Całowała się z inną dziewczyną, a zdrada?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Całowała się z inną dziewczyną, a zdrada?

Postprzez Roberttt » 21 kwi 2019, o 12:14

Witam
Jestem z moją dziewczyną juz 2 miesiące i wczoraj mi sie przyznała, że sie całowała z inna dziewczyną tak ponad miesiąc temu. Na początku nie wiedziałem jak zareagowac, bo się smiala i uznać to jako za żart czy co. Ogólnie całowała się z tą dziewczyną, bo robily jakiegoś liva na portalu spolecznosciowym i na 200 osob mialy sie całować i to zrobily, podobno trwalo to około 5 sekund. Nie Wiem co zrobić, ciągle mnie to drażni i obrzydza, jest mi smutno bardzo i piszą np. ,,Pewnie, że to jest zdrada, całowanie to wymiana płynów czyli zdrada jak podczas stosunku!". Kobieta to też przecież człowiek, nie ważne jaka płeć, ale to się stało z inną osobą niż ja i teraz naprawde nie wiem co myśleć.
Roberttt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 kwi 2019, o 11:57

Re: Całowała się z inną dziewczyną, a zdrada?

Postprzez redorange666 » 21 kwi 2019, o 14:05

A dla mnie nie jest to zdrada. Obrzydza??? Wręcz przeciwnie. Podnieca. Uwielbiam kobiety bi oby ich było jak najwięcej.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Całowała się z inną dziewczyną, a zdrada?

Postprzez Roberttt » 21 kwi 2019, o 19:28

redorange666 napisał(a):A dla mnie nie jest to zdrada. Obrzydza??? Wręcz przeciwnie. Podnieca. Uwielbiam kobiety bi oby ich było jak najwięcej.

Twoje zdanie tu nic nie wnosi i nie interesują mnie twoje popędy :)
Roberttt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 kwi 2019, o 11:57

Re: Całowała się z inną dziewczyną, a zdrada?

Postprzez redorange666 » 21 kwi 2019, o 22:29

Tak samo jak twoje skamlenie że dziewczyna się całowała z inną. Masz z tym problem to z nią zerwij. Ot rozwiązanie...
A co do moich upodobań...moja kobieta jest bi i nie mam z tym problemu. Wręcz przeciwnie. Tylko ja nie mam klapek na oczach.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]