biustonosze z sieciówek - OPINIE

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: biustonosze z sieciówek - OPINIE

Postprzez kasiunia » 22 lut 2017, o 19:37

Ja tam muszę przymierzyć , poprzeglądać , wtedy dopiero kupuję.

Biuro rachunkowe Wodzisław Śląski - http://ekasc.pl/
kasiunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 lut 2017, o 19:13

Re: biustonosze z sieciówek - OPINIE

Postprzez monikab » 1 kwi 2018, o 19:51

Ze stanikami z sieciówek jest jak z bielizną termoaktywną. Niby działa, niby ładna, ale po założeniu dobrej polskiej bielizny funkcjonalnej stwierdzasz, że już nigdy nie założyć nic z sieciówki. Kupowałam kiedyś w CiA, aż do momentu, gdy w prezencie na wieczór panieński koleżanki kupiły mi bieliznę na noc poślubną. Był to stanik i figi Kris Line. Po założeniu po prostu padłam. Różnica była kolosalna. Noszę rozmiar 85E i brzydko mówiąc "cycki" często mnie bolały. Natychmiast zakochałam się w tej marce i od tej pory nie kupuję żadnych innych. Uwierzcie mi, że warto wydać 150 zł raz do roku i nie cierpieć, niż 50 zł co pół roku i wiecznie przeżywać katusze. I oczywiście nie polecam kupowania bezpośrednio ze strony producenta, bo jest ... drożej niż w innych sklepach. Nie wiem o co chodzi, bo producent powinien mieć chyba najtaniej. Ja kupiłam tutaj sklep.salonmodyxxl.pl/31-biustonosze-duze-rozmiary


Pozdrawiam

Monika
monikab
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 kwi 2018, o 19:42

Re: biustonosze z sieciówek - OPINIE

Postprzez r-ola » 5 kwi 2018, o 09:14

ja kupuje jedynie w tk maxie i esotiqu. Mam piersi w rozmiarze c a w esotiqu e i np staniki z new yorkera sa ladne ale wszystkei wypchane gabkami. CZasami podobaja mi sie w hm ale statad mam tylko body. Esotiq wg mnie jest najlepszy
r-ola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 kwi 2018, o 08:23

Re: biustonosze z sieciówek - OPINIE

Postprzez justasciep » 17 kwi 2018, o 12:37

Ja odkąd przerzuciłam się na zakupy w sieci. To i tam kupuje również biustonosze. Zawsze kupię jakiś przy większych zakupach spodni, czy bluzek. ;-) Ale tutaj trudno z @monikab się nie zgodzić, że "Ze stanikami z sieciówek jest jak z bielizną termoaktywną. Niby działa, niby ładna, ale po założeniu dobrej polskiej bielizny funkcjonalnej stwierdzasz, że już nigdy nie założyć nic z sieciówki.". Łatwo można zauważyć, że teraz niektóre sieciówki idą na ilość a nie jakość swoich produktów.
justasciep
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 mar 2018, o 12:38

Re: biustonosze z sieciówek - OPINIE

Postprzez EdytaZadora88 » 18 maja 2021, o 21:59

Zdecydowanie jeśli chodzi o kupno bielizny to tak jak przy innych produktach kupowanie w sieci to duża wygoda. Jak się zdecydujesz np. na sklep https://mi-ma.ofp.pl/ to szybko wysyłają, wybór produktów jest spory więc faktycznie jest szansa na to, że coś tam sensownego dla siebie z tej oferty będziesz w stanie wybrać. A wiadomo, że jak zakup w sieci to duża wygoda, bo z domu nie trzeba wychodzić.
EdytaZadora88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 maja 2021, o 21:58

Re: biustonosze z sieciówek - OPINIE

Postprzez Milosniczkazakupow » 21 maja 2021, o 10:35

Ja kupuję w H&M bieliznę i jestem zadowolona. Ostatnio spróbowałam również z Sinsaya i na razie materiał się nie zniszczył
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: biustonosze z sieciówek - OPINIE

Postprzez karoleczekpeczek222 » 4 lis 2022, o 13:20

Możesz skompletować bieliznę dla całej rodziny przez www_sklep-biustonosze_pl i dbają o dobre przedstawienie biustonoszy.
karoleczekpeczek222
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 19 paź 2022, o 12:29
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]