Brak ochoty na seks

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Brak ochoty na seks

Postprzez monicabe » 18 wrz 2020, o 07:29

Mam 28 lat, jestem kobietą. Od około trzech lat nie mam ochoty na seks. Przestał sprawiać mi przyjemność. Jestem w związku od 10ciu lat, po ślubie 6. mąż jest moim pierwszym i jedynym partnerem seksualnym. Mamy dwoje dzieci (4 i 2 latka).
Podejrzewałam niedoczynność tarczycy, bo ogólnie jestem ciągle zmęczona. TSH i badania ogóle w normie. Poziom testosteronu również. Jakie jeszcze powinnam zrobić badania?
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Brak ochoty na seks

Postprzez katrinka » 21 wrz 2020, o 08:32

T3 i t4. Jesli podejrzewasz problemy z tarczycą. One powinny dać CI odpowiedć. No i tradycyjne badania na krew takie jak morflologia czy też proby wątrobowe.

Proponowałabym jeszcze zastanowić się czy problem nie leży w przemęczeniu albo w rutynie. Proponuję zostawić dzieci u dziadkow i zrobić sobie kilka dni wolnego.Wybrac się gdzieś we dwoje tak aby wypocząć i naładować baterie. Wprowadzić do związku urozmaicenia takie jak gadżęty erotyczne. Kupcie sobie grę erotyczną , hiszpańska muchę ( sex elixir) czy też kajdanki. To wszystko działa na wyobraźnię a to głównie w głowie rodzi się ochota na seks.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Brak ochoty na seks

Postprzez Onlla » 22 wrz 2020, o 09:52

Najprawdopodobniej jest tak jak osoba powyżej pisze. Jesli nie ma żadnych organicznych przyczyn takiego stanu rzeczy to najprawdopodobniej jest to rutyna, ktora wbrew pozorom pojawia sie nawet w tych najbardzieij zgodnych małżeństwach. Pisze tak bo sama tak miałam ;/ Pomogły jednak gadżety. jeśli wiecej uprawiacie seks, nakręcacie się, stosujecie rózne zabawki to od razu bardzieij Wam się chce. Czytałam o tym nawet jakiś czas temu w ksiązce pana Lwa starowicza gdzie dokładnie opisał wszystkie te mechanizmy. Sex elixir jak najbardziej możesz spróbować. Nie jest to drogie a działanie naprawdę fajne.
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Brak ochoty na seks

Postprzez monicabe » 22 wrz 2020, o 10:07

Morfologia prawidłowa, właściwie tylko glukoza na górnej granicy, a tak to wszystkie wyniki są prawidłowe.
Przemęczenie i rutyna na pewno tak.
Dziadków niestety nie mamy więc nie mamy możliwości pobyć tylko we dwoje. Do tego dużo stresów nie wpływa dobrze na moje libido. Może powinnam się wybrać do seksuologa albo psychologa?
Ale gdy dochodzi między nami do zbliżenia ja nie czuję przyjemności, jakbym nie miała w środku czucia chyba że ból. Ale żadnej przyjemności. Miałam 2x cięcie cesarskie więc nie powinnam być zbyt luźna.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Brak ochoty na seks

Postprzez Onlla » 22 wrz 2020, o 15:01

Kochana sama sobie odpowiedzialas na pytanie czemu nie masz ochoty na seks. Stres, przemęczenie. Wiecznę spedzanie czasu z dziećmi. Nie wiem czy urolog czy seksuolog Ci pomoże bo przecież wiesz w czym jest problem. Wiem,ze jest to trudne ale każda para powinna znaleźć czas dla siebie. Może zamiast płacic za seksuologa warto byłoby raz na jakiś czas wynająć opiekunke do dzieci i w tym czasie wybrac sie razem na kolację, na lody na
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Brak ochoty na seks

Postprzez monicabe » 23 wrz 2020, o 14:14

Nie sądziłam że stres może mieć aż taki wpływ na seks i złe samopoczucie - podejrzewałam niedoczynność tarczycy ale wyniki w normie więc się nie mogłam nadziwić co mi się dzieje.
Dziękuję za odpowiedzi :) Spróbujemy tych afrodyzjaków.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Brak ochoty na seks

Postprzez diorka » 15 paź 2020, o 10:54

A nie lepiej po prostu iść do terapeuty? Może to są jakieś problemy natury psychologicznej?
Avatar użytkownika
diorka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 sie 2020, o 11:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Brak ochoty na seks

Postprzez Witalka » 24 cze 2022, o 11:05

jesli problemy sa zdrowotne to trzeba szukac pomocy u lekarza, jesli zdrowotnie jest ok to moze znudzenie? monotonia? moze warto wprowadzic wiecej ekscytacji do pozycia? feromony? zabawki erotyczne?
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Brak ochoty na seks

Postprzez bojowniczka » 25 cze 2022, o 21:11

jakie zabawki? wibratory?
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Brak ochoty na seks

Postprzez Witalka » 26 cze 2022, o 12:40

wibratory gumki pompki zele.. masa tego jest :D na superlove jest najwiekszy wybor
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]