Brak seksu w związku.

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Brak seksu w związku.

Postprzez female20 » 27 maja 2013, o 15:03

Witam. Swojego chłopaka znam około niecałe 3 lata. Jestem z nim natomiast rok i 7 miesięcy.
Chodzi o to, że mój chłopak, pragnie seksu, a ja nie odzuwam takowej potrzeby. Po prostu nie chcę. Może pomyślicie, że jestem straszna egoistką, może rzeczywiście tak jest... Próbuje mu to jakoś wynagradzać, ale wówczas on pragnie coraz więcej i więcej... Proszę o komentarze osób, które mają podobny problem lub takie, które zechcą pomóc. Pozdrawiam. :)
female20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 14:57

Re: Brak seksu w związku.

Postprzez brunetka2801 » 27 maja 2013, o 15:11

a kręci Cię Twój chłopak? pragniesz go?
brunetka2801
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 1 maja 2013, o 20:43

Re: Brak seksu w związku.

Postprzez female20 » 27 maja 2013, o 15:44

Czasami tak, czasami nie. Sama wiesz, jak to jest...
female20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 14:57

Re: Brak seksu w związku.

Postprzez elisa » 27 maja 2013, o 18:10

Wiesz, mój też czekał na mnie ponad rok i w końcu stwierdziłam, że czemu nie? Skoro już jakiś kawałek czasu ze sobą byliśmy i kochałam go, i on mnie... Teraz jesteśmy już prawie trzy lata ze sobą i jest wszystko super. Jeśli nie chcesz, to wiadomo, nie zmuszaj się, tylko zastanów się, dlaczego nie? Wiadomo, my nie zawsze czujemy pociąg, inaczej faceci, którzy są zaprogramowani przez naturę na "ciągłe zapładnianie", więc u nich z popędem o każdej porze dnia i nocy nietrudno... Jeśli kochasz go, jesteś jego pewna, to co miałabyś do stracenia?
Avatar użytkownika
elisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 10:35

Re: Brak seksu w związku.

Postprzez female20 » 27 maja 2013, o 19:05

Dziękuje za komentarze i rady. Chodzi o to, że mam pewnego rodzaju blokadę przed tym.
Nie mam problemu z pieszczotami. Mój chłopak jest w miarę wyrozumiały, chociaż zdarzało się, że był wkurzony. Raz się zgodziłam, ale kiedy zabrał się za ''grę wtępną'', leżałam jak kłoda, bo normalnie strach mnie paraliżował, a on zrezygnował. On co jakis czas pyta sie, kiedy to zrobimy, a ja nie chce mu dawac zludnych nadziei, zeby go nie rozczarowac. Nie wiem, co robic. No i mam dopiero 20 lat a on 23, boje sie wpadki. Nie chce brac pigulek, a nie wierze, ze gumki to dobre zabezpieczenie... No i jest jeszcze strach przed bolem.

Ostatnio edytowano 27 maja 2013, o 19:16 przez female20, łącznie edytowano 1 raz
female20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 14:57

Re: Brak seksu w związku.

Postprzez elisa » 27 maja 2013, o 19:52

Też się bałam, ciężko mi się było przełamać, na prawdę, wyobrażałam sobie niezręczność, nagość, że nie będę wiedziała co robić itd. dodatkowo dochodziły morale, czy powinnam, może nie teraz, bo to bo tamto, ale po jakimś czasie to minęło całkowicie. I też nie zamierzam mieć na razie dzieci, bo również za wcześnie, zabezpieczamy się tylko gumkami, chociaż uprawiamy seks tylko wtedy kiedy zbliża się okres, bo mam tak co 29-31 dni, więc wiem mniej więcej kiedy, i po, rzadko w trakcie, a jeśli już to pod koniec, i mi to daje o wiele większy komfort psychiczny, nawet czuje się całkowicie pewna. Omijamy dni płodne i potrafimy się zgrać, wiadomo to nie daje 100 %, ale myślę, że to dobra strategia, tym bardziej że nie mam zamiaru się faszerować pigułkami...:)

Ostatnio edytowano 28 maja 2013, o 16:12 przez elisa, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
elisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 10:35

Re: Brak seksu w związku.

Postprzez GhostRider » 27 maja 2013, o 23:15

ja lubię te pigułki
GhostRider
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 23:14

Re: Brak seksu w związku.

Postprzez female20 » 28 maja 2013, o 06:37

No tak, ale ja już widziałam go nagiego a on mnie też. I przynajmniej kiedy jest w miarę ciemno to nie czuję się niezręcznie, kiedy jesteśmy nago. A co do mojego cyklu to jest strasznie nieregularny, więc trudno tu o sugerowanie się jakimiś tabelkami itd. A po jakim czasie zdecydowałaś? I czy On pytał, kiedy to zrobicie, namawiał Cię itd. ?
female20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 14:57

Re: Brak seksu w związku.

Postprzez elisa » 28 maja 2013, o 16:08

zdecydowałam się po 1,5 roku i tak, pytał, czasem mnie to wkurzało, że znów pyta, chociaż ja już określiłam swoje stanowisko w tej sprawie, że na razie nie, ale rozumiałam go w jakiś sposób, bo wiadomo, jak to facet, miał swoje potrzeby, tym bardziej, że nie miał być to jego pierwszy raz. Ale nie czułam presji, bo nie nalegał, a wydaje mi się, że nawet im rzadziej o tym mówił, to ja bardziej się do tego przekonywałam. Teraz z perspektywy czasu wydaje mi się, że to właśnie dlatego, że nie napierał na mnie i to ja zadecydowałam, że chcę - się zgodziłam. I nigdy dotychczas nie żałowałam swojej decyzji :)
Avatar użytkownika
elisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 10:35

Re: Brak seksu w związku.

Postprzez female20 » 28 maja 2013, o 18:02

No właśnie mi też się ostatnio tak wydawało, że jak mnie nie namawia, to jakoś tak lepiej się z tym czuję, kiedy o tym myślę i wolałabym to zrobić, kiedy oboje tego będziemy chcieli, a nie tylko dlatego, żeby już dał mi spokój...
female20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 14:57

Re: Brak seksu w związku.

Postprzez Franciszka » 23 lut 2015, o 18:38

No to faktycznie może być zła oznaka... ALe sex to musi byc przyjemność do obijga nie tylko dla partnera
Franciszka
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 10 wrz 2014, o 12:51

Re: Brak seksu w związku.

Postprzez lalaBU » 24 lut 2015, o 20:40

Seks to raczej normalna oznaka ludzi. Brak jego może coś sugerować, najlepiej pogadać co się stało.
lalaBU
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 lut 2015, o 23:33

Re: Brak seksu w związku.

Postprzez aga8000 » 24 lut 2015, o 21:19

Według mnie seks to oznaka miłości i zżycia między dwoma osobami. Jego brak może świadczyć o zaburzeniu tych funkcji.

Obrazek
aga8000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 lut 2015, o 21:12

Re: Brak seksu w związku.

Postprzez Nienasycona » 9 mar 2015, o 11:56

Czasem zdarza się tak, że kobieta nie odczuwa potrzeby seksu w ogóle. Ciągnie się to zazwyczaj jakiś czas, ale później przechodzi. Ważne jest, by odkryć siebie, swoje prawdziwe pragnienia i potrzeby. Realizować swoje fantazje. A dalej będzie już z górki.
Nienasycona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 mar 2015, o 02:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]