BUTY i buciki -wasze opinie

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: BUTY i buciki

Postprzez E-lejdis » 2 gru 2011, o 11:45

Zgadzam się,białe kozaczki to coś zupełnie nie dla mnie... Wolę brązowe lub czarne oficerki. Idealnie sprawdzaja się podczas zimy:)
E-lejdis
 

Pastele i camel? Camel i pastele?

Postprzez perfectly_imperfect » 16 kwi 2012, o 19:50

Witam serdecznie:)
Moje pytanie jest takie - czy buty w kolorze camel pasują do zestawu - miętowy sweterek oraz pudrowo różowe spodnie? Jeśli nie - jaki kolor będzie pasował (tylko proszę-bez pasteli, bo tego za dużo) Poradźcie coś ładnego i fajnego! Nawet na allegro lub na stronach internetowych! :)
Pozdrawiam Kobiety! :usta
perfectly_imperfect
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:41

Re: BUTY i buciki

Postprzez mycha25 » 17 kwi 2012, o 19:32

Nie jestem pewna,musiałabym to zobaczyć.Ale przecież teraz w modzie dozwolone jest wszystko i można szaleć z kolorami :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: BUTY i buciki

Postprzez nightlife » 18 kwi 2012, o 15:52

a mi się zdaje, że pasowałoby. ale buty musiałyby mieć naprawdę jasny odcień camel:D

Obrazek
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.
Avatar użytkownika
nightlife
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 09:53
Lokalizacja: Łódzkie

prosze o pomoc, nie wiem jakie buty pasuja?

Postprzez kinia0050 » 25 kwi 2012, o 19:57

witam, idę na wesele i mam taką sukienkę ----> Obrazek / jakkie buty beda pasowac? czy moga byc balerinki ?? nie chodze w szpilkach



treść wymoderowana

Ostatnio edytowano 25 kwi 2012, o 20:49 przez kinia0050, łącznie edytowano 2 razy
kinia0050
 

Re: BUTY i buciki

Postprzez dzo » 25 kwi 2012, o 20:04

myślę, że balerinki jak najbardziej będą pasować ;)
dzo
 

Re: BUTY i buciki

Postprzez mycha25 » 25 kwi 2012, o 20:22

Powinny baleriny pasować ale chyba wtedy najlepiej proste czarne lub granatowe

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: BUTY i buciki

Postprzez Angeliika » 26 kwi 2012, o 17:43

Ja nie miałam zamiaru sobie kupować ale chyba jednak kupie . mam ładne balerinki na oku i jeszcze inne Ecco. W sklepie Para do Pary znalazłam promocje- obiżke cen na niektóre modele o 25% więc czekam na dobrą cenę. Jak kupie coś z nowości to za darmo wysyłka. Musze przemyśleć. Ogólnie podobają mi się te:
.........

,,,,,,

Zobaczcie nowości, uważam że dużo ładnych butów !
,,,,,,

treść wymoderowana
Angeliika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 14:07

Re: BUTY i buciki

Postprzez Angeliika » 30 kwi 2012, o 17:05

czemu ktos tam porusza sprawę butów na zimę ? przecież jest wiosna :) do zimy jeszcze daleko . !!
Angeliika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 14:07

Re: BUTY i buciki

Postprzez mycha25 » 2 maja 2012, o 21:58

Trzeba też spojrzeć na datę :) .Tamte posty były z listopada i grudnia :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: BUTY i buciki

Postprzez no.nie.wiem » 13 maja 2012, o 11:57

Ja jestem tak podjarana bo ostatnio kupiłam szpilki Christian'a Louboutin'a na "szmateksie" za £3,50
ono one:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
no.nie.wiem
 

Re: BUTY i buciki

Postprzez dzo » 13 maja 2012, o 17:03

ładne :)
dzo
 

Re: BUTY i buciki

Postprzez mycha25 » 13 maja 2012, o 18:32

No niezle Ci się udało z tymi butkami.szpilki za kilka tysięcy zł za jakieś 30 zł to rzeczywiście niezły fart.Ja też tak chcę :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: BUTY i buciki

Postprzez no.nie.wiem » 13 maja 2012, o 23:08

mycha25 napisał(a):No niezle Ci się udało z tymi butkami.szpilki za kilka tysięcy zł za jakieś 30 zł to rzeczywiście niezły fart.Ja też tak chcę :D


miałam farta :) szkoda tylko, ze rzadko chodze w szpilkach :D ale nie moglam sie oprzec. buty sa to i okazja sie znajdzie ;)
no.nie.wiem
 

Re: BUTY i buciki

Postprzez dzo » 14 maja 2012, o 08:58

no pewnie że okazja się znajdzie :)

ja jestem zdania, że butów nigdy za wiele :lol: :lol:
dzo
 

Re: BUTY i buciki

Postprzez mycha25 » 15 maja 2012, o 15:59

Ja tak samo :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: BUTY i buciki

Postprzez Arowana14 » 3 cze 2012, o 15:16

Cześć Dziewczyny :) Mam pewien dylemat... Zastanawiam się nad zakupem butów z łańcuchami. Mniej więcej coś takiego: ......... Tylko nie wiem czy takie buty nie wyglądają zbyt wyzywająco? Co na ten temat sądzicie? Może ma któraś z Was podobne?



Treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Arowana14
 

Re: BUTY i buciki

Postprzez magdaj » 11 cze 2012, o 12:02

hej :)
Spójrzcie na te świetne buty Melissa, czy któraś z was w takich chodzi?;) Strasznie podoba mi się kolorystyka, chyba do wszystkiego można dobrać!



Treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
magdaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 14:08

Re: BUTY i buciki

Postprzez corinn » 11 cze 2012, o 14:52

Mnie się te espadryle na wysokiej koturnie niesamowicie podobają,,,,,,Do tego letnia sukienka i spacer po molo :)



Treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
corinn
 

Re: BUTY i buciki

Postprzez Lumena » 13 sie 2012, o 19:44

A co sądzicie o tych bucikach: ..........Widziałam ostatnio w sklepie identyczne i zastanawiam się czy je sobie kupić... Tych kwiatków przypadkiem nie jest za dużo? :)



treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Lumena
 

Re: BUTY i buciki

Postprzez mycha25 » 14 sie 2012, o 16:36

Lumena napisał(a):A co sądzicie o tych bucikach: ....... Widziałam ostatnio w sklepie identyczne i zastanawiam się czy je sobie kupić... Tych kwiatków przypadkiem nie jest za dużo? :)



treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować


Hmm...Jak dla mnie to są lekko przesadzone :) .Jednak jeśli ubierzesz je do stonowanej stylizacji to mogą wyglądać ciekawie.Bardziej obawiałabym się tej platformy bo wygląda jakoś niestabilnie ;)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: BUTY i buciki

Postprzez Oczarovana_pl » 18 sie 2012, o 12:36

Na jesien planuje kupic ladne traperki. Mają byc troche meskie. Do tego oczywoscie nosze kobiece ciuszki i bizuterie. Efekt jest super.
Oczarovana_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 15:57

Botki na koturnie

Postprzez SheMorka » 31 sie 2012, o 13:48

Czy chodzicie w botkach na koturnach?
Ja mam pewne opory przez zakupem takiego rodzaju butów.
Czy są wygodne?
Jakie są Wasze odczucia?

SheMorka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 4 lip 2012, o 15:43

Re: BUTY i buciki

Postprzez mycha25 » 31 sie 2012, o 17:59

Ja mam buty na gumowym koturnie i są mega wygodne,normalnir biegać można :D .Jeśli chodzi o te koturny takie twarde to nie wiem jakie są w chodzeniu.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Za małe buty

Postprzez myszencja » 6 wrz 2012, o 11:52

Kupiłam trochę za małe buty (balerinki) i chciałabym je trochę powiększyć. Słyszałam, że można wejść do wanny w nich i pochodzić, to będą luźniejsze, ale ycz się nie zniszczą wtedy? Czy ktoraś tego próbowała?
myszencja
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]