magdaszabla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 sie 2018, o 10:25

Re: biurko dla dziecka?

Postprzez Marleenen » 19 wrz 2018, o 15:57

Może poszukaj na OLX? Ja tam kiedyś znalazłam bardzo fajne biurko dla siebie :)
Marleenen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 wrz 2018, o 15:43

Re: biurko dla dziecka?

Postprzez mariansokol » 2 paź 2018, o 13:40

Dobrym pomysłem okazało się kupienie stelaża elektrycznego do podpięcia do blatu w biurku. Podnoszę sobie blat i mam biurko przystosowane do pracy na stojąco. Stelaż mam Flyingdesk od Sulmet – SPAM Świetne siłowniki Linak i to się faktycznie widzi przy sterowaniu, blat lekko się przesuwa, nie szura, nie przeskakuje.

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 11:18 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
mariansokol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 13:39

Re: biurko dla dziecka?

Postprzez donatka » 7 wrz 2021, o 21:38

mój starszak domaga się wymiany biurka na większe ;) bardzo mu się spodobało biurko które kupiłam w sferisie do domowego biura model Tuckano z elektryczną regulacją wysokości super sprawa, mi się świetnie z niego korzysta
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: biurko dla dziecka?

Postprzez barutsa213 » 20 wrz 2021, o 09:25

Ja kupiłem swojemu dziecku biurko z Ikei na nowy rok szkolny. Uważam je za dobry wybór.

Metal-Meb to metalowe meble biurowe - szafa metalowa, szafy aktowe do biura. Więcej sprawdzisz na https://metal-meb.pl/
barutsa213
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 wrz 2021, o 09:19
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]