U mnie w firmie zawsze są bony przed świętami, jest jasno określona droga awansu - co jest fajne, no i co roku mamy wyjazdy z powersport.pl - jest zawsze głosowanie w firmie gdzie chcemy jechać w tym roku
Ale karta Multisport mi się marzy
Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 1 gość