Blueprint – Wibracja Boskiego Wzorca.

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Blueprint – Wibracja Boskiego Wzorca.

Postprzez marta_k » 4 maja 2022, o 14:32

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eui Ars Libra

zapraszają 23-28 sierpnia 2022 na warsztat


Blueprint – Wibracja Boskiego Wzorca. Warsztaty Powrotu do Boskiego Wzorca.
Prowadzi: Beata Karczewska.



Wszyscy jesteśmy istotami idealnymi, choć czasem trudno to sobie uzmysłowić…
Czy odważysz się zmienić swoje życie?

Zapraszamy na niezwykłą duchową przygodę z Wibracją Boskiego Wzorca.
Ciało fizyczne, energetyczne i duchowe człowieka stworzone zostało na podstawie Boskiego Wzorca - specyficznego odcisku określanego mianem Blueprint. Każdy z nas nosi w "chmurze" taką Boską Wibrację, która, jeśli tylko damy jej szansę, potrafi naprawići przywrócić nas do idealnego "projektu" Stwórcy.

Oddalając się od naszego indywidualnego Blueprintu sprawiamy, że nasze ciało zaczyna chorować, mamy problemy z emocjami, a dusza cierpi.Zawsze jednak możemy odnowić to niewidzialne połączenie i pozwolić, aby w naszym ciele i Sercu na powrót zagościła Boska Wibracja niosąca zdrowie, siłę, energię i wewnętrzny spokój.

Każdego dnia zanieczyszczamy nie tylko nasze ciało, ale także emocje i sferę mentalną.
Jeżeli chcemy "uzdrowić" nasz komputer sięgamy po program antywirusowy, który oczyści twardy dysk urządzenia. Tak samo należy postąpić z nami samymi.

Natrętne myśli, negatywne emocje, niechciane wspomnienia, poczucie winy, zadawnione krzywdy, oraz cała sfera, którą określamy pojęciem karmy własnej, rodzinnej i rodowej. Proponujemy wam energetyczny program "antywirusowy", który sprawi, że będziecie mieli szansę uzdrowić i usprawnić wszystkie sfery swojego życia.

Proste ćwiczenia energetyczne oraz zrozumienie tego jak funkcjonuje nasza świadomość to pierwszy krok w dobrym kierunku.Drugim etapem naszych zajęć będzie energetyczna aktywacja, która niczym duchowa ajahuaska oczyści wasze ciała i emocje z niechcianych wirusów.

Aktywacja zostanie przeprowadzona przez Beatę Karczewską, prowadzącą zajęcia z zachowaniem energetycznego BHP i uwzględnieniem indywidualnych możliwości każdego z uczestników warsztatów. Na zakończenie odbędzie się harmonizacja i utrwalenie połączenia z Boską Wibracją.


A efekty naszych warsztatów to:
• podniesienie się poziomu intuicji, prorocze myśli, znaczące sny, przewidywanie zdarzeń,
• odczuwalny kontakt ze sferą duchową, przewodnikami, przekazami, wibracją światła,
• uwolnienie od nawracających negatywnych myśli,
• obniżenie poziomu stresu,
• lepsza decyzyjność i praca pod presją,
• odczuwanie jedności ze Wszechświatem,
• możliwa aktywacja twórczych talentów, wysoki poziom kreacji.
• poprawa stanu zdrowia i młodszy wygląd,
• zwiększenie poziomu energii wewnętrznej
• wysokie poczucie własnej wartości i mocy sprawczej,
• duchowe wyciszenie i wewnętrzny spokój,

FRAGMENTY WYWIADU Z BEATĄ KARCZEWSKĄ DUCHOWOŚĆ - DROGA NA CAŁE ŻYCIE (IV WYMIAR 2016)
Z Beatą Karczewską, jasnowidzącą, chiromantką i tłumaczką snów rozmawia Włodzimierz Adam Osiński.

- Czy twoje zdolności pomagały ci rozwiązywać swoje problemy?
- Początkowo to właśnie zdolności były dla mnie źródłem problemów. Urodziłam się i wychowałam w rodzinie bez żadnych duchowych tradycji. Dlatego też, kiedy jako kilkuletnie dziecko zaczęłam nagle przepowiadać przyszłość moi rodzice starali się stłumić i zablokować moje nowe umiejętności. Szczególnie, że większość przepowiedni dotyczyła jakiś nieprzyjemnych wydarzeń, które miały spotkać najbliższych członków mojej rodziny. Paranormalne zdolności powróciły w dziewięć lat później kiedy zaczęłam wchodzić w wiek dojrzewania. W niezwykle wyrazistych snach obserwowałam co wydarzy się za kilka dni, kilka tygodni, a nawet kilka lat. Odczuwałam także, że w moim ciele przebudza się jakaś energia. Miałam wrażenie, że w nocy wokół mojego łóżka gromadziły się jakieś istoty.. Przepowiednie, które wtedy odbierałam były zazwyczaj intuicyjnymi ostrzeżeniami związanymi z rodziną i najbliższym kręgiem przyjaciół. Traktowałam je bardzo użytkowo, ponieważ informowały mnie gdzie mam nie chodzić, czego nie robić lub z kim się nie spotykać, gdyż mogę zostać skrzywdzona. Co ciekawe wszyscy postrzegali mnie jako osobę zupełnie oderwaną od rzeczywistości, tymczasem ja sama traktowałam siebie jako kogoś, kto twardo stąpa po ziemi. Kiedy moje zdolności, po kolejnych dziewięciu latach, otworzyły się po raz trzeci, dobiegałam już prawie trzydziestki. Postanowiłam, że wreszcie zajmę się sobą na poważnie i rozpracuję swój własny przypadek.

- Domyślam się, że zdecydowałaś się poszukać jakiegoś mistrza lub mentora, któremu mogłabyś zaufać.
-Moją uwagę przyciągnął Ryszard Kozłowski, wybitny psychotronik i badacz duchowości. To właśnie dzięki niemu poznałam dorobek przedwojennej polskiej ezoteryki z książką Józefa Świtkowskiego „Droga w światy nadzmysłowe” na czele. Ryszard Kozłowski nauczył mnie pokory, systematyczności i wytrwałości w dążeniu do celu. Dowiedziałam się także, że w duchowości nie ma drogi na skróty. Dzięki niemu poznałam trzy, bardzo ważne dla mnie, techniki dywinacyjne: niezwykłe karty, którymi posługiwała się francuska wróżbitka Marie Anne Lenormand, system tłumaczenia snów oraz chiromancję. Każdą z tych metod przez wiele lat zgłębiałam, dopracowywałam i rozwijałam. Jednocześnie nadal pracowałam z Ryszardem pogłębiając swoją wiedzę o układzie energetycznym człowieka, radża jodze i czakrach. Za namową swojego mistrza sięgnęłam także po metodę Doskonalenia Umysłu, którą na początku lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku opracował nestor polskiej psychotroniki Lech Emfazy Stefański (1928 – 2010). Po kilku latach wyjechałam do Anglii.

- Z pewnością nie zapomniałaś jednak o duchowości, szczególnie o intuicyjnym tłumaczeniu snów?
- Po dość długiej przerwie energie ponownie upomniały się o siebie. Mądrzejsza o doświadczenia zdobyte w Polsce i wyposażona w pełne BHP pracy z energią powróciłam do technik dywinacyjnych.
Osiemnaście lat temu Ryszard przekazał mi zarys swojej intuicyjnej metody interpretacji snów. W przeciwieństwie do psychoanalityków opierających się na ogólnie znanej sennej symbolice oraz książek nazywanych sennikami w metodzie mojego mistrza, którą przez ostatnie dziesięć lat udoskonalałam, najważniejsza jest intuicyjna indywidualna interpretacja. Sen jest najczystszym i najbardziej rzeczywistym przekazem jaki możemy dostać od swojej podświadomości. To odzwierciedlenie naszej sytuacji życiowej. We śnie otrzymujemy informacje, co powinniśmy zrobić, ostrzeżenia przed kłopotami w pracy lub w rodzinie, a nawet sygnały, że ktoś może chcieć nas oszukać, wyłudzić pieniądze lub wciągnąć w finansową piramidę. Jeżeli możemy coś w naszym życiu poprawić lub podnieś standard funkcjonowania to z pewnością znajdzie to odbicie w naszych snach. Warto wyrobić w sobie nawyk zapisywania snów, gdyż jest to nasz realny kontakt z podświadomością.
Każdy może pracować duchowo, ale nie każdy będzie miał na tej drodze sukcesy, tak samo jak w sporcie, dużo osób biega, ale sprinterów z olimpijskimi medalami jest niewielu. Najpierw trzeba opanować własny układ energetyczny. Duchowe profity zazwyczaj pojawiają się jako skutek uboczny ale dopiero wtedy, kiedy już ich nie pragniemy. To nie może być cel sam w sobie, ale jedynie kolejny etap naszego energetycznego samopoznania.

- Jak zatem bezpiecznie kultywować rozwój duchowy: medytować, mantrować, wizualizować?
- To co potocznie nazywamy medytacją jest w istocie ćwiczeniem medytacyjnym czyli jedynie wprowadzeniem do medytacji właściwej. Prawdziwa medytacja to praca z aktywnym, czynnym umysłem, a nie senne odlatywanie w niebyt. Warto tutaj sięgnąć do wykładów Jiddu Krishnamurtiego, który znakomicie to wytłumaczył. Najpierw należy nauczyć nasz umysł koncentracji, potem medytacji, a dopiero na końcu kontemplacji.
Nauka wizualizacji także godna jest polecenia, ale pamiętajmy, że będąc jedynie w stanie nadświadomym mamy szansę właściwie wizualizować.
Wtedy też możemy uruchomić naszą naturalną dolność do samo uzdrawiania ciała i umysłu, a poprzez świadomy oddech mamy szansę naenergetyzować cały organizm. Kolejnym krokiem będzie pojawienie się zdolności jasnowidzenia.
Bezpieczna praca z rozwojem duchowym zależy od tego jaki wypracujemy sobie fundament. Jeżeli nasz fundament będzie stabilny to mamy szansę na wznoszenie się ku górze, w innym wypadku cała nasza energetyczna budowla runie. Niestety większość osób ma złudne poczucie pracy z energią”.

Uwaga:
• W zajęciach mogą brać udział osoby od 17-go roku życia
• Przedpłaty będą zwracane tylko w przypadku odwołania zajęć, a nie rezygnacji uczestnika.
• Ilość miejsc ograniczona.

BEATA KARCZEWSKA - jasnowidz, chiromantka, tłumaczka snów.
Osoba o niezwykłych zdolnościach energetycznych. Już jako dziecko zadziwiała swoje otoczenie trafnymi przepowiedniami dotyczącymi rodziny i najbliższych znajomych. Kilkakrotnie w swoim życiu doświadczała spontanicznych transformacji energetycznych, które zmusiły ją do poznania i opanowania przejawiających się przez jej ciało energii. Dzięki współpracy z badaczem duchowości i psychotronikiem Ryszardem Kozłowskim udało jej się ustabilizować i ugruntować swój przebudzający się układ energetyczny. Pod okiem swojego mentora rozwinęła naturalne zdolności energetyczne.
Warsztaty Beaty Karczewskiej są ukoronowaniem jej wielu lat trudnej pracy z energiami. Posiada dwudziestoletnią praktykę w pracy z Doskonaleniem Umysłu i Radża Jogą. Pracując wchodzi w stan czystej obserwującej świadomości nazywanej turija. Posiada zdolność prekognicji (widzenie przyszłości) i rekognicji (widzenie przeszłości). Znawczyni onejromancji czyli prognozowania przyszłości na podstawie snów.


TERMIN:
23-28 sierpnia 2022

ROZPOCZĘCIE:
23 sierpnia o godz.18 (rozpoczynamy kolacją o godz. 18 w poniedziałek, zajęcia rozpoczynają się o godz. 20)

ZAKOŃCZENIE:
28 sierpnia o godz.14 (kończymy obiadem)

CENA WARSZTATU:
1250 zł + koszty zakwaterowania i wyżywienia

RABAT:
100 zł rabatu za przyprowadzenie drugiej osoby na zajęcia!
Promujemy aktywnych: osoba, która namówi swoich znajomych na uczestnictwo w seminarium otrzyma od nas zniżkę w wysokości 100zł od każdej osoby. Zniżkę można zatrzymać dla siebie lub podzielić się nią z zapraszaną osobą. Osoby zaproszone także mogą zapraszać swoich znajomych.

CENA POBYTU:
wyżywienie 100 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie);
noclegi - w zależności od standardu od 34 zł do 130 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)

UWAGA:
Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”
Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu

KONTAKT:
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz - Towalska 606994366


ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki za pobyt na konto ośrodka Tu i Teraz (w ciągu tygodnia od zgłoszenia) oraz przedpłaty w wysokości 350 zł za warsztat na konto Ars Libry podane w mailu.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt!Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 220 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 23-28.VIII.2022”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
7. Przedpłata za warsztat będzie zwracane tylko w przypadku odwołania zajęć, a nie rezygnacji uczestnika.
8. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]