Budowa domu czy kupno mieszkania?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Budowa domu czy kupno mieszkania?

Postprzez angelinegrant » 7 lut 2023, o 19:28

Czy jest tu ktoś kto budując dom zdecydował się na takie rozwiązanie jakim jest falownik hybrydowy? Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy artykuł, dzięki któremu dowiedziałam się co to takiego. Z chęcią poczytam wasze opinie i przemyślenia na ten temat.

Avatar użytkownika
angelinegrant
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 lut 2023, o 19:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Budowa domu czy kupno mieszkania?

Postprzez ellena » 9 mar 2023, o 10:51

Z pewnością budowa domu jest o wiele bardziej kosztowna, dziś jeszcze warto pomyśleć o nowoczesnych rozwiązaniach, takich jak fotowoltaika, czy pompa ciepła. A to dodatkowe spore koszty. Dlatego dobrze jest znaleźć firmę, która doskonale sobie z tym wszystkim poradzi. Moi znajomi skorzystali z usług Polenergia Fotowoltaika, stosują nowoczesne rozwiązania, panele ALVAR, które montują, osiągają bardzo wysoka wydajność, dlatego warto pytać właśnie u nich.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Budowa domu czy kupno mieszkania?

Postprzez Jafra » 4 maja 2023, o 22:10

To zależy wyłącznie od waszych preferencji i możliwości finansowych. Gdybyście natomiast szukali drzwi do mieszkania, to warto wybrać takie, które będą dobrze chroniły przed hałasami z klatki schodowej, bo te potrafią byc uciążliwe. U nas świetnie się sprawdzają drzwi akustyczne KMT. Maja bardzo wysoką izolacyjnosć akustyczną, co przekłada się na komfort mieszkania.
Jafra
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 11:15

Re: Budowa domu czy kupno mieszkania?

Postprzez jlammi » 5 lis 2023, o 19:00

U siebie zdecydowałem się właśnie na płytki klinkierowe z King Klinker. W sumie strzeł w 10. Lata lecą, a płytki wyglądają, jak nowe
jlammi
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 21:14
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]