brak miesiaczki

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

brak miesiaczki

Postprzez on89 » 23 lip 2012, o 20:07

Witam,
Moja dziewczyna ma nieregularne miesiaczki.
Na poczatku naszej znajomosci miala 28-30, niedawno miala 35 przez kilka m-cy, ale w ostatnich m-cach wrocilo wszystko znow do normy (28-30), jednak w tym mcu przejela sie juz tym, ze w czasie dni plodnych miala lekko brazowy sluz, a obecnie miesiaczka jej sie spoznia juz o tydzien i zadnych symptomow. Zdarzalo sie jej kilka razy miec takowe opoznienia juz, jednak NIGDY nie byly poprzedzone ww. specyficznym sluzem o zabarwieniu brazowym.

Moze ktoras z Pan miala wczesniej podobne symptomy, badz domysla sie co to moze byc?
on89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 20:02

Re: brak miesiaczki

Postprzez Coca_Cola » 23 lip 2012, o 21:12

zaburzenia hormonalne?
niech się wybierze do gina
Avatar użytkownika
Coca_Cola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 12 lip 2012, o 22:12

Re: brak miesiaczki

Postprzez on89 » 23 lip 2012, o 21:25

No wlasnie staram sie ja przekonac od ostatniego czasu kiedy zaczely sie wydluzac jej okresy. Ma 22 lata, od 1,5roku wspolzyjemy, a jeszcze ani razu nie byla. Czasem mam wrazenie, ze w jej sprawach wiecej ja dzialam niz ona sama powinna ;/
Powiedzialem, idz chociaz kontrolnie... no i zobaczymy. Z drugiej strony fakt, ze czasu nie miala bo na uczelni dzien w dzien od switu do 20. Chociaz z tego co czytam, to niektore z Was, Panie tez niechetnie chodzicie do gina...
on89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 20:02

Re: brak miesiaczki

Postprzez Tinuviel » 23 lip 2012, o 22:38

Koniecznie powinna chodzić regularnie do ginekologa i sprawdzać czy wszystko jest ok. Z tym brakiem czasu to bez przesady... Można chodzić też prywatnie w weekendy ;-)
Mi się taka sytuacja z zabarwionym śluzem nigdy nie zdarzyła, ale z tego co wiem może być kilka przyczyn, więc najlepiej powie Wam lekarz. Mi się natomiast często zdarzało, że okres spóźniał mi się 2-3 tyg, ale to było związane ze stanem zapalnym szyjki macicy. Nawet jak już się wyleczyłam to jeszcze mi się spóźniał...
Także bierz ją siłą do lekarza ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: brak miesiaczki

Postprzez nina19 » 25 lip 2012, o 13:48

Hej.Sam napisałeś ,że jest zabiegana więc to może być z przemęczenia i stresu.Niektóre kobiety są bardzo podatne na nieregularność miesiączek przez stres.Mi się spóżnia 2 miesiące a w ciąży raczej nie jestem bo test zrobiłam dwa razy także to jest normalne u kobiet zwłaszcza z takim trybem życia.Ja jak na razie czekam bo i tak nie mam chwilowo możliwości iśc do ginekologa ale jak znów w przyszłym miesiącu nie dostane to pójdę z pewnością i Ty również namów do tego swoja dziewczynę.3 tygodnie to nie tak bardzo dużo trochę jeszcze poczekajcie.Pozdrawiam:)
nina19
 

Re: brak miesiaczki

Postprzez on89 » 25 lip 2012, o 18:51

Heh. Dzieki za slowa uspokojenia. Pewnie, ze ja zabieram do gina. Zreszta odbylem z nia rozmowe ntt i zdecydowana jest na pojscie. Tylko, ze my czasami w chwilach absolutnej ekstazy a wiec i zapomnienia lubimy zapozniec o zabezpieczeniu, stad bylo moje pytanie... U mnie jak u mnie, ale u niej z dzieckiem to gorzej, bo ma pelne studia magisterskie wiec nawet I stopnia by nie mogla zreazlizowac, wiec ewent. dziecko by b. przeszkodzilo. Dzis kupila test i dam jutro znac Wam co wyszlo :P

Pozdrawiam rowniez ;)
on89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 20:02

Re: brak miesiaczki

Postprzez nina19 » 25 lip 2012, o 21:44

on89 napisał(a):Heh. Dzieki za slowa uspokojenia. Pewnie, ze ja zabieram do gina. Zreszta odbylem z nia rozmowe ntt i zdecydowana jest na pojscie. Tylko, ze my czasami w chwilach absolutnej ekstazy a wiec i zapomnienia lubimy zapozniec o zabezpieczeniu, stad bylo moje pytanie... U mnie jak u mnie, ale u niej z dzieckiem to gorzej, bo ma pelne studia magisterskie wiec nawet I stopnia by nie mogla zreazlizowac, wiec ewent. dziecko by b. przeszkodzilo. Dzis kupila test i dam jutro znac Wam co wyszlo :P

Pozdrawiam rowniez ;)

No i bardzo dobrze:)Mam nadzieje że wszystko będzie ok:)
nina19
 

Re: brak miesiaczki

Postprzez on89 » 26 lip 2012, o 08:13

Wszystko ok :)
1 kreska, ale gin i tak czeka nieodwolalnie.
on89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 20:02

Re: brak miesiaczki

Postprzez ladyD22 » 1 sie 2012, o 10:59

Wazne ze wogole miesiaczkuje:) ciesz sie bo ja np wogole nie miewam miesiaczek regularnie chodze do ginekologa badania robie i nic zawsze wychodza tak samo, nie znaja mojej przyczyny braku miesiaczki:(pozdrawiam. bardzo mile z twojej strony ze tak sie przejmujesz Pozdrawiam i powodzenia
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

wyreguluj miesiaczke tabletkami

Postprzez kluskaaaaa » 1 sie 2012, o 13:52

odsprzedam tabletki antykoncepcyjne ARTIZIA
odpowiednik HARMONETu LOGESTu I KONTRACEPTu
po 22 zl
są to normalne tabletki z aptek w pudełkach z ulotkami, mam zapas
podkarpackie, Rzeszów, mogę wysłać

[email protected]

ogłoszenie ważne co najmniej do końca roku 2012

Ostatnio edytowano 27 sie 2012, o 09:35 przez kluskaaaaa, łącznie edytowano 1 raz
kluskaaaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 cze 2012, o 19:54

Re: brak miesiaczki

Postprzez nina19 » 7 sie 2012, o 22:54

Mi się spóźnia prawie dwa miesiące i też się martwię ; ( .
nina19
 

Re: brak miesiaczki

Postprzez dzo » 15 sie 2012, o 14:27

Idź do lekarza, po co się zastanawiać dniami i nocami.
dzo
 

Re: brak miesiaczki

Postprzez nina19 » 15 sie 2012, o 22:05

Jeżeli to miało być do mnie, to na razie nie mogę bo jestem chora, ale już chyba znam przyczynę.
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]