Breaking Bad

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Breaking Bad

Postprzez BlackWolf » 19 wrz 2015, o 09:10

Obrazek

Akcja serialu rozgrywa się w Albuquerque w stanie Nowy Meksyk. Opowiada historię Waltera White'a, nauczyciela chemii, który pewnego dnia dowiaduje się , że ma nieoperacyjnego raka płuc.
Jego rodzina boryka się z ciągłymi problemami finansowymi. Wraz z żoną wychowują cierpiącego na porażenie mózgowe syna oraz spodziewają się nieplanowanego dziecka.
Walt postanawia zdobyć pieniądze, które pozwolą na utrzymanie rodziny po jego odejściu. Bieg wydarzeń sprawia, że główny bohater wraz ze swoim byłym uczniem Jessem Pinkmanem zaczynają produkować metamfetaminę, która okazuje się najczystszym i najlepszym narkotykiem na rynku. Proceder wymaga zaangażowania osób trzecich, co staje się źródłem kolejnych niespodziewanych problemów.

Moje pytanie brzmi: Macie zamiar oglądnąć? Oglądałyście? Jeśli tak, to jakie są wasze opinie odnośnie tego serialu?
Ja przyznam szczerze, że sądziłam, że będzie nudny. Jednak akcja rozgrywa się już od pierwszego odcinka. Tak wciągnęło, że skończyłam ostatni sezon. Wcześniej nie miałam okazji zobaczyć serialu.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Breaking Bad

Postprzez Pletwa Reborn » 20 wrz 2015, o 15:03

Dawno obejrzane 2 sezony i do teraz nie mogę się zabrać za kolejne. Nie wina serialu bo jest bardzo fajny, tylko jakoś nie daje rady się wciągnąć w jakikolwiek serial na tyle, żeby oglądać wszystko do końca.
Pletwa Reborn
 

Re: Breaking Bad

Postprzez laelia » 20 wrz 2015, o 18:55

Pletwa Reborn napisał(a):jakoś nie daje rady się wciągnąć w jakikolwiek serial na tyle, żeby oglądać wszystko do końca.


ja praktycznie nie oglądam seriali, właśnie z powyższego powodu.

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Breaking Bad

Postprzez Lena_Adams » 6 sty 2016, o 18:14

Ooo mój ulubiony serial. Polecam każdemu, jest świetny. Niestety się skończył i ciężko zastąpić czymkolwiek pustke po Breaking Bad. Dlatego co jakiś czas ogladam serial ponownie, bo mimo iż niezłych seriali jest troche, to ciężko dorównać temu (fabuła, bohaterowie, gra aktorska, wszystko na najwyższym poziomie)
Avatar użytkownika
Lena_Adams
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 14:40
Lokalizacja: Katowice

Re: Breaking Bad

Postprzez Hadassa » 22 lut 2016, o 11:14

Jak już skończę te które mam zaczętę, to chyba z ciekawości popatrzę na to ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]