boję się ze chłopak ma skłonności do alkoholizmu

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

boję się ze chłopak ma skłonności do alkoholizmu

Postprzez aneta95 » 20 sie 2017, o 10:20

Mój narzeczony lubi sobie wypić. Piwko pije tak dwa na tydzień, ale gdy jesteśmy na jakiejś imprezie np imieniny, wesele to pije wódkę ale nie umie powiedzieć nie tylko pije ile poleja, mimo że już po nim widać że musiał by przychamowac nie słucha moich próśb twierdząc ze jeszcze może wypić. Dopiero jak impreza się skończy przeprasza i mówi że może mógł wypić mniej. Mam ojca alkoholika i boję się ze mój facet też tak skończy, czy uważacie że jego zachowanie jest przemawiające za tym ze będzie miał problemy alkoholowe? On twierdzi że od piwa raz dwa razy w tygodniu się nie uzależni
aneta95
Jestem tu nowa :)

Re: boję się ze chłopak ma skłonności do alkoholizmu

Postprzez aneta95 » 21 sie 2017, o 13:18

Proszę o pomoc
aneta95

Postprzez ap3 » 21 sie 2017, o 17:41

Bardzo ciężki temat. Dwa piwa w tygodniu wydaje się nie dużo, ale jeżeli upija się na umór podczas wesel i traci tzw. film to już nie dobrze.... Każdy alkoholik jest inny, mój ojciec też był alkoholikiem - w tygodniu nie pił w ogóle, bo pracował, upijał się raz może dwa razy w miesiącu i pił non stop przez 3 dni... i to jest również alkoholizm. A jak Ciebie traktuje, jak jest pijany? Pamiętaj dla alkoholika jest najważniejszy alkohol, alkoholik nie widzi problemu, dookoła znajomi też mogą tego nie widzieć, ale Ty jesteś inna i odczuwasz inaczej, bo masz ojca alkoholika......
ap3

Postprzez 88Mariolka » 20 wrz 2017, o 11:23

A moze on po prostu nie potrafi nikomu odmowic, jest malo asertywny?!?

88Mariolka
Fajna Kobietka

Postprzez elwira321 » 13 paź 2017, o 15:22

Dwa piwa w tygodniu wydaje się nie dużo, ale jeżeli upija się na umór podczas wesel czy imprez to jest powód do zmartwień.

elwira321
Miła Kobietka

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]