Botox?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Botox?

Postprzez lexie » 26 lis 2009, o 15:30

Jakie jest Wasze zdanie na temat zabiegów z botoxu?
Zrobiłybyście sobie kiedyś taki zabieg?
lexie
 

Re: Botox?

Postprzez jagoda » 30 lis 2009, o 12:06

nie zrobiłabym sobie takiego zabiegu no bo i po co ... ingerencja w nature zawsze wchodzi w końcu na odwrotną stronę i prędzej czy później zaoowocuje czymś czego absolutnie byśmy nie chciały
jagoda
 

Re: Botox?

Postprzez lexie » 30 lis 2009, o 14:12

Zwłaszcza jeśli zabieg przeprowadzi ktoś bez doświadczenia i zrobi to źle.
Ale przy dobrym lekarzu i preparacie chyba nie ma obawy że to się odbije, bo zabiegi są w pełni odwracalne
lexie
 

Re: Botox?

Postprzez Luśka » 27 gru 2009, o 21:15

w przyszłosci..kto wie:P ale na razie nie potrzebuję:P
Luśka
 

Re: Botox?

Postprzez speedy » 3 lut 2010, o 11:26

Jeżeli ktoś ma ochotę na taki zabieg to czemu nie? Jego ciało, jego radość. Teraz są to już tak popularne zabiegi, że powikłania są naprawdę w ekstremalnych przypadkach. Zresztą jak ktoś się obawia botoxu to czytałam ostatnio o jego alternatywie-przeszczep tkanki tłuszczowej na twarz. Zaintrygowało mnie to i wgłębiłam się w temat. Założenie tego zabiegu jest naprawdę ok-z naszego ciała pobierana jest tkanka tłuszczowa-z miejsc gdzie jest jej w nadmiarze ( bioderka, uda-już nigdy ona tam nie odrośnie co jest dodatkowym atutem) i tą tkanką wypełniają zmarszczki. Przez to jest to sposób a raczej środek naturalny, co za tym idzie bezpieczny i tani, w końcu wypełniacz jest nasz. Fajnie, że w medycynie pojawiły się takie rzeczy. Obszerny artykuł o tym jest na stronce centrum-malia.pl więc jeśli kogoś temat interesuje to chyba tam najlepiej poczytać.
speedy
 

Re: Botox?

Postprzez koranna » 10 lut 2010, o 19:24

Ja z botoxem jeszcze czekam :) To będzie moja tajna broń w przyszłości, choć słyszałam opinie, że używanie za młodu botoxu spowalnia powstawanie zmarszczek.
W tej chwili rozważam zabieg kwasem hialuronowym - chcę podnieść kąciki ust. Efekty są naturalne i takim detalem można zmienić na plus wygląd całej twarzy.
koranna
 

Re: Botox?

Postprzez wazka » 16 mar 2010, o 11:25

ha, no wiadomo, ze za wcześnie nie ma co szaleć ale kiedyś, czemu nie, chociaż ja bym wybrała to wypełnianie tłuszczem, a szczególnie zważając na klinikę- to najdłużej działająca taka w Polsce to Centrum Malia :woman już stestowały je.
wazka
 

Re: Botox?

Postprzez koranna » 21 kwi 2010, o 14:25

Dla mnie to to zbyteczna "papranina"... :P Tu pobrać, tam przełożyć... Jakoś mnie to nie przekonuje - pewnie, że klinika musi być dobra, ale jednak jestem za kwasem hialuronowym. W szczególności, że ma właściwości nawilżające i pobudza tworzenie kolagenu :)
koranna
 

Re: Botox?

Postprzez koranna » 26 kwi 2010, o 15:13

No niestety - dobry krem przeciwzmarszczkowy tez kosztuje... :| Ale warto sobie w ten sposób poprawić urodę, bo efekt jest długotrwały i do tego jeszcze od razu :)
koranna
 

Re: Botox?

Postprzez genna » 1 maja 2010, o 16:04

Jeszcze nie muszę robić sobie tych wszystkich zabiegów.
Moja mama i tata jednak dbają o swoją cerę.Nie stać ich na te wszystkie profesjonalne zabiegi kupili sobie serię kosmetyków L'Oreala.
Mama wciera ,wklepuje...a co ciekawsze tata też.On to sobie kupił cały zestaw Vita Lift z dodatkiem pro-retinolu,i latexylu.Czują się świetnie.Mają wspaniałe samopoczucie.Nie wiem czy to działanie kremów czy ich wspólnego działania. :fallinlove
genna
 

Re: Botox?

Postprzez flanfield » 11 lut 2011, o 10:04

Ja gorąco polecam, ale tylko jeśli ktoś ma naprawdę niewyjściową twarz a chciałby zaskoczyć wszystkich np w karnawale. Bo to i tak nie trwa wieczność, tylko ok pół roku, tj ten cały piękny efekt na paszczy, natomiast regularnego wstrzykiwania sobie jadu kiełbasianego nie polecam,chyba że ktoś chce wyglądać jak Rod Steward albo pani Minge=p
Jeśli chodzi o konkretnych specjalistów, to chciałabym polecić poznańskiego Lekarza Medycyny, świetnego stomatologa, dr-a Savana.
flanfield
 

Re: Botox?

Postprzez Ossa » 22 lut 2011, o 14:07

Botox wcale nie jest niebezpieczny, tak samo jak inne operacje czy zabiegi. Pod warunkiem, że się z nimi nie przesadza oczywiście. Jestem absolutnie za botokxem, czy np kw hialuronowym, a osobiście zastosowałam metodę którą już ktoś tu wymienił (i nawet w tej klinice, którą podał) - wszczepianie tłuszczu pod skórę twarzy. Bardzo fajny efekt odmłodzenia, a dodatkowo tłuszcz wzięłam z ud, więc tam gdzie jest za dużo to można sobie odjąć :P już ponad rok się trzyma, myślę, że za pare miesięcy będę musiała zabieg powtórzyć. Podobno po drugim zabiegu efekt się utrzymuje już dużo dłużej, a po trzecim możliwe, że będzie trwały. No cóż, sprawdzę to :D
Ossa
 

Re: Botox?

Postprzez dione » 25 lut 2011, o 13:20

Również zainteresował mnie przeszczep tłuszczu. Ma on wiele zastosowań. Nie tylko wypełnia zmarszczki, ale również uzupełnia niedobory tkanek miękkich czy wypełnia ubytki pourazowe. Wiem, że w Klinice La Perla zabieg ten kosztuje od 3000 zł. No i wiem, że jak już to tam robiłabym ten zabieg, ponieważ całkowicie ufam specjalistom tam pracującym. Zastanawiam się, czy nie jest to lepszy wybór niż botox czy kwas hialuronowy.
dione
 

Re: Botox?

Postprzez Ossa » 14 mar 2011, o 16:24

Hej, a jakie zabiegi albo operacje sobie juz robiłaś? :)
Ossa
 

Re: Botox?

Postprzez alicja002 » 11 cze 2011, o 16:24

koranna napisał(a):No niestety - dobry krem przeciwzmarszczkowy tez kosztuje... :| Ale warto sobie w ten sposób poprawić urodę, bo efekt jest długotrwały i do tego jeszcze od razu :)


Zgadzam się. Ja podjęłam się takiemu zabiegowi i efekty są świetne. Skóra jest wygładzona. Sądzę, że każda kobieta chciała by zawsze świetnie wyglądać. Co prawda na botox przychodzi odpowiedni wiek. Ja jestem za likwidacją zmarszczek.
alicja002
 

Re: Botox?

Postprzez adele » 11 cze 2011, o 16:39

Sądzę, że botoks jest bezpieczny i ma bardzo szerokie zastosowanie. Wiele kobiet decyduje się na niego i moje znajome które wykonują sobie takie zabiegi są bardzo zadowolone. Ja co prawda jeszcze nie potrzebuje botoxu ale sądzę, że kiedyś pewnie skorzystam. Każda z nas ma inne podejście i nie ma co się spierać.
adele
 

Re: Botox?

Postprzez gosik » 18 cze 2011, o 18:13

Na to jak wygladamy pracujemy cale zycie.Jesli dbamy o siebie od wczesnych lat to i botox nie bedzie potrzebny nawet po 40-tce...wiem co mowie hi hi hi.
Nie jestem za tego typu zabiegiem...botox to jad kielbasiany,jad kielbasiany to trucizna,trucizna to zabojstwo dla zdrowia a ja lubie byc zdrowa.Aby nie musiec myslec o botoxie nie palilam i nie pale papierosow,lubie chodzic spac najpozniej o 23.00(imprezy sie zdarzaja wtedy nie spie tak wczesnie),nie naduzywam alkoholu...wlasciwie rzadko pije alkohol to tez trucizna jak botox i papierosy...hm...jestem chemikiem i mam pewne zboczenie zawodowe hi hi hi.Kremu przeciwzmarszczkowego zaczelam uzywac po 25roku zycia(nie mylic z kremem na zmarszczki to roznica) i juz...po co wiec botox?
Ale jak ktos tego potrzebuje najbardziej na swiecie dla lepszego samopoczucia ...niech wstrzykuje nie potepiam.A ja i tak wole byc zdrowa nawet z kilkoma zmarszczkami bo czesto sie smieje wiec sa.
gosik
 

Re: Botox?

Postprzez e-kosmetolog » 10 sty 2012, o 12:41

TOKSYNA BOTULINOWA JEST NAJMOCNIEJSZĄ Z NEUROTOKSYN, PARALIŻUJE ONA PRZEWODNICTWO NERWOWO MIĘŚNIOWE. W wyniku tego działania mięśnie nie mogą się kurczyć i nie zagniatają skóry w zmarszczki. Efekt utrzymuje się przez ok 6 miesięcy ,czasem może być krótszy zwłaszcza jeśli organizm będzie odpowiadał na to białko immunologicznie. to prawda że lepiej zapobiegać niż leczyć, wstrzykiwanie botoxu zanim powstaną zmarszczki powoduje że skóra nie jest marszczona ani zagniatana więc zmarszczki nie powstaną. Jeśli już są to mamy tylko efekt rozprostowania tych które już są, po 6 miesiącach mamy to samo, a wręcz wydaje się nam że jest gorzej bo przyzwyczajamy się do efektu jaki daje botox. alternatywą może być substancja pseudobotulinowa wykorzystywana w kosmetykach użytku codziennego np. hexapeptyd, syn - ake ( wyciąg z jadu żmii), argireline, wyciąg z hibiskusa. Co prawda nie poraża mięśni ale rozluźnia je i zmraszczki się rozprostowują : syis ma takie kosmetyki dostępne są na allegro i w hurtowniach kosmetycznych. polecam.
e-kosmetolog
 

Re: Botox?

Postprzez Klaudia... » 12 sty 2012, o 20:51

Chyba raczej nie. Na razie nie jest ze mną źle :lol: . Poza tym niespecjalnie podoba mi się efekt końcowy. No, ale każdy może mieć inne zdanie ;)
Klaudia...
 

Re: Botox?

Postprzez pomarańcza » 12 sty 2012, o 21:59

trzeba wiedzieć, że botox, to nic innego jak jad kiełbasiany - to po pierwsze, po drugie - mi osobiście nie podobają się takie usta, widać na pierwszy rzut oka, że są sztuczne, po trzecie - co jakiś czas trzeba usta ponownie wypełniać.
pomarańcza
 

Re: Botox?

Postprzez e-kosmetolog » 13 sty 2012, o 09:56

Trzeba wiedzieć że botox to nic innego tylko porażacz, a nie wypełniacz, po wstrzyknięciu w usta nie można by było nimi poruszać przez 6 miesięcy. Usta można wypełniać np. kwasem hialuronowym.
e-kosmetolog
 

Re: Botox?

Postprzez pomarańcza » 13 sty 2012, o 10:42

nie prawda! :D ahahahah, przez pół roku nie będzie mogła nimi ruszać? :D w szoku jesteś?
pomarańcza
 

Re: Botox?

Postprzez e-kosmetolog » 13 sty 2012, o 13:06

prawda, botox to neurotoksyna czyli trucizna atakująca nerwy, paraliżująca je ponieważ blokuje przekaźnictwo nerwowo mięśniowe, dlatego nie można potem marszczyć skóry i nie powstają zmarszczki, można go wstrzykiwać tylko do połowy twarzy w obrębie oczu, a nie powinno się go wstrzykiwać w okolice ust bo można sparaliżować np. mięsień śmiechowy albo okrężny ust. wtedy może np wyciekać ślina z ust. Uwierz mi że wiem co piszę....Wstrzyknięty w usta botox nic ci nie wypełni. ha ha
e-kosmetolog
 

Re: Botox?

Postprzez hania30 » 27 maja 2013, o 20:00

Chciałabym zaznaczyć, że opinie dotyczące botoksu warto brać do siebie jeżeli jest ona wystawiana przez specjalistę. W internecie jest wiele bzdur wypisanych na każdy temat. Wiadomo, wszystko jest dla ludzi byle z umiarem :)

Tutaj jest rozbudowany materiał o zabiegu medycyny estetycznej jakim jest botoks, czyli redukcja zmarszczek.
hania30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 19:43
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]