Ból nadgarstka

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Ból nadgarstka

Postprzez pisska » 7 lip 2011, o 10:53

Boli mnie lewy nadgarstek kiedy podnoszę cięższe przedmioty. Smarowałam go końską maścią i paroma innymi kremami ale nic nie pomaga. Mam ten ból przez dłuższy czas. Może któraś z was miała podobny problem i zna rozwiązanie ?
pisska
 

Re: Ból nadgarstka

Postprzez performa » 7 lip 2011, o 18:00

Masz może małą górkę, gdy wygniesz nadgarstek? Jeśli tak, to torbiel, mam ją od dłuższego czasu i ciągle się pojawia, zwłaszcza jak nadwyręże nadgarstek. Da sie ją usunąć, bądź wyssać jej zawartośc, ale i tak prawdopodobnie odrośnie. Jeśli jednak jej nie masz, to udaj się do lekarza, może coś nie tak masz w nadgarstku, albo nie nadwyrężaj go i po problemie ;).
performa
 

Re: Ból nadgarstka

Postprzez malabula » 11 lip 2011, o 08:30

Urazy nadgarstka kolan i wielu innych stawów w pewnym stadium nie są już do wyleczenia. Możliwe że to przejściowy ból. Dobry lekarz który ma doświadczenie z tym powinien pomóc.
malabula
 

Re: Ból nadgarstka

Postprzez izunia » 24 lip 2011, o 15:16

Na torbiel dobrze jest kłaść 5 groszową monete i owinąć bandażem. Nie wiem dlaczego, ale ból po tym mija.
izunia
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]