cellulit

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: cellulit

Postprzez kasia1993 » 12 paź 2012, o 04:42

Cześć dziewczyny !
Wiem, że to z innej beczki ale czemu miałybyście nie skorzystać jak ja.
Poniżej macie link do wygrania bonu o wartości 1000zł do Reserved ! Mi się pofarciło, co Wam szkodzi spróbować i poświęcić minutkę !
Pozdrowionka i życzę powodzenia !!!! ))))

Link: http://bemol.ebrokerpartner.pl/short/d5xn
kasia1993
 

Re: cellulit

Postprzez nunkaa » 25 paź 2012, o 11:36

Dla mnie peeling z kawy jest numerem jeden. Skóra jest po nim bardzo gładka. Niestety sam nie jest az tak skuteczny dlatego szukam jakis inych metod. Ostatnio znalazlam maseczke z cynamonu, spirytusu i kawy, która trzeba nałozyć i owinąć się folią. Tu: http://snapja.com/domowe-sposoby-na-cellulit-informacje-ogolne jest dokladny opis. Mam ochote ją zrobić tylko ten spirytus w połączeniu z folią mnie zastanawia. Robiła ją może, któraś z Was?
nunkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 14:42

Re: cellulit

Postprzez karmalina » 30 paź 2012, o 14:43

Dziewczyny, a słyszałyście o zabiegu kolagenowym? Byłam ostatnio u kosmetyczki i po 1 razie widać już jakieś efekty. Oczywiście cellulit się nie rozpłynął, ale skóra jest bardziej jędrna. Za zabieg zapłaciłam 70 zł, więc tragedii nie ma. Przejdę się jeszcze raz, a potem sama kupię kolagen i będę uskuteczniała zwalczanie cellulitu w domowym zaciszu :)

Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Avatar użytkownika
karmalina
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 09:14
Lokalizacja: Gdynia

Re: cellulit

Postprzez jacobs » 30 paź 2012, o 15:14

Szkoda kasy na zabiegi u kosmetyczki, skoro ten sam efekt możesz uzyskać w domu. Ja dostałam kolagen od męża, bo wierciłam mu dziurę w brzuchu :) Wiem na pewno, że zamówił z internetu, ale nie powiedział mi ile zapłacił. A ty skąd będziesz zamawiać i za ile??
jacobs
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 paź 2012, o 15:28

Re: cellulit

Postprzez karmalina » 30 paź 2012, o 17:47

Z http://kolagencolvita.otwarte24.pl za 147 zł, z tego co mają napisane na stronie przy stosowaniu 2-3 razy dziennie powinno wystarczyć na ponad 2 miesiące. Więc nie jest tak źle ;)

Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Avatar użytkownika
karmalina
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 09:14
Lokalizacja: Gdynia

Re: cellulit

Postprzez poziomkaa » 8 lis 2012, o 12:22

A możecie mi tak jak krowie na rowie napisać, co się robi w domu z tym kolagenem? :D podejrzewam, że nie wstrzykuje samodzielnie, więc co, wsmarowuje jak krem? Warto?
Moja koleżanka stosuje się teraz do wytycznych Celluprogram'u, dopiero 2. tydzień leci i już jakieś efekty mówi, że widzi, więc jestem ciekawa, co będzie po miesiącu, może sama też spróbuję, chociaż nie wiem, czy mi zapału starczy na tyle czasu ;)
poziomkaa
 

Re: cellulit

Postprzez qiqolina » 12 lis 2012, o 12:15

poziomkaa napisał(a):Moja koleżanka stosuje się teraz do wytycznych Celluprogram'u, dopiero 2. tydzień leci i już jakieś efekty mówi, że widzi, więc jestem ciekawa, co będzie po miesiącu, może sama też spróbuję, chociaż nie wiem, czy mi zapału starczy na tyle czasu ;)


Tzn. co robi? Jakiś zestaw ćwiczeń? Ja na razie stosuję peeling i masaż szorstką gąbką, ale niestety efekty są znikome, dlatego też mnie interesują sprawdzone metody...

"Nie macie pojęcia, jak kiepskie mam o sobie zdanie i jak mało na nie zasługuję" W.S. Gilbert
Avatar użytkownika
qiqolina
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 14:20

Re: cellulit

Postprzez poziomkaa » 15 lis 2012, o 14:05

Celluprogram to taki kompleksowy program walki z cellulitem, z rozpiską: dziś ćwiczysz to i to, masujesz się tak i tak, jesz to i pijesz taką herbatę, a tego dnia tygodnia robisz peeling, a tamtego maseczkę na uda. Nie wiem, jak to dokładnie opisać, bo mniej więcej tak mi opowiadała ;)
poziomkaa
 

Re: cellulit

Postprzez Biopiekno_pl » 26 lis 2012, o 20:24

Najlepsze na ujędrnienie skóry są masaże i to najlepiej na bazie kremów czy preparatów do ujędrniania skóry. Dobre są również kąpiele naprzemienne-ciepło/zimno, usprawnią one krążenie.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.
Biopiekno_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 19:14

Re: cellulit

Postprzez qiqolina » 28 lis 2012, o 10:18

poziomkaa napisał(a):Celluprogram to taki kompleksowy program walki z cellulitem, z rozpiską: dziś ćwiczysz to i to, masujesz się tak i tak, jesz to i pijesz taką herbatę, a tego dnia tygodnia robisz peeling, a tamtego maseczkę na uda. Nie wiem, jak to dokładnie opisać, bo mniej więcej tak mi opowiadała ;)


Hmmm, a ta dieta jest wymagająca? Czy to tylko takie ogólne uwagi? Nie chciałabym się odchudzać teraz i specjalnie zmieniać całe moje menu na potrzeby tylko cellulitu...

"Nie macie pojęcia, jak kiepskie mam o sobie zdanie i jak mało na nie zasługuję" W.S. Gilbert
Avatar użytkownika
qiqolina
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 14:20

Re: cellulit

Postprzez Balwinka101 » 28 lis 2012, o 15:08

Ja uprawiam dużo sportu, myje sie tylko w zimnej wodzie (po dłuższym czasie nie taki diabeł straszny.. ;) i uzywalam serii slimline z FlosLeku, kiedy zaczęłam zauważać coś na nogach - teraz już nie mam problemów. Ale trzeba sie pilnować.
Balwinka101
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 14:59

Re: cellulit

Postprzez Halinka76 » 30 lis 2012, o 19:20

Cellulit zmora wszystkich kobiet, sama z nim się zmagam od pewnego czasu i wiem jedno żaden kosmetyk tani czy drogi nie daj takich efektów co zdrowa dieta, regularny sport oraz masaże czy peelingi. Ostatnio wypróbowałam peeling kawowo-cukrowy z przepisu na stronie http://www.zwalcz-cellulit.pl/domowe-sposoby-walki-cellulitem.pl jest świetny na cellulit, polecam :) :kwiatek
Halinka76
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 19:14

Re: cellulit

Postprzez poziomkaa » 17 gru 2012, o 12:40

qiqolina napisał(a):
poziomkaa napisał(a):Celluprogram to taki kompleksowy program walki z cellulitem, z rozpiską: dziś ćwiczysz to i to, masujesz się tak i tak, jesz to i pijesz taką herbatę, a tego dnia tygodnia robisz peeling, a tamtego maseczkę na uda. Nie wiem, jak to dokładnie opisać, bo mniej więcej tak mi opowiadała ;)


Hmmm, a ta dieta jest wymagająca? Czy to tylko takie ogólne uwagi? Nie chciałabym się odchudzać teraz i specjalnie zmieniać całe moje menu na potrzeby tylko cellulitu...


Z tego, co wiem, to nie, bo to bardziej są takie wytyczne i przykładowe jadłospisy + uczula się, czego unikać, bo wpływa na rozwój cellulitu. Ja chyba od stycznia też zacznę ten program.
poziomkaa
 

Re: Cellulit!!!!!!!!!

Postprzez Natalia Sabała » 19 gru 2012, o 18:09

martka1987 napisał(a):Jak sie pozbyc tego dziadostwa?? Nabawilam sie tego przez nagla zmiane trybu zycia, siedzaca prace itd Dodam ze jestem szczupla mam 176 cm i wazw 56 kg takze nie potrzebuje chudnac Skacze na skakance pije hektolitry zielonej herbaty nie uzywam cukru, masuje cialo rekawica wcieram balsamy robie masaze wodne i nic!!!! Co jeszcze stosujecie na te przykra dolegliwosc niedlugo lato i trzeba bedzie zdjac zimowe ciuchy a tu co... :/ Co jeszcze mozecie mi polecic? dodam ze czasami cieprie na zaparcia i czesto mam brzuch jak balon... aktivia mi nie pomaga wogole kiedys dzialala kawa i papieros ale teraz rzucilam palenie a kawy tez juz nie pije.... :(

Najlepiej gdybyś polubiła swój cellulit. Faceci nawet nie wiedzą co to jest. To my kobiety stwarzamy problem, którego nie ma.

Natalia Sabała
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 17:35

Re: cellulit

Postprzez marlena.mucha » 8 sty 2013, o 17:02

oo, dieta i cwiczenia - racja, bez nich nic się nie zdziała. ale ja niestety miałam już taki cellulit, ze sama dieta i cwiczenia chyba bym musiała rok stosować żeby był efekt, a chciałam dobrze wygladać na wakacje w zeszłym roku. No i się zapisałam na zabiegi Reaction. NIe powiem - kosztowały niemało (ale też nie majątek), ale za to nie były nieprzyjemne. Ważne że po 4 wizytach mogłam wyjechać i eksponować ciało w bikini :D Ale ale.. nie sam zabeig pomógł, bo tak jak tu piszecie masowałam się specyfikami z drogerii i domowymi peelingami pomiędzy zabiegami, a także zwracałam uwagę na to, co jem. Reaction usunął mi do teraz razem z masażami cellulit. Wiem, że musze uważać, by znów nie wrócić do tego stanu co wcześniej! Trzymam za Was kciuki dziewczyny :]
marlena.mucha
 

Re: cellulit

Postprzez Kobietadojrzala » 7 lut 2013, o 14:31

Sport uprawiam prawie od zawsze , choć mam już 40 lat. Cellulit prześladuje mnie od 5 lat. Nic nie pomaga sport, lepiej jest po bankach chińskich. Teraz chodzę na specjalny zabieg lipolizę Proshock i jest efekt. Zostało, jeszcze 4 zabiegi , ale po trzech jest ok. Wiem ,chociaż ,ze latem rozbiorę się na plaży. Zabieg robię tam , gdzie robiłam mezoterapiegłowy skóry czyli u dr. Maruszy.
Kobietadojrzala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 gru 2012, o 15:25

Re: cellulit

Postprzez Eleonorcia221 » 15 lut 2013, o 23:27

no tak, walka z tym dziadostwem nie należy do najłatwiejszych, ale jak się tylko człowiek zaprze, to idzie tą wojnę wygrać. Ja zaczęłam od diety- zero cukru i słodyczy, a do tego spam aj no póki co walczymy. nie jest łatwo, bo ze słodyczy ciężko mi zrezygnować i trochę podjadam, ale po tym błotku to skóra wygląda z każdym dniem lepiej. ale na zakończenie terapii trzeba jeszcze poczekać;]

Ostatnio edytowano 2 paź 2013, o 11:52 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
Eleonorcia221
 

Re: cellulit

Postprzez Agnieszka » 16 lut 2013, o 00:41

Witaj
Przyznam, że sama miałam cellulit a obecnie sprzedaję kosmeceutyki, które pomogły mi pozbyć się nie tylko cellulitu. Są skuteczne i naturalne.
Jeśli chcesz więcej info proszę o kontakt 506 042 585

Pozdrawiam
Agnieszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 00:08

Re: cellulit

Postprzez AnnaM » 16 lut 2013, o 22:48

ja nie wiem od czego to zależy, ale mi na cellulit pomogło chociażby to, że nie jadam już w fastfoodach, staram się nie jeść wieczorami, piję dużo wody, pływam i stosuję kosmetyki wspomagające - od dłuższego czasu jest to seria Slimline Flosleku, którą mogę polecić z pełnym przekonaniem.

podobają się Wam elewacje drewniane?
AnnaM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 22:12

Re: cellulit

Postprzez eliza15 » 17 lut 2013, o 19:47

Hej dziewczyny jestem tu nowa ale od razu mam pytanie, noszę się z zamiarem wykupienia serii 10 zabiegów endomasażu w gabinecie http://www.bialy-lotos.pl we Wrocławiu i mam pytanie czy te 10 zabiegów starczy abym się pozbyła tego ustrojstwa, ponoć mają oryginalne urządzenie firmy LPG, które jak słyszałam daje najlepsze i najszybsze rezultaty, niby 500zł to nie aż tak dużo ale jednak....

Dzięki serdeczne za odpowiedź
Pozdrawiam
Eliza
eliza15
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 19:15

Re: cellulit

Postprzez aneta.krzemionka » 17 lut 2013, o 22:51

Hej Dziewczyny, ja tez od jakiegos czasu borykam sie z tym problemem:(. Na szczescie siostra polecila mi sprawdzony (ona stosuje go juz od ponoc chyba 3 miesiecy) suplement diety Femina expert. Wcznesniej oo nim nic nie slyszalam, ale jestem tez pozytywnie zaskoczona. Widze lekka poprawe-stosuje go dopiero miesiac wiec ciezko stwierdzic jak do konca bedzie na mnie dzialal ale jak narazie jestem zadowolona. No i tak na marginesie wlosy przestaly mi tak garsciami leciec-mialam niedawno operacje z narokoza ktora niestety mocno dala mi pod tym wzgledem popalic:(. Femine najlatwiej jest zamowic na stronie www.feminaexpert.pl . Jest to produkt mocno specjalistyczny i stad trudnosc w dostaniu go. Na szczescie szybko doszedl do mnie:). Tak swoja droga-mam nadzieje, ze uporam sie z cellulitem przed latem, bo tak jak nigdy-po prostu bardzo sie krepuje pokazac komukolwiek... Jestem szczupla i nigdy wczesniej nie mialam z tym problemu:/
aneta.krzemionka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 22:43

Re: cellulit

Postprzez kukilka » 4 mar 2013, o 10:42

nunkaa napisał(a):Dla mnie peeling z kawy jest numerem jeden. Skóra jest po nim bardzo gładka. Niestety sam nie jest az tak skuteczny dlatego szukam jakis inych metod. Ostatnio znalazlam maseczke z cynamonu, spirytusu i kawy, która trzeba nałozyć i owinąć się folią. Tu: http://snapja.com/domowe-sposoby-na-cellulit-informacje-ogolne jest dokladny opis. Mam ochote ją zrobić tylko ten spirytus w połączeniu z folią mnie zastanawia. Robiła ją może, któraś z Was?

Ten spirytus mnie nie przekonuje - skóra w kontakcie z alkoholem się wysusza. Ale kawę i cynamon można zmieszać z olejem - ja stosuję to jako peeling, ale równie dobrze można zrobić z tego maseczkę. Olej rzepakowy w przeciwieństwie do spirytusu odżywi, natłuści i zregeneruje (ma dużo witaminy E i A).
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: cellulit

Postprzez mery » 5 mar 2013, o 17:51

ja to czasami mam wrazenie ze on nigdy nie wroci, kiedś jak mialam sprawny masażer, to faktycznie trochę się zmniejszł cellulit, ale wtedy też schudlam...

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: cellulit

Postprzez marboj » 6 mar 2013, o 21:35

a takie "urządzenia" coś dają?
http://prezenty-zakupy.pl/p/206/1410446 ... wosci.html

pytam z ciekawości
marboj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 18:23

Re: cellulit

Postprzez MATRIXorg » 7 mar 2013, o 21:32

marboj napisał(a):a takie "urządzenia" coś dają?
http://prezenty-zakupy.pl/p/206/1410446 ... wosci.html

pytam z ciekawości


Ja nie wiem, ale możesz kupisz i spróbujesz i opowiesz Nam o tym czy działa dobrze ? :)
Jak będzie ok to kupie mojej dziewczynie :)
MATRIXorg
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 mar 2013, o 22:10
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Picci708