cellulit

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: cellulit

Postprzez szkapa » 28 paź 2013, o 09:45

A ja powiem tak.
Kiedyś oglądałam jakiś program o cellulicie i tam powiedzieli, że ten problem to tak na prawdę nie jakaś choroba, jakiś defekt, to jest po prostu element kobiecości. Ma go każda kobieta, chuda czy puszysta.
Uważam, że mam zdrowe podejście do tego. Owszem, mam celul, ale nie robię z nim nic specjalnego. Uprawiam sport (i mimo to on ciągle jest), stosuję pilingi, czasami mnie natchnie i kupię coś do wcierania (dla mnie najlepszy był krem z Avonu - serio działał). A tak to.. noszę krótkie spódnice, chodzę na basen i się nie kryję. Trudno, jest to jest i co mam zrobić? Mam sobie uciąć nogi? ;) oczywiście, jak mi się zrobi taki celul, że będę miała na sumieniu przechodniów na ulicy to go zasłonię :P

Avatar użytkownika
szkapa
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 paź 2013, o 15:37

Re: cellulit

Postprzez Sharlot » 31 paź 2013, o 00:05

ja od listopada zaczynam stosowac znowu biegac, bo chce sie jeszcze bardziej udoskonalic:) Jak sie nie uda zrzucic kg to zaczne znowu stosowac detocell, jak do tej pory pomagal. Boje sie, ze jak co roku nabiore troszke cialka na zime, a tego bym nie chciala:P
Sharlot
 

Re: cellulit

Postprzez MarianAna » 4 lis 2013, o 13:54

Ostatnio gdzieś czytałam, że bieganie + pływanie ma zbawienny wpływ na pozbycie się cellulitu.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: cellulit

Postprzez dzo » 5 lis 2013, o 16:50

MarianAna napisał(a):Ostatnio gdzieś czytałam, że bieganie + pływanie ma zbawienny wpływ na pozbycie się cellulitu.


Każdy sport pomaga zwalczać cellulit.
dzo
 

Re: cellulit

Postprzez alicjawu » 15 lis 2013, o 12:06

Może by pomogło oczyszczanie organizmu od środka za pomocą albo błonnika, albo wypijanej codziennie na czczo szklanki wody z sokiem z połówki cytryny? No i sport oczywiście wpływa korzystnie.
A z zieloną herbatą nie można przesadzać, bo coś tam wypłukuje. Maksymalnie 3 szklanki dziennie ;)

alicjawu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:54

Re: cellulit

Postprzez gama01 » 15 lis 2013, o 23:55

odpowiednia dieta i ćwiczenia to najlepsze na cellulit.
Avatar użytkownika
gama01
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 8 wrz 2013, o 12:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: cellulit

Postprzez mery » 16 lis 2013, o 19:51

Zdecydowanie pływanie pomaga na cellulit. Nie dość, że się ćwiczy, to jeszcze fale tworzące się w chwili pływania masują całe ciało. Pływanie to jeden z najlepszych sposobów na bycie FIT ;) ja tylko nie lubię pływać zimą.. ale w tym roku postanowiłam to zmienić :)

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: cellulit

Postprzez MarianAna » 18 lis 2013, o 11:44

dzo nie każdy, uwierz mi nie każdy. Cytuję dyscypliny sportowe, które uważane są za aktywność sportową a nie zwalczają celulitu: podnoszenie ciężarów (chodzi głównie o rwanie), szachy, brydż i wiele, wiele innych. Nie mówcie, że każdy sport działa na celullit bo to głupota, podobnie jak nie każdy ruch.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: cellulit

Postprzez tocha » 18 lis 2013, o 14:56

Dziewczyny uzywałyście może kosmetyków na cellulit z Bingo spa?
tocha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 lis 2013, o 14:53

Re: cellulit

Postprzez czajka » 20 lis 2013, o 15:45

Ja miałam ten:SPAM
efekty zadowalające. Ale na początku trzeba uważać bo bardzo rozgrzewa

Ostatnio edytowano 20 lis 2013, o 15:50 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
czajka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 maja 2012, o 13:53

Re: cellulit

Postprzez sialala » 1 gru 2013, o 23:19

Sharlot napisał(a):ja od listopada zaczynam stosowac znowu biegac, bo chce sie jeszcze bardziej udoskonalic:) Jak sie nie uda zrzucic kg to zaczne znowu stosowac detocell, jak do tej pory pomagal. Boje sie, ze jak co roku nabiore troszke cialka na zime, a tego bym nie chciala:P


Też go stosowałam, z powodzniem :) podoba mi się Twoje podejście - przede wszystkim ćwiczenie (i zmiana diety!!). Co do Detocellu, to zamiast stosować go wtedy, gdy wszystko inne zawiedzie, spróbuj równocześnie z ćwiczeniami i zdrowym odżywianiem - wtedy przynosi najlepsze efekty.
sialala
 

Re: cellulit

Postprzez lipka » 2 gru 2013, o 15:08

też mam ten problem :( kosmetyki oczywiscie nie dają rady tylko kase straciłam :evil: zapisałam sie ostatnio na taki masaż: SPAM i zobaczymy czy to pomoże - nie wiem tylko po ilu zabiegach bedzie jakiś efekt?

Ostatnio edytowano 2 gru 2013, o 15:25 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
lipka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 gru 2013, o 14:26

Re: cellulit

Postprzez marcela.kos123 » 2 gru 2013, o 17:03

Dziewczyny ja wiem jedno osoba, która regularnie ćwiczy i nie mam tu na myśli machania nogą przez 10 minut, tylko porządny trening na pewno nie będzie miała cellulitu. W czasie ćwiczeń te toksyny, o których mowa w poście powyżej są właśnie wydalane. Zdrowa dieta także jest ważna ale ona nie wystarczy.
marcela.kos123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2 gru 2013, o 16:59

Re: cellulit

Postprzez miolko » 3 gru 2013, o 13:49

Mnie też nie pomogły ani kosmetyka, ani zrównoważona dieta. Zrozpaczona udałam się na zabieg do gabinetu Bellisana i to był strzał w dziesiątkę! Po kilku zabiegach po cellulicie nie został ślad.
miolko
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 17:16

Re: cellulit

Postprzez Mirka222 » 13 gru 2013, o 19:42

Aktywna kuracja Dermiki wyszczplająco-antycellulitowa jest najlepsza na świecie. Mój cellulit jest zdecydowanie mniejszy. Warto zainwestować w tę kurację jeśli chcemy mieć ładne jędrne ciało , bo działa ta kuracja, działa zaskakująco skutecznie :)
Mirka222
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 19:28

Re: cellulit

Postprzez Filiz » 18 sty 2014, o 15:36

Witam,
Celem zaprawienia i przygotowania do walki z cellulitem polecam świetny blog SPAM znajdziecie tam wszelkie niezbędne wskazówki o walce z nim, w tym również informacje na temat SPAM. Moja znajoma mnie do tego przekonała zresztą nie musiałam za bardzo ponieważ widziałam efekty:)
Od poniedziałku zaczyna,:)
Życzcie mi powodzenia!

Ostatnio edytowano 18 sty 2014, o 15:52 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Filiz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 18 sty 2014, o 15:14

Re: cellulit

Postprzez Hally » 28 sty 2014, o 00:12

Moja przyjaciółka, która jest masażystką robi masaż swoim klientkom balsamem przeciw cellulitowi.. nie wiem jak działa, bo nigdy nie mam czasu,żeby sprawdzić..
Hally
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 00:03

Re: cellulit

Postprzez Agito.pl » 28 sty 2014, o 13:29

Również możemy polecić wcześniej wspomnianą kurację antycellulitową Passione Body marki Dermika. Produkt ten wzmacnia proces lipolizy czyli rozkładu tłuszczu oraz zmniejsza zastoje wody w organizmie. Rezultaty widać mniej więcej po 2-3 tygodniach regularnego używania kosmetyku.
Agito.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 13:08

Re: cellulit

Postprzez redorange666 » 28 sty 2014, o 16:05

A mnie to nie specjalnie przeszkadza... więc nie bardzo wiem nad czym tak płaczecie.
Jakoś nigdy nie zauważyłem tego u żadnej z moich kobiet a jeżeli nawet tak... to to jest jej cellulit więc i tak jest kochany :)
Drogie Panie z tego co mi wiadomo to 90-kilka procent ma to cos na swoich udach więc... czy ta walka na siłę jest tego warta??
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: cellulit

Postprzez Hadassa » 28 sty 2014, o 16:09

wiesz kobiety czasem walczą o coś też dla samych siebie ;)
ale fakt nie zawsze do nich dociera, żę facet może nawet nei wiedzieć o istnieniu celulitu :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: cellulit

Postprzez redorange666 » 28 sty 2014, o 16:15

Zawsze mnie śmieszyło jak mi moja dziewczyna próbowała coś udowodnić... przykład mam na d... rozstępy słyszałem bardzo często. Ja mówiłem że to nie rozstępy tylko cętki prawdziwego Tygryska i szczerze mówiąc to mi się one podobały (tak wiem nie jestem do końca normalny).
Później że ma obwisłe piersi... no jeżeli ona miała je obwisłe to ja jestem prezesem kaczorkiem a niejedna 18 to nie powinna nigdy stanika ściągnąć.
Wiem że robicie to dla siebie ale moja obserwacja mówi ze jesteście bardzo dla siebie niesprawiedliwe.
Przez to bardzo często nieszczęśliwe i... smutne. Ideałów nie ma a gdyby były to były by nudne. Ja marze o prawdziwej kobiecie i nie o palstiku z ogromną ilością chemii w sobie (na sobie również).
I tak kobieta najpiękniej wygląda zaraz po przebudzeniu. Jak pachnie snem.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: cellulit

Postprzez Hadassa » 28 sty 2014, o 16:39

i właśnie po to nam facet ;) by nas przekonał że jesteśmy piękne ;)

hmm.. to może być ciężko ;) bo dla wielu kobiet, wyjście be makijażu to jak by się nie ubrać do końca ;)
ale Cię pocieszę są jeszcze wyjątki ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: cellulit

Postprzez redorange666 » 28 sty 2014, o 16:46

Lekki make up jasne. Ale takie ciężkie wypacykowane tapety ala doda elektrolux... no absolutnie NIE.
My jesteśmy po to aby Was ubóstwiać, uwielbiać i kochać.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: cellulit

Postprzez Hadassa » 28 sty 2014, o 16:53

Hmmm.. ale nie każda potrafi to zrozumieć ;)
hmm... większość kobiet chyba to lubi ;)
za dużó tych chyba :D i prawdopodobnie :D
choć ja od zawsze byłam zdania ze kobiety bywają dziwne :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: cellulit

Postprzez redorange666 » 28 sty 2014, o 17:11

JAk mawia mój dziadek wielbiciel kobiet a jest arcy stały w uczuciach on kocha tylko one się zmieniają mawia:
żeby zrozumieć kobiete trzeba być kobietą, lub zwariować.

Tylko to jest Wasz urok.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]