Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez puderniczka » 15 lut 2012, o 15:34

mój mąż jest wspaniałym facetem, super nam się układa, ale jest pewien problem. Nigdy nie lubiłam seksu oralnego, może nie tyle nie lubiłam, co nie byłam do tego przekonana. Teraz sporo się zmieniło i eksperymentujemy :) ale nie podoba mi się na tyle ile chyba powinno, o orgazmie nie ma mowy:/ szkoda, bo chciałabym żeby było jak najlepiej, czy da się to jakoś zmienić? coś możemy zrobić, żeby było nam przyjemniej?

puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez dzo » 15 lut 2012, o 17:06

może zmieńcie pozycję ;/

no nie wiem... ciężko coś doradzać bo przecież nie znamy szczegółów
dzo
 

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez limonkanesti » 15 lut 2012, o 20:12

moze za bardzo myslisz o tym zeby bylo Ci dobrze i zeby dojsc... a takie myslenie wlasnie to wszystko spowalnia, albo w ogole wyklucza. Druga opcja jest taka, ze Twoj ukochany robi cos nie tak, moze jest niedelikatny albo cos. Niech troche o tym poczyta :D w malzenstwie pewnie sobie mowicie wszystko, wiec nakieruj go :)
limonkanesti
 

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez golden_eye » 15 lut 2012, o 21:17

Ja tez długo przekonywałam sie do tego rodzaju pieszczot, przyszło z czasem, w miarę lepszego poznania się. Nie od razu był szał ;) obydwoje musieliśmy nauczyc się sprawiać sobie tym przyjemność, metodą prób i błędów, naprowadzaj go, mówiąc, co sprawia ci przyjemność Dla mnie najważniejsza jest delikatność :)
golden_eye
 

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez Nyska » 15 lut 2012, o 22:47

Zawsze można doradzić się eksperta, seksuolog może chyba pomóc w tej sprawie, a jeśli wstydzicie się mówić o tym komuś otwarcie to spróbujcie poczytać o tym jak zaspokoić w ten sposób drugą połówkę.
Nyska
 

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez limonka » 16 lut 2012, o 10:11

Hmm.. a ja polecam Ci stronkę .........
Tam znajdziesz konkretne techniki jeśli chodzi o seks oralny. Wystarczy trochę poszukać w internecie. Może małe szkolenie Wam pomoże, a szczególnie Twojemu mężowi . 8-)

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
limonka
 

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez golden_eye » 16 lut 2012, o 19:16

No co Ty, myslisz, ze są jakieś uniwersalne techniki seksu oralnego? Wydaje mi sie, że każdej kobiecie co innego sprawia przyjemność, to bardzo indywidualna kwestia, grunt to sie nauczyć siebie nawzajem, wtedy już sie wie, co kto lubi i jak mu dogodzić :)
golden_eye
 

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez limonkanesti » 17 lut 2012, o 09:01

limonka, skad Ty wzielas ta stronke ? matko, czego to ludzie nie wymysla. Znasz kogos kto korzystal z takich uslug ? ;p
limonkanesti
 

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez kotlinka » 17 lut 2012, o 10:00

Myślę, że rozmowa jest tu najbardziej potrzebna i to nawet w trakcie, możesz nakierowywać język Twojego faceta na miejsca, w których dotyk sprawia Ci największą przyjemność. A żeby nie było Ci głupio, że będziesz się nim tak rządzić to możecie się pobawić w "Panią i sługę", albo w "nauczycielkę":) dobrej zabawy:)
kotlinka
 

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez Baśka1971 » 17 lut 2012, o 10:21

Są faceci, którzy nigdy tego nie zrobią - podobnie jak kobiety, które nie lubią swoich facetów pieścić oralnie. Trzeba to mieć na uwadze, bo żaden ze sposobów może nie podziałac na Twojego faceta i po prostu tego nie zrobi.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez kinia66 » 17 lut 2012, o 14:17

A co z rozmową partnerów?Nie ma co robić czegoś na siłę,małe kroczki a osiągnie się efekt.Nie rozumiem niektórych par,chcą wszystko od razu.Tak nie idzie.A ten kurs to może być dobre rozwiązanie,fajna stronka.

kinia66
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 15:11

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez puderniczka » 19 lut 2012, o 23:42

e nie wiem o jakim kursie mówicie, za późno tu zajrzałam, aż nie wierzę, że pytam, jakoś takich rozwiązań nigdy nie brałam pod uwagę, ale już sama nie wiem:/
znalazłam jakiś poradnik na stronie oświeconego kochanka, za niecałe 40 zł, pogadam z mężem...

puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 00:18

Powinniście oboje ustalić jak to robić.
Mów mu o swoich potrzebach a on niech Ci mówi o swoich i powinniście się dogadać ; ) .
nina19
 

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez grzes990 » 26 sie 2012, o 16:50

Baśka1971 napisał(a):Są faceci, którzy nigdy tego nie zrobią - podobnie jak kobiety, które nie lubią swoich facetów pieścić oralnie. Trzeba to mieć na uwadze, bo żaden ze sposobów może nie podziałac na Twojego faceta i po prostu tego nie zrobi.


Basiu to powiedz mi co robić w takim wypadku ja bardzo uwielbiam takie pieszczoty i czasami tak pieszczę moją żonę tylko że ona tego nie robi a bardzo bym chciał przed ślubem było inaczej z tą formą sex u czyli bardzo dobrze a teraz lipa ja uważam że ona może się mną brzydzi i powiedziałem jej to i nic pozdrowionka :kwiatek
grzes990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 20:11
Lokalizacja: kielce

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez nina19 » 26 sie 2012, o 23:15

Brzydzić to ona się może ogólnie ( penisa każdego faceta ) , a nie Ciebie. Dlaczego miałaby się brzydzić akurat Ciebie skoro się kochacie? Gdyby się Cb. brzydziła, to raczej by Cię nie całowała, ani byście się nie kochali, poza tym wątpię, że byłaby z Tobą :P .
No ale do rzeczy. Powiedz jej, że nie tylko ona zasługuje na przyjemność i pieszczoty. Niech nie jest takim samolubem. Ona oczekuje, że Ty będziesz ją pieścił, ale ona Ciebie to broń Boże? Jak nadal nie zrozumie, to przestań ją pieścić w ten sposób i powiedz, że to po prostu niesprawiedliwe :P .
Może zrozumie. Spróbuj :) .
Powodzenia ;) .
nina19
 

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez lokowka » 27 sie 2012, o 14:30

nina19 napisał(a):Powiedz jej, że nie tylko ona zasługuje na przyjemność i pieszczoty. Niech nie jest takim samolubem. Ona oczekuje, że Ty będziesz ją pieścił, ale ona Ciebie to broń Boże? Jak nadal nie zrozumie, to przestań ją pieścić w ten sposób i powiedz, że to po prostu niesprawiedliwe :P .


Wydaje mi się, że nie powinno się nikogo szantażować. Jeśli Grześ lubi dogadzać w ten sposób swojej kobiecie, to dlaczego ma przestać? Nie powinno się nikogo do niczego zmuszać. To własnie byłoby egoistyczne. Ona nie ma takiego obowiązku. Kiedy jesteście razem w łóżku, poproś ją, poprowadź, powiedz, że tego pragniesz i jeśli się zgodzi, to później opowiedz jak Ci było dobrze, żeby czuła satysakcję, że sprawiła Ci przyjemność i może potem zechce sama to robić bez namawiania. Może głupie pytanie, ale czy przed tym "rytuałem :D " dbasz odpowiednio o higienę?:P
Avatar użytkownika
lokowka
Fajna Kobietka
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 11:09

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez Tinuviel » 27 sie 2012, o 20:08

Zgadzam się :-) Jeżeli to Grzesiowi sprawia przyjemność to jak najbardziej. Taki szantaż mógłby się tylko obrócić przeciwko niemu... Nic więcej chyba nie napiszę, bo zgadzam się całkowicie z radą poprzedniczki :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez nina19 » 27 sie 2012, o 22:46

Skoro go kocha, to czasem mogłaby się poświęcić. Korona by jej z głowy nie spadła. Poza tym uważam, że sprawianie przyjemności swojej połówce powinno nam sprawiać przyjemność :) .

PS. Nikt nie mówił, że on ma ją zmusić :)
nina19
 

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez Tinuviel » 28 sie 2012, o 10:07

Poświęcać się i robić coś wbrew sobie? Można też spojrzeć z drugiej strony - skoro Grześ ją kocha to powinien zrozumieć, że takie pieszczoty nie sprawiają jej przyjemności. Sprawianie drugiej połówce przyjemności, owszem powinno być dla nas też potrzebą, ale to jest taka pieszczota, która jest bardzo osobista. Niektórych to może odrzucać i trzeba to zrozumieć, a nie wymagać jakiś pieszczot w imię miłości... :/

Uważam, że powinieneś, Grzesiu, zrobić tak jak poradziła Ci lokowka. Jeżeli to nie zadziała to musisz ją posadzić na krześle i poważnie z nią porozmawiać. Zapytaj czy to wynika z tego, że się brzydzi tak Cię pieścić, czy może z tego, że zaczęliście się od siebie oddalać... Powiedz, że czasami chciałbyś być pieszczony w ten sposób, ale chcesz by też to sprawiało jej przyjemność. Pamiętaj, że może to odebrać jako egoizm, więc uważnie dobieraj słowa. Powodzenia! :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez Haribo » 28 sie 2012, o 10:32

Dopóki nie zrobiłam tego pierwszy raz, mówiłam sobie, że nigdy w życiu tego nie zrobię. Teraz to nawet lubię ;) za to nie lubię kiedy facet mnie pieści w ten sposób.. wolę kiedy robi to ręką niż językiem. Ale nie można nikogo zmuszać do tego, nic na siłę!
Haribo
 

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez Tinuviel » 28 sie 2012, o 10:44

No właśnie, każdy ma inne upodobania... Ja np uwielbiam tak pieścić mojego partnera. Uwielbiam też jak on mnie pieści w ten sposób. Natomiast nie przepadam za robieniem tego dłonią. Tak jak już kiedyś tu wspominałam: inni przepadają za śliwkami, a inni za pomarańczami ;-) I nie można zmuszać czy wymagać od kogoś by robił coś na siłę... Bez sensu. Przecież w seksie chodzi o to by każdy czerpał z tego ogromną przyjemność!

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez nadin69 » 29 sie 2012, o 21:17

Nie ma nic lepszego od seksu oralnego, jedynie tak dochodzę:)

_________________
rodzina na swoim
nadin69
 

Re: Brak satysfakcji z seksu oralnego:/

Postprzez Katyyy » 25 wrz 2012, o 20:30

Wiem o co Ci chodzi. Z mężem też spróbowaliśmy seksu oralnego dopiero po dwóch latach związku . Nie byłam do tego zupełnie przekonana krępowałam się ogólnie byłam zwolenniczką tradycyjnego uprawiania miłości. No ale stwierdziłam-niech mu będzie. Na początku w ogóle mnie to nie kręciło .Mąż jednak kupił mi(nam)żelFemale Stimulating który miał podnieść wrażliwość łechtaczki...i ku mojemu zaskoczeniu seks oralny uprawiamy zawsze przed stosunkiem . Pozdrawiam i życzę powodzenia:) ;)
Katyyy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 wrz 2012, o 17:56
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Oli