brak akceptacji rodziców

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

brak akceptacji rodziców

Postprzez julaa » 14 maja 2013, o 21:14

mam taki mały problem :( kocham mojego chlopaka i on jest dla mnie strasznie dobry ale moi rodzice go nie akceptuja i nie wiem co teraz? nie chce wybierac pomiedzy nimi :cry:
Avatar użytkownika
julaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 21:05

Re: brak akceptacji rodziców

Postprzez NicolAa123 » 14 maja 2013, o 21:48

Najlepsza jest zawsze szczera rozmowa ..jesli ona nie pomoze to przeciez Twoja decyzja z kim sie spotykasz .. rodzice sie martwia moze ale nic na to nie poradza przeciez jesli bedziesz codziennie sie z nim widziala i mowila ze wychodzisz z nim to przyzwyczaja sie z czasem zrozumieja ze nie maja szans w tym zebys z nim sie rozstala i moze i nie zaakceptuja jego ale Twoja decyzje tak. Wiem co pisze bo sama mialam taka sytuacje i teraz wiedza ze i tak z niego nie zrezygnuje..Zastanow sie tylko czy oby napewno on jest tego wart.. bo miej na uwadze ze chlopakow mozna miec jeszcze wielu a odbudowac relacje z rodzicami to ciezko..
NicolAa123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 16:06

Re: brak akceptacji rodziców

Postprzez Michaello » 14 maja 2013, o 23:34

Musisz uzbroić się w cierpliwość. Miałem taką sama sytuację, ale po pewnym czasie jej rodzice zrozumieli, że jest ze mną szczęśliwa i że nie przeszkodzą nam w drodze do wspólnego szczęścia.sklep obuwniczy online

Ostatnio edytowano 18 maja 2013, o 08:32 przez Michaello, łącznie edytowano 1 raz

Warto zainwestować w Buty caprice?
Avatar użytkownika
Michaello
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 23:15

Re: brak akceptacji rodziców

Postprzez elzbieta45 » 15 maja 2013, o 07:41

zamku zaraz nie zbudowano wiec cierpliwość i powoli a czas sam rozwiaze
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: brak akceptacji rodziców

Postprzez Hadassa » 15 maja 2013, o 09:06

Dokładnie, do tego potrzeba czasu i cierpliwości....
Duuuużo rozmów i pokazania im, że on wcale nie taki zły...
Bo wiadomo, że rodzice zawsze chcą dla dziecka najlepiej ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników