biżuteria męska

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

biżuteria męska

Postprzez kika75 » 15 wrz 2010, o 01:15

mężowi na urodziny kupiłam bransoletke z plecionej skórki bardzo taka nie typowa oryginalna z dyrberg-kern mi bardzo się podoba jak mężczyzna nosi łańcuszek czy bransoletkę a na specjalne okazję do garnitury piekne spinki.jakie są wasze opinie na temat męskiej biżuterii????
kika75
 

Re: biżuteria męska

Postprzez fiksi » 15 wrz 2010, o 11:23

taka skorzana bransoletka- bardzo fajne. osobiscie nie przepadam za zlotem czy srebrem u mlodych facetow, ale to co kupila jest spoko:d
spinki to obowiazek na eleganckie wyjscie.
bardzo lubie tez meskie zegarki.
fiksi
 

Re: biżuteria męska

Postprzez ABCbielizny » 30 wrz 2010, o 13:04

Szczerze mówiąc to nie podoba mi się męska biżuteria typu: łancuszek lub bransoleta. Uważam ze z jednej strony wygląda to szpanersko,a z drugiej po prostu głupio. Co innego dobry.markowy zegarek. To jeden z męskich gadżetów który w pełni toleruję.
ABCbielizny
 

Re: biżuteria męska

Postprzez bluajsik » 5 paź 2010, o 22:55

Markowy zegarek jak najbardziej. Świadczy to również o pewnym statusie. A co do tzw. kiety nie każdemu pasuje. Również trzeba brać pod uwagę wielkość bo jak widzę jakieś chucherko obwiązane łańcuchem od krowy to trochę śmiesznie to wygląda.
bluajsik
 

Re: biżuteria męska

Postprzez Bielizna-Anna » 12 paź 2010, o 13:11

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Jeżeli chodzi o łańcuch to najśmieszniejsze są takie grube na szczupłym facecie. Na pewno nie staje się bardziej atrakcyjny,wręcz przeciwnie.
Bielizna-Anna
 

Re: biżuteria męska

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 13 paź 2011, o 10:09

Gustowny łańcuszek może być,ale mi bardzo podoba się jeżeli mężczyzna nosi na ręce bransolete. Uważam,że to bardzo stylowe i takie "męskie"w pełnym znaczeniu:)
Sklep.Sambora_pl
 

Re: biżuteria męska

Postprzez aga22 » 7 lis 2012, o 13:35

Mnie się podoba jak facet do koszuli ma spinki;) Ale nie takie banalne, tylko takie oryginalne jak tu http://karmelo.pl/pl/267-spinki-do-mankietow
aga22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 29 cze 2012, o 13:37

Re: biżuteria męska

Postprzez ala102 » 13 gru 2012, o 23:12

Męska bransoleta Diesel w formie paska wykonanego z czarnej, naturalnej skóry. Bransoleta z ozdobnym zapięciem wykonanym z polerowanej i szczotkowanej stali szlachetnej z czarnym napisem DIESEL. Wewnątrz, po odpięciu na matowej powierzchni widoczne polerowane logo marki.

MSi necesitas los curos de coaching lo que mejor nos parece es el http://darteformacion.es - "Pozdrawiam M4r0tik4 :-)"
ala102
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 23:06

Re: biżuteria męska

Postprzez eDom » 14 gru 2012, o 14:52

Niektórym mężczyznom niestety zwyczajnie nic nie pasuje :)
Ale... zegarki zawsze w modzie, a to też biżuteria ;)
eDom
 

Re: biżuteria męska

Postprzez Kimma » 15 gru 2012, o 13:33

Nie ma to, jak dobry męski zegarek.
Nie lubię u panów sygnetów,łańcuchów i innej mocno rzucającej się w oczy biżuterii.
Kimma
 

Re: biżuteria męska

Postprzez Barbara Karol » 18 gru 2012, o 16:07

kika75 napisał(a):mężowi na urodziny kupiłam bransoletke z plecionej skórki bardzo taka nie typowa oryginalna z dyrberg-kern mi bardzo się podoba jak mężczyzna nosi łańcuszek czy bransoletkę a na specjalne okazję do garnitury piekne spinki.jakie są wasze opinie na temat męskiej biżuterii????

Jest to bardzo dobry pomysł. Obecnie mężczyźni bardziej dbają o siebie i to im się chwali. Najbardziej urzeka mnie gdy facet ma lśniące, mocne włosy. Zapewne używa kosmetyków do pielęgnacji ze sklepu fryzjerskiego. A co się tyczy biżuterii to sama kupuję swojemu mężowi bransoletki.
.
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35

Re: biżuteria męska

Postprzez bettti86 » 19 gru 2012, o 10:26

ja kupiłam mężowi na święta zegarek z wyprzedaży, bo w zasadzie to jest jedyny rodzaj biżuterii jaki u niego dopuszczam, wszelkie bransoletki i łańcuszki uważam za zbędne, a nawet niemile widziane :P

Obrazek
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: biżuteria męska

Postprzez Yola » 19 gru 2012, o 15:05

Mnie sygnety odstraszają, fatalnie wyglądają na męskich dłoniach, za to zegarki bardzo dobrze.
Avatar użytkownika
Yola
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 gru 2012, o 14:08

Re: biżuteria męska

Postprzez izabelaw29 » 27 lut 2013, o 14:12

Zegarki sa ok,a mi najbardziej sie nie podoba jak mężczyźni nosza grube zlote lancuchy fuuuu :happy

izabelaw29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 18:19
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]