Catering
Catering
Hej, w naszej szkole od niedawna jest catering Kanzeon i muszę Wam powiedzieć, że to naprawdę świetne rozwiązanie! Dzieci zjadają całe porcje, w których swoją drogą mają o wiele więcej witamin niż w stołówkowym jedzeniu.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość