Buty na ślub

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Buty na ślub

Postprzez lolka78 » 11 sty 2013, o 00:25

Hej dziewczyny :) za niedługo mam ślub i sukienkę już mam, nie mam zdjęcia, ale jest podobna do tej pinterest.com/pin/68720504078/ Niestety nie umiem znaleźć odpowiednich butów. Jestem niska i nie chce przy moim przyszłym mężu głupio wyglądać ( a on jest bardzo wysoki) więc chciałabym mieć wysokie buty no ale tez wygodne. Możecie mi polecić jakieś firmy, które robią dobre i wygodne buty? ja znalazłam takie dwie pary http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-2 ... 04007.html i takie www.shushu.pl/obuwie/polbuty-baldowski-na-slub Jak myślicie, będą pasowały do tej sukienki? A może znacie jakieś dobre marki butów ślubnych i mi coś polecicie?
Z góry dzięki za rady :)
lolka78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:27

Re: Buty na ślub

Postprzez NOEMI » 11 sty 2013, o 11:24

witaj lolka78
piękne buty:)i beda pasowaly do sukni,
ja czesto zamawiam ze strony eobuwie.pl
wiec jesli chodzi o ten sklep to polecam co do innych to POPATRZ TUTAJ http://www.lukamo.pl/19-slubne

ja mialam kupowac z tego sklepu bo nie moglam znalezc dla siebie ale udalo mi sie jednak i znalalzlam i mialam srebrne wpadjaca w niebieskie wysokie sandlaki :)chodz bardzo cialam i szukalam rozowych ;)

powodzenia;) przygotowywanie slubne najpiekniejszy czas dla kobiety;0 :lol:

Obrazek

Obrazek


Anet i Miniuś :*
Mamy siebie mamy to szczęście.
Avatar użytkownika
NOEMI
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 15:26

Re: Buty na ślub

Postprzez BabskieSprawy.pl » 12 sty 2013, o 10:15

Mamy już taki temat: buty-na-slub-i-wesele-t2279.html
ten zamykam.
BabskieSprawy.pl
Administrator
 
Posty: 229
Dołączył(a): 25 cze 2009, o 12:15
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników