boks garażowy

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

boks garażowy

Postprzez lazurowa » 9 kwi 2013, o 19:24

Boksy garażowe przeznaczone są do pewnego i łatwego magazynowania wszystkiego, co jest potrzebne w garażu. Chciałabym się z Wami podzielić moim zakupem, ponieważ jestem zachwycona. Nie sądziłam, że to będzie tak idealne rozwiązanie moich problemów z wózkiem, sprzętem rowerowym i narzędziami męża. Zakupiliśmy boks garażowy producenta SABAJ z Krakowa. Cała konstrukcja jest solidna, bezpieczna i nie koliduje w jakikolwiek sposób z parkowaniem auta. Może ktoś podzieli się ze mną swoimi opiniami, spostrzeżeniami nt. takich magazynów?
lazurowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 19:22

Re: boks garażowy

Postprzez Armigor » 9 kwi 2013, o 19:27

Super pierwszy post na Forum i odrazu z reklamą
lazurowa napisał(a):Boksy garażowe przeznaczone są do pewnego i łatwego magazynowania wszystkiego, co jest potrzebne w garażu. Chciałabym się z Wami podzielić moim zakupem, ponieważ jestem zachwycona. Nie sądziłam, że to będzie tak idealne rozwiązanie moich problemów z wózkiem, sprzętem rowerowym i narzędziami męża. Zakupiliśmy boks garażowy producenta SABAJ z Krakowa. Cała konstrukcja jest solidna, bezpieczna i nie koliduje w jakikolwiek sposób z parkowaniem auta. Może ktoś podzieli się ze mną swoimi opiniami, spostrzeżeniami nt. takich magazynów?


:spam
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: boks garażowy

Postprzez AnaStazJa » 10 kwi 2013, o 07:08

Tak niestety zwykle bywa... :spam
AnaStazJa
 

Re: boks garażowy

Postprzez karetia » 30 gru 2015, o 15:44

Mowa o czymś takim?
Ale jaki jest tego cel? Bo z garażem to ma niewiele wspólnego. Nie widzę żadnego, konkretnego opisu ;-)

Ostatnio edytowano 31 gru 2015, o 15:28 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę nie spamować
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: boks garażowy

Postprzez Haska » 4 sty 2016, o 17:54

Ma wiele wspólnego z garażem, bo zastępuje jego część. Przecież to jest opisane w sieci - celem jest zrobienie sobie z tego, takiego małego magazynu, gdzie możesz trzymać opony, narzędzia, ewentualnie inne, niezbędne rozwiązania. Oczywiście - nie wszędzie będzie można z tego skorzystać. W tym zakresie musicie się już orientować u zarządzających waszym parkingiem.
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: boks garażowy

Postprzez karetia » 5 sty 2016, o 15:48

BlackWolf - wrzucić zdjęcia się nie dało. Haska, rozumiem. Ale zwracać tutaj uwagę na jakieś konkretne parametry przy zakupie? Co tam ma znaczenie? Bo rozumiem na czym to polega, ale jakie parametry są istotne. Wyłącznie metraż? Ewentualnie dodatkowo coś, co znajduje się w środku?
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: boks garażowy

Postprzez Hadassa » 7 sty 2016, o 07:31

Zdjecie zawsze da się wrzucić
Krótka instrukcja
jak-dodawac-zdjecia-t10664.html

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: boks garażowy

Postprzez karetia » 8 sty 2016, o 15:52

No to raz jeszcze, od razu z foto, chodziło o coś takiego. Fotka pobrana od firmy Kart-map.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: boks garażowy

Postprzez Haska » 11 sty 2016, o 19:57

No ja rozumiem - wszystko Ci już napisałam w poprzednim moim wpisie. To taki minimagazyn, który stawiasz sobie na swoim miejscu parkingowym. No i tam trzymasz istotne i przydatne do auta narzędzia itp. O co chcesz jeszcze zapytać? No i przede wszystkim - pytasz czysto teoretycznie, czy też faktycznie chcesz coś takiego kupić. Trzymasz auto na odpowiednim parkingu?
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: boks garażowy

Postprzez karetia » 12 sty 2016, o 15:53

Tzn. będziemy prawdopodobnie mieli miejsce na parkingu krytym od lutego i chcemy coś takiego tam mieć, ale jeszcze nie rozmawiałam z właścicielami czy jest taka możliwość, bo nie wiedziałam, żeby ktoś miał tak boxy. Byłoby na pewno wygodniej niż wozić wszystko do piwnicy w bloku. Nie lubię zbędnych komplikacji. Miejsca na pojedynczy samochód jest sporo, tak więc powinno być ok.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]