Ból piersi, brak miesiączki

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Ból piersi, brak miesiączki

Postprzez Avi » 16 kwi 2014, o 15:34

Witam
Od 2 tygodni mój organizm zachowuje się inaczej niż zwykle. Kilka dni po owulacji (doszło między mną a partnerem do zbliżenia,staramy się o dziecko) moje sutki stały się bardzo wrażliwe. Myślę że nie zwróciła bym na to szczególnej uwagi gdyby nie fakt że do tego moje piersi stały się nabrzmiałe i bardzo gorące. Wieczorem uczucie gorąca , wręcz parzenia w piersiach nasilało się i stawało się nie do zniesienia. Kilka dni temu uczucie gorąca ustąpiło ( w dniu spodziewanej miesiączki), jednak sutki dalej pozostały wrażliwe,piersi nabrzmiałe. Do tego na zmianę zimno mi i gorąco.Na twarzy wyskoczyło mi sporo małych pryszczy, co chwilę muszę iść do toalety, dziąsła również stały się wrażliwe. Odczuwam co jakiś czas bóle w podbrzuszu i za zmianę leci ze mnie śluz biały i przeźroczysty. Miesiączkę miałam dostać 3 dni temu. Test zrobiłam w dniu planowanej miesiączki i wyszedł negatywny.
Czy ktoś może wie co może być przyczyną takich reakcji mojego organizmu?
Avi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 kwi 2014, o 15:33

Re: Ból piersi, brak miesiączki

Postprzez oppsdedek » 2 maja 2014, o 14:15

Mam podobne pytanie, okres spoznia mi sie juz tydzien i mam bole podbrzusza natomiast piersi mnie nie bola. Od kilku miesiecy staram sie o bobasa, moze wkoncu sie udalo? :)
oppsdedek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2 maja 2014, o 14:09

Re: Ból piersi, brak miesiączki

Postprzez hurri » 2 maja 2014, o 14:45

Avi - powtórz test ciążowy, lub zrób test ciążowy z krwi. Bardziej wiarygodny.
To może być ciąża, ew. jakieś problemy z prolaktyną, która powoduje uczucie nabrzmiałych, opuchniętych, obolałych piersi.
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Ból piersi, brak miesiączki

Postprzez Ktosia » 11 maja 2014, o 22:22

Wydaje mi się że ciąża. Ja bynajmniej tak miałam
Ktosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 18:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]