BIŻUTERIA

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

bransoletka

Postprzez kika75 » 6 sie 2010, o 16:38

oglądając telewizje zauważyłam że wiele prezenterek,aktorek,piosenkarek ma na ręce bransoletke ze skóry a do niej poprzyczepiane różnego koloru zawieszki.poszperałam po internecie i okazało się ż e te bransoletki ole lynggaard to największy hit sezonu czy ktoś z was ma taka piękną ozdobe na ręce bo powiem że wygląda to rewelacyjnie.
kika75
 

BIŻUTERIA

Postprzez biznesman88 » 20 sie 2010, o 11:47

Hej!
Co sądzicie o tej pseudo złotej biżuterii (druga od góry)
skarbiec.biz/lifestyle/gadzety/19_07_2010.htm ? Zastanawiam się czy będzie pasowała do beżowej sukni ślubnej w stylu amerykańskim (bez ramion). Nie mogę nigdzie znaleźć ile to może kosztować. Mogłybyście pomóc ?
biznesman88
 

Re: biżuteria w internecie

Postprzez Bielizna-Anna » 7 wrz 2010, o 13:50

Mnie srednio podoba się takie rozwiązanie. Troche to kiczowate;/
Bielizna-Anna
 

Re: biżuteria w internecie

Postprzez Angeel » 19 paź 2010, o 20:27

Mnie się najbardziej podoba biżuteria naturalna, taka jak mają na tamtej stronie do której podałam Wam linka. Po pierwsze; jest delikatna i w miarę miękka w dotyku, a po drugie jest przyjazna dla moich dzieci. Jak się na przykład schylę i maleństwo będzie chciało pobawić się koralikami mamusi, to zupełnie spokojnie może wziąć je do rączki i ja się przy tym wszystkim nie boję, że się akurat mój szkrab udławi jakimiś małymi częściami, które jak na złość w takim momencie musiały odpaść od „głównego” koralika. Ot, bezpieczeństwo dziecka zawsze stawało dla mnie na pierwszym miejscu. Nawet w przypadku wyboru oraz zakupu biżuterii
Angeel
 

coś innego

Postprzez myisobel » 15 lis 2010, o 09:40

A ja serdecznie zapraszam wszystkie Panie do odwiedzenia bloga z biżuterią hand made. wierzę że takie subtelne i niezwykle kobiece dodatki przydadzą się każdej damie. obiecuję że z czasem tych wdzięcznych bibelotów będzie przybywać:)
http://www.myisobel-handmade.blogspot.com
myisobel
 

Re: biżuteria w internecie

Postprzez Kasia2 » 25 lis 2010, o 16:54

Ja lubię biżuterię, z kamieni naturalnych oprócz tego, że wygląda ładnie ma właściwości, które wspomagają zdrowie i samopoczucie.
W niektórych sklepach lub blogach można zamówić sobie taką biżuterie dobierając odpowiednie dla siebie kamienie, biżuteria jest robiona z materiałów najwyższej jakości srebra a nawet złota :)
Oprócz tego jest możliwość wykonania projektu według własnej inwencji, oczywiście z sugestiami i podpowiedziami ;)
Lubię takie swobodne rozwiązania
Kasia2
 

Re: biżuteria w internecie

Postprzez kaska1234 » 25 lis 2010, o 23:43

Według mnie będzie pasować. Jest to ciekawe zestawienie..
kaska1234
 

jaką biżuterię

Postprzez kika75 » 2 gru 2010, o 18:50

bardzo lubie biżuterię z dyrberg-kern świetnie wykonana i bardzo oryginalna w swojej kolekcji mam już kilka fajnych drobiazków z tej firmy .Czy wy tez macie jakieś swoje ulubione firmy z biżuteria jakie i dlaczego ?????
kika75
 

Re: jaką biżuterię

Postprzez dione » 4 sty 2011, o 12:20

Ja lubię biżuterię z kryształkami Svarowskiego, można znaleźć elegancką i ciekawą biżuterię tego typu. To jest mój ostatni nabytek: http://jomisilv.pl/swarovski-kolczyki-k ... 35,c,17492 Podoba mi się ich kolor, a do tego pasują idealnie prawie do każdego stroju.
dione
 

Re: jaką biżuterię

Postprzez marzo666 » 4 sty 2011, o 17:34

To swarovski produkuje całą biżuterię? Zawsze wydawało mi się, że zajmuje się tylko kryształami... jak to jest?
marzo666
 

Re: jaką biżuterię

Postprzez Laalaa » 9 sty 2011, o 19:54

mnie sie bardzo bransoletki pandory podobaja, ale nie stac mnie na to :-(
a podróbek fajnych malo jest... raz trafilam na allegro

generalnie to niewiele bizu nosze, najczesciej pierscionki - te same od lat :-)
Laalaa
 

Re: jaką biżuterię

Postprzez mariola12 » 15 sty 2011, o 23:23

Mi też się bardzo podobają.
mariola12
 

Re: biżuteria w internecie

Postprzez olszowka » 18 sty 2011, o 20:26

hej
Ja lubię oryginalną biżuterię i nie uważam, że tylko złoto i diamenty pięknie wyglądają. Mam duzo biżuterii zrobionej z metali nieszlachetnych, rękodzieło i takie ozdoby też są super.
Moja kolezanka sprzedaje bizuterię. Moim ulubionym naszyjnikiem jest http://allegro.pl/lancuchy-i-kule-i1410635188.html
olszowka
 

Re: biżuteria w internecie

Postprzez ziolko » 18 sty 2011, o 22:56

a ja zapraszam na zakupy do sklepu internetowego www.dodatkowo.pl , gdzie mozna kupic wszelkiego rodzaju biżuterie ręcznie robioną i nie tylko :) od kolczyków po koroale!
ziolko
 

Re: biżuteria w internecie

Postprzez kora453 » 3 lut 2011, o 11:19

Ja bardzo lubię prostą srebrną biżuterię, srebrny łańcuszek z zawieszką i do tego elegancki zegarek. Rzadko noszę coś z kryształkami, ale dostałam ostatnio od przyjaciółki http://www.preqursor.eu/piekno-i-elegan ... llent.html i powiem Wam szczerze że się zakochałam! Element niebieskiego świetnie pasuje do czarnej koszuli.
kora453
 

Re: jaką biżuterię

Postprzez kaska8787 » 6 lut 2011, o 15:11

Bardzo mi się podoba biżuteria z kryształkami Swarovskiego. Przy okazji przeglądając bizuterię w internecie, znalazłam ciekawy artykuł na temat znaczenia kolorów w biżuterii treść zmieniona przez moderatora W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałam, wybierając biżuterię, większość to albo srebrna, albo dodatek czerni. Macie swoje ulubione kolory?

proszę nie spamować
kaska8787
 

Re: jaką biżuterię

Postprzez ABCbielizny » 11 lut 2011, o 12:41

Jeżeli chodzi o biżuterię,to zawsze zakładam kolczyki oraz naszyjnik. Czasem zdarzy mi się też srebrna bransoleta an ręce,ale to w wyjątkowych okolicznościach. A gdzie kupujecie? W sklepach internetowych czy stacjonarnych?
ABCbielizny
 

Re: biżuteria w internecie

Postprzez ABCbielizny » 11 lut 2011, o 12:43

Ja też lubię prostą biżuterię, bez zbędnych dodatków. Uważam ze w klasycznej jest mi po prostu najładniej. Tu jest podobny wątek na temat biżuterii,warto poczytać post6416.html#p6416
ABCbielizny
 

biżuteria dyrberg-kern

Postprzez kika75 » 21 lut 2011, o 17:56

biżuteria www.dyrbergkern.pl co o niej sądzicie?
kika75
 

Re: biżuteria dyrberg-kern

Postprzez anulka33 » 23 lut 2011, o 21:45

Gustowna. Bardzo mi się podoba.
anulka33
 

Re: biżuteria dyrberg-kern

Postprzez Czara Pełna Czaru » 24 lut 2011, o 13:26

kika75 napisał(a):biżuteria http://www.dyrbergkern.pl co o niej sądzicie?


Znalazłam parę bardzo ciekawych perełek =].
Czara Pełna Czaru
 

Re: biżuteria dyrberg-kern

Postprzez ABCbielizny » 9 mar 2011, o 19:25

Myślę że to coś dla znawczyń biżuterii,ja osobiście nie lubię jej nosić na codzień.. Może wynika to poniekąd z przyzwyczajenia. Zakładam tylko kolczyki i nic więcej. Na specjalne okazje naszyjnik oraz bransoletę.
ABCbielizny
 

Re: jaką biżuterię

Postprzez paja » 24 mar 2011, o 16:48

ja w sumie mam srebro same, niektóre z dorbnym świecącym dodatkiem, ale kolorowej nie mam.
paja
 

Re: biżuteria w internecie

Postprzez paja » 24 mar 2011, o 16:53

Nie przepadam za kolorową biżuterią, ale Kora ten niebieski zestaw bardzo mi się podoba! jest świetny, widzę go jako dodatek do czarnej koszuli! :)
paja
 

Re: BIŻUTERIA

Postprzez kora453 » 29 mar 2011, o 15:02

dziękuję! :kwiatek rzeczywiście zestaw jest świetny - właśnie mam na sobie i wprawia mnie w super humor! w zestawieniu ze słońcem za oknem mogę chodzi cały czas uśmiechnięta :D ostatnio kupiłam sobie jeszcze jeden śliczny zestawik :)
kora453
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]