brzydkie stopy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: brzydkie stopy

Postprzez gohusia » 15 wrz 2012, o 16:46

Tusia napisał(a):Ja zainwestowałam wcale niewielkie pieniądze w Evree krem do stóp i też jestem zadowolona.



masz wszystkie z tej serii do stóp?
na poczatek co polecasz kupić najbardziej? i czy one tylko sa w rossmanie?
gohusia
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez brunecia » 16 wrz 2012, o 12:08

ja na sucho scieram tarka pietki, potem moczenie w wodzie z sola i na koniec jak jeszcze jest duzo naskorka to sciecie nozykiem a jak jest ok to kremik i skarpetki.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: brzydkie stopy

Postprzez islandofwonder » 25 wrz 2012, o 14:03

Witam wszystkie kobietki i dziewczynki :)
Jeśli chcecie wydać mało na fajne kosmetyki, osobiście polecam kosmetyki z firmy Mariza. Wiem, że jest to mało znana polska firma, ale to dlatego, że jest całkiem młoda, na rynku jest dopiero od 25 lat.
Niestety te kosmetyki można nabyć tylko u konsultantek, czyli np u mnie! ;)
Wysyłam Wam link do katalogu:
spam
Jeśli chodzi o preparaty do stóp to z własnego doświadczenia mogę polecić:
- krem na pękające pięty (8,80zł)
- krem kojąco-odświeżający (7,70zł)
- krem-dezodorant do stóp (10,40zł)
To są produkty, które sama przetestowałam i jestem z nich zadowolona!
Możecie również nabyć je z 30% rabatem! ;)

ZAPRASZAM DO ZAMAWIANIA I KONSULTOWANIA SIĘ ZE MNĄ!
możliwość zamówienia także innych kosmetyków :)

Ostatnio edytowano 16 paź 2013, o 21:06 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę nie spamować forum.
islandofwonder
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 wrz 2012, o 13:21

Re: brzydkie stopy

Postprzez alalis » 26 wrz 2012, o 22:01

Polecam krem norweski :)

Hurtownia kosmetyków – szeroki asortyment, konkurencyjne ceny
alalis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 21:57

Re: brzydkie stopy

Postprzez szarlotka » 16 paź 2012, o 01:03

ja zdecydowanie jestem za Dr Stopą flosleku, mialam stamtad oprocz kremu sól do kąpieli stóp, cynamonową, cudeńko.
szarlotka
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez Amaretto » 16 paź 2013, o 17:07

Ja również zainwestowałabym w jakiś dobry i skuteczny krem do pielęgnacji stóp. Pumeks nie jest dobrym rozwiązaniem - ponieważ nie zmiękcza skóry stóp a jedynie usuwa ich wierzchnią warstwę.
Z kremów mogę polecić szczególnie krem do stóp z masłem shea marki L'Occitane - używam już od trzech miesięcy i nie mogę się nadziwić jak jest skuteczny ;)
Myślę, że już niedługo praktycznie odstawię pumeks ponieważ świetnie nawilża stopy i sprawia, że są bardzo odżywione.
CO jest dla mnie ważne - nie pachnie chemicznie tylko lawendowo i delikatnie.
Amaretto
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez Joshua1050 » 17 paź 2013, o 11:14

Ja co jakis czas robie sobie domowy pedicure. Mocze stopy w soli, peeling i kremuje ;)
Joshua1050
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 02:48

Re: brzydkie stopy

Postprzez Weronika34 » 20 paź 2013, o 13:39

Już się dzisiaj rozpisałam w innym wątku na temat mojego ulubionego kremu do stóp, który myślę, ze powinien Ci pomóc. Regenerujący krem do stóp Firmy Soraya. Specjalnie przeznaczony dla osób z piętami wołającymi o pomstę do nieba. Pękające suche piety i zrogowaciały naskórek, to wszystko to z czym ten kremik doskonale sobie radzi. W jego składzie są ceramidy i mocznik, dzięki temu bardzo zmiękcza, nawilża i regeneruje.
Oczywiście nie wystarczy posmarować nim dwa razy naszych stóp i czekać na efekty, ale po tygodniu rezultaty będą widoczne z pewnością. Frezarki nie polecam absolutnie, ponieważ naskórek będzie odrastał ze zdwojona energią.
Moja recepta na piękne i eleganckie stópki jest prosta:
Co wieczór,
delikatne ścieranie piętek pumeksem
Nałożenie kremu
Wystrojenie się w grube skarpety i stópki się regenerują.
Można dołożyć peeling do stóp dla lepszego efektu.
Ten krem jest doskonały, dlatego, że bardzo zmiękcza skórę i powoduje, że naskórek nie twardnieje i nie narasta
Myślę, że moja recepta jest doskonała
Ja frezarek i pilarek unikam jak ognia, a piętki mam śliczne :), czego i Wam życzę :) :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Weronika34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 paź 2013, o 12:56

Re: brzydkie stopy

Postprzez Morksik » 20 paź 2013, o 14:04

Miałam taki sam problem ze stopami, ale w końcu udało się chociaż od tej pory wymagają ciągłej pielęgnacji, regularnej. Wymaczanie, pumeks, kremy, ale dało radę. Stopi niestety mają to do siebie, że są trudne w utrzymaniu :(
Avatar użytkownika
Morksik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 13:47

Re: brzydkie stopy

Postprzez MyCotton_pl » 21 paź 2013, o 14:17

Podstawowa kwestia to rzecz jasna pielęgnacja stóp oraz używanie dobrych kosmetyków. Polecam tez udać się na zabieg peelingu, którymi bardzo pomógł.
MyCotton_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 20 sie 2013, o 13:14

Re: brzydkie stopy

Postprzez alicjakowal » 22 paź 2013, o 09:56

ja polecam krem Beauty Aescin z kasztanowcem. jest naprawdę skuteczny. świetnie nawilża i wygładza stopy.
stopy zawsze smaruję po wymoczeniu i zastosowania pumeksu. wydaje mi się, że skuteczność jest wtedy najlepsza.
Obrazek
Avatar użytkownika
alicjakowal
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 12:06

Re: brzydkie stopy

Postprzez malinka 61 » 22 paź 2013, o 16:46

Ja kupiłam sobie frezarkę , przetestowałam różne tarki , ale teraz mam wielką wygodę , moczę nogi w soli bingo , później wcieram krem kupiony w aptece do skóry szorstkiej

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: brzydkie stopy

Postprzez MarianAna » 23 paź 2013, o 10:48

Jeśli masz jakieś oszczędności powinnaś zainwestować w podologa. Nie są to jakieś wygórowane koszta a z pewnością mogą nam bardzo, ale to bardzo pomóc. Tak więc jeśli stać Cię to się nie wahaj. Tym bardziej, że specjalista na wizycie, powie Ci także jak dbać o stopy w przyszłości.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: brzydkie stopy

Postprzez ulubiona » 25 sty 2014, o 00:29

Na brzydkie stopy, zwłaszcza na twarde i suche pięty mogę polecić krem Soraya Beauty Creator Regenerujący. Jest bardzo dobry, nawilża świetnie, zmiękcza naskórek, do tego opakowanie kremu jest duże, więc ma się wrażenie, że nigdy się nie kończy :)
ulubiona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 sty 2014, o 00:27

Re: brzydkie stopy

Postprzez Rzesy-Sklep_pl » 27 sty 2014, o 17:21

Zgadza się,swego czasu też używałam tego kremu i mogę polecić,jest skuteczny. Na stopy bardzo dobrze działa także peeling i masaż olejkami:)
Rzesy-Sklep_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 18 gru 2013, o 10:19

Re: brzydkie stopy

Postprzez Anna_N » 28 sty 2014, o 10:38

ja próbowałaś peelingu do stóp ? Najlepiej nie pakować się w ścinarki i tego typu sprawy bo tylko jeszcze gorzej będzie ci rosła skórka
Avatar użytkownika
Anna_N
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 14:27

Re: brzydkie stopy

Postprzez Theila » 5 lut 2014, o 11:03

Już wpisywałam się powyżej, ale i tutaj powtórzę, że zakochalam się w elektronicznej tarce Scholla. Nie mam zniszczonych stóp, ale jak każdemu zdarzają mi się wokół pięt lub gdzieś na stopie jakieś zrogowacenia. Jakoś niespecjalnie sprawiało mi przyjemość spędzanie czasu na tarciu stóp pumeksem. Tarka jest o tyle fajna, że przykładam do stopy i ona robi wszystko za mnie ;-)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: brzydkie stopy

Postprzez Panna_Mysia » 5 lut 2014, o 19:44

Jeśli masz dostęp do jakiejś konsultantki Avon, to polecam Ci krem do kolan, łokci i stóp zawierające masło shea z serii Planet Spa. Kosztuje około 20 zł i często jest w promocji za 10 zł. Ja nie gustuję szczególnie w kosmetykach Avon, ale ten krem to prawdziwy przebój. Przetestowałam na własnej skórze - doskonale zmiękcza zrogowaciałą i twardą skórę na piętach, wyrównuje ją i regeneruje popękane pięty. Wystarczy smarować się codziennie wieczorem i ścierać martwy naskórek pumeksem. Działa!

Wygląda tak: Obrazek

Ostatnio edytowano 5 lut 2014, o 22:41 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: [img]link[/img]

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: brzydkie stopy

Postprzez Tusia » 15 lut 2014, o 15:47

Na moje brzydkie stopy, a konkretnie na często-gęsto rogowaciejący naskórek stosuję elektryczną tarkę, pomyśl - mniej problemu niż z pumeksem i co najważniejsze jest efekt!
Tusia
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez L... » 17 lut 2014, o 17:23

polecam do stop azjatycka nowosc - Holika Holika Baby Foot Peeling - na 2 miesiace spokoj stopy mieciutkie jak u bobasa :)
mozna kupic na ebay :)
L...
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez misiapysia » 19 lut 2014, o 01:13

ojeny Holika Holika pewnie super dziala, ale pewnie droga...
ja staram sie przygotowac swoje stopy na lato, ale jak na razie ciezko mi to idzie :( teraz zakupilam maske do stop na noc z bielendy i licze na to, ze stan moich stopek sie poprawi zwlaszcza ze na jednej mam spora kurzajke :( chodze do dermatolog na wymrażanie ale jakos nie widze efektow.. czy ktoras z was moze pozbyla sie w sprawdzony sposob kurzajek? albo usuwala je chirurgicznie? czytalam o jakiejs metodzie łyzeczkowania czy cos takiego
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: brzydkie stopy

Postprzez L... » 19 lut 2014, o 01:19

holika holika kosztuje na ebay u mnie tak 4-5£, patrzac na to ze tyle samo sie straci w miesiac na kremy czy rozne inne rzeczy do stop to w sumie wg mnie sie oplaca. Nawet jesli by sie uzylo raz na miesiac.
Moze jest jakas polska wersja nawet trzeba by poszukac, ja mam ta wyprobowana wiec kupuja tą:)


ja zima moze nie tyle ale latem sobie taka kuracje co miesiac zafunduje bo niestety mam problemy ze zgrubialym naskorkiem
L...
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez Karolcia93 » 19 lut 2014, o 22:33

A ja polecam żebyś spróbowała, są różne preparaty zmiękczające do zrogowaciałej skóry stóp i pięt, ja używałam preparatu Bielendy i pozbyłam się problemu;) są też innych marek Ziaji czy School. Ale trzeba go stosować regularnie przez jakiś czas, po jednorazowym użyciu nie ma efektu.
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: brzydkie stopy

Postprzez Theila » 20 lut 2014, o 09:54

Tak sobie myślę, że kremy do zmiękczania mają świetne dzialanie, ale nie jeśli na stopach jednak zalega cała masa naskórka i zrogowaceń. Co jak co, ale samo zmiękczenie tego czy też pilling kremami, nie zawsze działa. Jednak mimo wszystko najpierw usunęłabym wszystko to co jest na stopach niechciane. Niektórzy używają pumeksu, ale po używaniu tarki scholla chyba bym do niego nie umiała wrócić. Komfort i higiena nieporównywalna wręcz.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: brzydkie stopy

Postprzez 1mpresja » 22 lut 2014, o 15:07

Ale zanim usuniemy tę zrogowaciałą skórę, wypadałoby najpierw ją jakoś zmiękczyć... Też mialam ten problem, przez jakiś czas stosowałam takiego preparatu zmiękczającego do skóry stóp i pięt Bielendy bodajże. Idealnie robi swoje :) Łatwiej się później pozbyć niechcianego naskórka.
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]