Boli mnie brzuch :(

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Boli mnie brzuch :(

Postprzez blond_ania » 24 wrz 2013, o 23:14

Dziewczyny, polećcie mi proszę jakieś czopki, takie delikatne. Takie żebym po aplikacji wieczorem nie dostała niespodzianki o 10 następnego dnia w pracy... pomóżcie bo czuję, że zaraz pęknie mi brzuch! Śliwki suszone jem, błonnik jem, 3 razy w tyg na fitness chodzę. Co robić!?
blond_ania
 

Re: Boli mnie brzuch :(

Postprzez lolollka » 25 wrz 2013, o 13:00

Koleżanka ostatnio polecała mi czopki, które są bezpieczne dla kobiet w ciąży i działają już po 15 minutach. Niestety nie pamiętam jak się nazywały. Jak tylko skontaktuję się z koleżanką to się jej zapytam i napiszę w miarę szybko :) No chyba, że ktoś inny jeszcze je zna?
lolollka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 wrz 2013, o 12:48

Re: Boli mnie brzuch :(

Postprzez blond_ania » 25 wrz 2013, o 21:35

Czas jeszcze mam, chociaż chyba coraz mniej bo czuję, że pęknę. Nigdy ten brzuch aż tak bardzo mnie nie bolał. Chciałam wypić na noc coś przeczyszczającego, ale się boję, bo nie wiadomo kiedy mnie rano złapie...
blond_ania
 

Re: Boli mnie brzuch :(

Postprzez Arnika » 16 paź 2013, o 20:11

poszperałam troszkę na forach i znalazłam dobre opinie o czopkach Eva/qu. sa dla kobiet w ciąży i są skuteczne po 15 min. z opinii dziewczyn wynika ze są pomocne i nie działają z "opóźnieniem"
Arnika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 13:35

Re: Boli mnie brzuch :(

Postprzez blond_ania » 19 paź 2013, o 15:28

Tak, dzięki, już mi babka w aptece je poleciła. Ulga faktycznie jest i nie są one jakieś drażniące itd. Bałam się aplikacji, ale nie jest źle. Natomiast zaparcia jeszcze miewam, idę się jeszcze raz przebadać. Może czas konkretnie zmienić diete?
blond_ania
 

Re: Boli mnie brzuch :(

Postprzez Arnika » 21 paź 2013, o 15:08

miło mi że pomogłam . sama zaczynam sie zastanawiać czy też ich nie zacząć używać. ja mam "wakacyjne" zaparcia. zawsze na wyjazdach mnie męczą. może też sobie taki czopek zaaplikuje i będę miała wyjazd bez wdzętego brzucha.
Arnika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 13:35

Re: Boli mnie brzuch :(

Postprzez lolollka » 22 paź 2013, o 13:16

To są właśnie te czopki, które poleciała mi kiedyś koleżanka. Przyznam, że i ja się poważnie zastanawiam nad ich zakupem. Niby jeszcze nie jest najgorzej z moim brzuchem, ale ostatnio odczuwam coraz większy dyskomfort i bardzo źle się czuję. Poza tym brzuch ciągle jest wzdęty i bardzo nieładnie to wygląda :( A czy te czopki faktycznie działają już po 15 minutach?
lolollka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 wrz 2013, o 12:48

Re: Boli mnie brzuch :(

Postprzez MarianAna » 22 paź 2013, o 14:03

Wszystko zależy od tego, co może być przyczyną. Jeśli pojawiło się to np. teraz w chłodniejsze dni, to może być tak, że przyczyną jest przesuszenie błony żołądka (kaloryfer i inne ogrzewanie)
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: Boli mnie brzuch :(

Postprzez blond_ania » 30 paź 2013, o 13:32

Polecam czopki, bo naprawdę pomagają. I nie ma opcji zaskoczenia, bo od momentu aplikacji działają po 15 minutach - czyli wiesz kiedy możesz sobie zaaplikować, kiedy masz na to czas. Ja już odczuwam fajną ulgę!
blond_ania
 

Re: Boli mnie brzuch :(

Postprzez lolollka » 31 paź 2013, o 14:56

Dzięki blond_ania :) Właśnie to chciałam wiedzieć. Mam nadzieję, że mi pomogą. Jak nie to czeka mnie wizyta u lekarza... :(
lolollka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 wrz 2013, o 12:48

Re: Boli mnie brzuch :(

Postprzez blond_ania » 7 mar 2014, o 18:56

I jak tam? Ja stosuję czopki tylko czasami już teraz, doraźnie. No ale nie można powiedzieć, że w ogóle bo czasem jak rano wstanę i czuję, że nie mogę, to czopki są pod ręką. W przyszłym tygodniu wyjeżdżam służbowo i też pewnie będę musiała ze sobą je zabrać, bo w obcych miejscach to ja tak nie lubię. Ale ulga jest, brzuch nie jest już takim balonem.
blond_ania
 

Re: Boli mnie brzuch :(

Postprzez Arnika » 8 mar 2014, o 20:30

te czopki to fajna sprawa. na mój organizm działają rewelacyjnie. zmieniłam też dietę (więcej owoców, błonnika) więc teraz czopki aplikuję sporadycznie. zobaczymy jak mój brzuch będzie się sprawiał w wakacje. mam nadzieję że nie spuchnę. a jeśli nawet to wezmę czopki ze soba bo nie trzeba ich trzymać w lodówce
Arnika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 13:35

Re: Boli mnie brzuch :(

Postprzez blond_ania » 10 mar 2014, o 23:52

No nie trzeba ich trzymać w lodówce... ja nigdy tego nie robiłam. Na wakacje też sobie je wezmę jak będę jechać, wiadomo, że w nieznanych miejscach ciężej się przełamać i skupić. A tak, po 15 minutach będzie spokój.
blond_ania
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników