bluzka dla mamy

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: bluzka dla mamy

Postprzez roxxy681 » 22 lut 2013, o 11:59

Hmm wszystko zależy od tego jaki mama ma styl. Ta koszulka którą zaprezentowałaś nie podoba mi się. Wygląda mało kobieco, mundurkowo. Na prezent kupiłabym jej coś bardziej wyjątkowego, ekskluzywnego np. kaszmirowy sweterek albo elegancką, ale modną bluzkę. Do kompletu dokupiłabym ładą biżuterię:)
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: bluzka dla mamy

Postprzez tereskac1 » 10 paź 2019, o 23:09

Niestety link nie wchodzi, ale moja mama sobie sama ostatnio kupiła taką Kardigan na stronie Cross Jeans, nr produktu jakby ktoś chciał obejrzeć to: 81210-004 była z niej bardzo zadowolona. Ma prosty kształt, jednocześnie jest długa i elegancka, ma długie rękawy, kieszenie boczne. Jakościowo w noszeniu oceniałam przymierzając na bardzo dobrą.
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34

Re: bluzka dla mamy

Postprzez wercia555 » 17 paź 2019, o 23:40

Co do firmy Cross Jeans moja ciocia kupiła sobie ostatnio taką wizytową Long Sleeve Shirt w kolorze granatowym, nr: 55476-001
Zachwycił ją prosty krój, dekolt w szpic, minimalistyczny design oraz jakoś wyrobu. Zakupiła i z tego, co ostatnio mówiła przez telefon sąsiadki jej zazdroszczą :D
Może to kup dla swojej mamy?
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05

Re: bluzka dla mamy

Postprzez maniamadej » 9 wrz 2020, o 22:55

Mamy lubią prosty wzór, dlatego polecam taki totalny basic. Co myślicie ? Zwyky biały tshirt to niezbędnik wnaszych szafach. Ja uwielbiam od /basiclo Nosze je często. Mam czarny i biały. A widzieliscie ten dresik ?
maniamadej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 19:51

Re: bluzka dla mamy

Postprzez marta » 28 sty 2021, o 15:27

Moja siostra kupiła sobie ostatnio fajną bluzkę. Mojej mamie też się spodobała jednak nie było już większego rozmiaru. Tunika z dekoltem w kształcie litery V, zapinanym na kilka guziczków. Luźny krój. Długie rękawy zapinane na guziki. Dół obszyty gumką. Materiał w duże grochy z delikatnej wiskozy. Taka na co dzień i do pracy. Była kupiona w crossjeans ale podobne widziałam też kiedyś chyba w mohito.
marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]