Biżuteria dla mężczyzn...

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez cerlington » 13 mar 2015, o 10:46

Biżuteria? Mężczyzna? To do siebie nie pasuje! No, poza zegarkiem, obrączką, EWENTUALNIE łańcuszkiem na szyi. I koniec!
cerlington
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 12:42

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez BlackWolf » 14 mar 2015, o 09:43

Bielizna-Delfin napisał(a):Biżuteria dla mężczyzny powinna ograniczyć się do zegarka lub ewentualnie łańcuszka na szyje

Dlaczego? A bransoletki męskie?
Ja osobiście lubię jak facet nosi dodatki, nawet tunele mi nie przeszkadzają o ile nie są przesadzone.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez a_gatka » 14 mar 2015, o 18:41

Co kto lubi. Jeśli mój facet lubi mieć sygnet, to niech sobie ma.
a_gatka
 

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez Róża » 28 kwi 2015, o 01:26

BlackWolf napisał(a):
Bielizna-Delfin napisał(a):Biżuteria dla mężczyzny powinna ograniczyć się do zegarka lub ewentualnie łańcuszka na szyje

Dlaczego? A bransoletki męskie?
Ja osobiście lubię jak facet nosi dodatki, nawet kolczyki. Mój poza zegarkiem i łańcuszkiem ma inner conch, co mu bardzo pasuje.


Mój za to nosi tylko taki łańcuszek, na którym wygrawerowane są nasze imiona.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Róża
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 27 kwi 2015, o 09:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez heliodor257 » 28 kwi 2015, o 10:23

Wielu młodych chłopaków (ale i tych starszych też) nisi obecnie różne bransoletki i łańcuszki lub jakieś wisiorki, chusty czy opaski ja nie widzę w tym nic złego.

Każdy dentysta Rzeszów jest dobry jeśli potrafi porządnie załatać ubytki :)
heliodor257
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 kwi 2015, o 09:54

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez ence » 28 kwi 2015, o 19:53

Róża napisał(a):
Mój za to nosi tylko taki łańcuszek, na którym wygrawerowane są nasze imiona.

To jest nieśmiertelnik! Żadne łańcuszek! To nie jest biżuteria.
ence
 

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez Róża » 29 kwi 2015, o 02:39

ence napisał(a):
Róża napisał(a):
Mój za to nosi tylko taki łańcuszek, na którym wygrawerowane są nasze imiona.

To jest nieśmiertelnik! Żadne łańcuszek! To nie jest biżuteria.


Jeśli przyjąć, że ten nieśmiertelnik nie jest biżuterią, to w zasadzie zegarek też nią nie jest i tym tropem idąc nic co nosi facet nie będzie biżuterą jak damy temu nazwe. Branzoleta też nie musi być ze złota, żeby zostać branzoletą.
Avatar użytkownika
Róża
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 27 kwi 2015, o 09:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez BlackWolf » 29 kwi 2015, o 03:16

Róża napisał(a):Jeśli przyjąć, że ten nieśmiertelnik nie jest biżuterią, to w zasadzie zegarek też nią nie jest i tym tropem idąc nic co nosi facet nie będzie biżuterą jak damy temu nazwe. Branzoleta też nie musi być ze złota, żeby zostać branzoletą.

No dokładnie.
Róża chyba nawet wiem skąd to zdjęcie jest. ;) Mam identyczny tylko z danymi i grupą krwi, który zawsze się gdzieś pelęta w torebce.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez antonina312 » 29 kwi 2015, o 10:20

Dla niektórych to jest biżuteria ( jak ta na zamieszczonym zdjęciu), a dla innych może stanowić pamiątkę po koledze z wojska, który zginął na misji.

Allplayer Najlepszy Jest!
antonina312
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 kwi 2015, o 10:05

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez Róża » 29 kwi 2015, o 12:32

antonina312 napisał(a):Dla niektórych to jest biżuteria ( jak ta na zamieszczonym zdjęciu), a dla innych może stanowić pamiątkę po koledze z wojska, który zginął na misji.


Zastosowań dla tego jest milion, a wyobraźcie sobie swojego faceta ubranego tylko w coś takiego :P. Fantazja.
Avatar użytkownika
Róża
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 27 kwi 2015, o 09:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez redorange666 » 29 kwi 2015, o 16:33

Jak dla mnie nieśmiertelnik to nieśmiertelnik i biżutem tego nie nazwę.
Zegarek to już coś innego. Sam uwielbiam zegarki najlepiej duże i na grubej bransolecie...
Sygnetów absolutnie nie toleruję. Kojarzą mi się... z cinkciarzami spod pewexu, alfonsami i tym podobnymi Panami.
Bransoletki i opaski etc... sam mam i noszę... czarną na prawym nadgarstku i bez niej czuję się jakoś dziwnie.
Facet z kolczykami jest fe... z tunelami ohyda, z innym żelastwem na gębie... ot debil.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez stefan144 » 30 kwi 2015, o 13:48

W zupełności zgadzam się z poprzednią wypowiedzią. Ja często noszę jeszcze różne czapki, czasem kapelusz - bo lubię.

Tanie noclegi - największa baza turystyczna w Polsce.
stefan144
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 kwi 2015, o 13:33

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez chewleciara » 4 maja 2015, o 19:07

redorange666 napisał(a):Jak dla mnie nieśmiertelnik to nieśmiertelnik i biżutem tego nie nazwę.

no pewnie. i dobrze, że masz własne zdanie. Ale dziewczyny też muszą to jakoś nazywać i nazywają cos wiszącego na szyi właśnie biżuterią. a u prawdziwych facetów spełnia to zadanie.

BlackWolf napisał(a):
Róża napisał(a):Jeśli przyjąć, że ten nieśmiertelnik nie jest biżuterią, to w zasadzie zegarek też nią nie jest i tym tropem idąc nic co nosi facet nie będzie biżuterą jak damy temu nazwe. Branzoleta też nie musi być ze złota, żeby zostać branzoletą.

No dokładnie.
Róża chyba nawet wiem skąd to zdjęcie jest. ;) Mam identyczny tylko z danymi i grupą krwi, który zawsze się gdzieś pelęta w torebce.

a ja jednak myślałam, że typowo i tylko męski gadżet...
a tu proszę.
chewleciara
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 20:56

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez Róża » 6 maja 2015, o 12:23

chewleciara napisał(a):a ja jednak myślałam, że typowo i tylko męski gadżet...
a tu proszę.


Nieśmiertelniki mają bardzo dużo zastosowań, facetom dodają tego czegoś a nam mogą służyć na różne sposoby.
Avatar użytkownika
Róża
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 27 kwi 2015, o 09:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez BlackWolf » 6 maja 2015, o 15:16

Każdy lubi to co lubi. ;)

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez ence » 6 maja 2015, o 19:32

Róża napisał(a):
Jeśli przyjąć, że ten nieśmiertelnik nie jest biżuterią, to w zasadzie zegarek też nią nie jest i tym tropem idąc nic co nosi facet nie będzie biżuterą jak damy temu nazwe. Branzoleta też nie musi być ze złota, żeby zostać branzoletą.

Nie wiem jak doszłaś do takiego toku myślenia. Zegarek spełnia inne funkcje i może służyć za biżuterię, bo jest też ozdobą.

redorange666 - podzielam Twoj pogląd.
Róża napisał(a):
Nieśmiertelniki mają bardzo dużo zastosowań, facetom dodają tego czegoś a nam mogą służyć na różne sposoby.


Specjalnie dla Ciebie, bo widzę, że ciągle nie łapiesz co to jest i skąd się wzięło.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Nie%C5%9Bmiertelnik
ence
 

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez BlackWolf » 6 maja 2015, o 19:49

Ence nie rozumiem o co Ci tak naprawdę chodzi i dlaczego czepiasz się dziewczyny? Każdy ma własne zdanie i nie powinno Cię to razić w oczy.
Może Tobie przyda się doczytać do czego nieśmiertelniki są używane? ''Uzupełnisz'' wtedy braki w swojej wiedzy zamiast starać się zabłysnąć w zupełnie niepotrzebnym sporze.

Czasy się zmieniły już dawno, dawno temu. Nieśmiertelniki nie są wyłącznie dla mężczyzn a tym bardziej nie tylko dla żołnierzy.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez Róża » 11 maja 2015, o 11:20

ence napisał(a):Nie wiem jak doszłaś do takiego toku myślenia. Zegarek spełnia inne funkcje i może służyć za biżuterię, bo jest też ozdobą.

Dokładnie tak jak nieśmiertelnik.
ence napisał(a):Specjalnie dla Ciebie, bo widzę, że ciągle nie łapiesz co to jest i skąd się wzięło.

Skąd się wzięło bardzo dobrze wiem, co to jest też, natomiast nie wiem skąd się wziął twój ograniczony pogląd na nieśmiertelniki. Pomijając grupę krwi którą możesz na tym nabić, pozostają różne inne informacje przydatne dla ratowników medycznych. Możesz to nosić na szyji lub zrobić sobie z tego branzoletke.
BlackWolf napisał(a):Ence nie rozumiem o co Ci tak naprawdę chodzi i dlaczego czepiasz się dziewczyny? Każdy ma własne zdanie i nie powinno Cię to razić w oczy.
Może Tobie przyda się doczytać do czego nieśmiertelniki są używane? ''Uzupełnisz'' wtedy braki w swojej wiedzy zamiast starać się zabłysnąć w zupełnie niepotrzebnym sporze.

Czasy się zmieniły już dawno, dawno temu. Nieśmiertelniki nie są wyłącznie dla mężczyzn a tym bardziej nie tylko dla żołnierzy.


Dokładnie tak jak mówisz.
Avatar użytkownika
Róża
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 27 kwi 2015, o 09:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez Sabat » 14 maja 2015, o 13:26

mi się podoba jak facet nosi biżuterie z rzemyków, jednak też nie każdemu to pasuje

http://www.sabatconsulting.pl/ - wszystko dla Twojej firmy
Sabat
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 maja 2015, o 13:21

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez ence » 14 maja 2015, o 21:40

Róża napisał(a):Możesz to nosić na szyji lub zrobić sobie z tego branzoletke.

Bransoletkę z dwóch blaszek :lol: będzie wygodna!
BlackWolf napisał(a):Może Tobie przyda się doczytać do czego nieśmiertelniki są używane? ''Uzupełnisz'' wtedy braki w swojej wiedzy zamiast starać się zabłysnąć w zupełnie niepotrzebnym sporze.

jakbym nie miała wiedzy na ten temat w ogóle nie brałabym udziału w tej dyskusji. A forum od tego właśnie jest prawda? W zwiazku z tym te złośliwe komentarze zachowaj dla siebie.
ence
 

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez BlackWolf » 14 maja 2015, o 22:17

ence napisał(a):jakbym nie miała wiedzy na ten temat w ogóle nie brałabym udziału w tej dyskusji. A forum od tego właśnie jest prawda? W zwiazku z tym te złośliwe komentarze zachowaj dla siebie.


Czytam Twoje poprzednie wypowiedzi i uważam inaczej.
Skoro mój komentarz był złośliwy, proszę zachować i swoje złośliwości dla siebie a nie wszczynać spory z tyłka wzięte. Za przeproszeniem. :roll:

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez apart » 20 maja 2015, o 11:37

ja uważam,że niesmiertelniki mozna ropatrywac po porostu dwojako, dla kogoś, dla kogo jest to symbol wojskowy, który pomoże w identyfikacji i uniknięcia zagrożenia np gdy napisze sie na co ma sie alegrie to jest ok.a dla innych jest to gadżet do stylizacji.

,mi sie podobaja i ładne zegarki u facetów, ale nie takie swiecące po oczach sikory ,eleganckie. albo np takie bransolety ,bardziej dla tych co lubią wędrówki, wspinaczki, survival. widziałam ostatnio taka ,że miała linkę, sznurowadło, krzesiwo,troczki, gwizdek. bardzio fajna, ale tylko dla takich maniaków survivalu i outdooru
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez Karolina23x » 20 maja 2015, o 16:17

Obrączka :) he he

Obrazek
Avatar użytkownika
Karolina23x
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 maja 2015, o 10:00

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez gabrysiakornak » 20 maja 2015, o 23:16

Zegarek, obrączka nic więcej

Podejrzewasz u siebie objawy boreliozy? Zobacz jak wygląda borelioza badanie i leczenie na http://www.brm-med.pl/
gabrysiakornak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 maja 2015, o 18:34

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez ruti » 22 maja 2015, o 19:45

zegarek, obrączka i mój mężczyzna nosi jeszcze krzyżyk na łańcuszku, niezbyt mi się to podoba, ale niech ma:)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron