Cameleo Omega - Wasze opinie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Cameleo Omega - Wasze opinie

Postprzez Milena_678 » 23 maja 2017, o 10:49

Dziewczyny, czy któraś z Was używała farby do włosów Cameleo Omega? Wspominała mi o niej moja koleżanka, powiedziała, że ma niską cenę (rzeczywiście jakieś 10-12 zł), a efekt po farbowaniu jest super, zwłaszcza, że posiada jakieś olejki, które mają pielęgnować włosy. Słyszałyście o tej farbie?
Milena_678
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 maja 2017, o 13:18

Re: Cameleo Omega - Wasze opinie

Postprzez Małgośka_wilk » 24 sie 2017, o 14:18

Ja właśnie jestem po zafarbowaniu włosów tą farbą i powiem tak: farba jest naprawdę tania i za tę cenę jest to produkt naprawdę dobrej jakości. W dodatku skusiły mnie olejki zawarte w serum dołaczonym do farby, które rzeczywiście działają, bo po użyciu włosy lśnią i sa mięciutkie. Z kolorku, który wyszedł też jestem zadowolona :)
Małgośka_wilk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 sie 2017, o 14:16

Re: Cameleo Omega - Wasze opinie

Postprzez Tama » 1 lip 2022, o 06:20

Dobra farba to podstawa, jeśli chodzi o farbowanie włosów. Tym bardziej, jeśli tak jak ja farbujecie włosy samodzielnie, a nie u fryzjera. Ja kupuję farbę w sklepie online Itely - sklep.itely.pl. To sklep, gdzie maja profesjonalne kosmetyki do włosów, nie tylko farby, ale także szampony bez SLES, produkty do prostowania włosów, różnego typu akcesoria. Co najważniejsze, nie trzeba prowadzić salonu fryzjerskiego by robić tam zamówienia. Także osoby prywatne, bez problemu mogą robic tam zakupy, w takiej ilość w jakiej chcą.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]