Catering
-
klaudiakkk22
- Fajna Kobietka
- Posty: 185
- Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:54 pm
Catering
Cześć, moje dziecko chodzi do przedszkola,w którym jest catering Kanzeon i muszę Wam powiedzieć, że to świetne rozwiązanie. W końcu mają zdrowe i zbilansowane jedzenie, które im w pełni smakuje.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość