cera i włosy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

cera i włosy

Postprzez Telavi » 19 lis 2014, o 16:38

Dziewczyny, mam nadzieję, że ktoś tutaj będzie mógł mi pomóc lub jest w podobnej sytuacji, która przekona mnie, że nie ma co robić problemów :)

Moja buzia:, cera jest raczej ok, raz na jakiś czas coś mi wyskoczy, jakaś mała krosteczka, ale generalnie ominął mnie młodzieńczy trądzik z czego się bardzo cieszę no i twarz jest matowa, zero błyszczeń. Można pomyśleć idealna, otóż jestem tak biała, blada, wygląda to niezdrowo i pomimo ładnej cery, traktuję się jakimiś pudrami, podkładami.
Wiadomo, na jakieś wyjście, imprezę nie ma problemu, ale na co dzień zwyczajnie mi się nie chce, przez to wyglądam źle.

Są jakieś sposoby, żeby zamienić tę bladość ?
Dodam, że ogólnie mam baardzo jasną karnację, ale buzia przechodzi sama siebie ;/



A drugim moim "problemem" są włosy.
Z natury mam proste jak druty, totalnie niepodatne na kręcenie no i są dośc długie / prawie do pasa/. Przez niepodatność prawie zawsze wyglądam tak samo, rozpuszczone, proste włosy.
Marzą mi się loki, czasami śpię w tzw. papilotach, po zdjęciu jest ok, po godzinie znowu są proste.
Chciałabym mieć takie wielkie loki chociaż u dołu, są na to jakieś sposoby ?
Jak Wy sobie radzicie osoby z takimi wlosami ?



:)
Telavi
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 20:50

Re: cera i włosy

Postprzez Hadassa » 20 lis 2014, o 11:28

Co do koloru cery, mozesz spróbować z solarium albo samoopalaczami, bo bez czynników z zewnątrz raczej nic nie zrobisz.
Ewentualnie właśnie pudry, podkłady itp...

Co do włosów, możesz podejść do dobrego fryzjera by Ci zrobił styling

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: cera i włosy

Postprzez Scarlett » 21 lis 2014, o 00:42

O jeny, chciałabym mieć takie problemy... :( Niestety, ale moja cera jest bardzo problematyczna, z niedoskonałościami, a problemem z włosami jest ich totalny brak gęstości. No ale nie o mnie tu.

Co do włosów, zgodzę się z Hadassa - mam parę koleżanek, które mają styling i wygląda to bardzo ładnie :) A co do cery, może spróbuj jeść regularnie produkty bogate w karoten, np. marchewkę? To naprawdę może przyciemnić odcień cery :) Nie można też przesadzić, żeby nie zrobić się pomarańczową, ale myślę, że np. 2 marchewki dziennie powinny przynieść pożądany efekt.
Avatar użytkownika
Scarlett
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 20:45

Re: cera i włosy

Postprzez Natka92 » 26 lis 2014, o 01:34

Kiedyś moja znajoma która piła za dużo Karotek i Kubusiów zrobiła się naprawdę niezdrowo pomarańczowa na twarzy :D
A co do pielęgnacji cery - jak dla mnie niezastąpiony jest olejek arganowy, mam taki mały w buteleczce bielendy z kwasem hialuronowym, nazywa się Agran face oil i działa przeciwzmarszczkowo i nawilżająco. Myślę że warto wypróbować, są dostępne do różnych typów cery. Na włosy olejki też super się sprawdzają
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: cera i włosy

Postprzez hania » 26 lis 2014, o 14:41

a ten olejek nakładasz na noc czy jak? Jakoś wcierasz go?
hania
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 31 maja 2014, o 19:31

Re: cera i włosy

Postprzez Scarlett » 4 sty 2015, o 19:42

Ja olej arganowy stosuję raczej na włosy. Ponoć najlepiej stosować na noc właśnie, ale ja zazwyczaj w wolny dzień robię sobie ok. godzinną maseczkę na niemyte włosy. Co do cery, to wyczytałam, że można stosować na dzień i na noc, wystarczy odrobinę wmasować na wilgotną twarz po myciu.
Avatar użytkownika
Scarlett
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 20:45

Re: cera i włosy

Postprzez babeczka123 » 5 sty 2015, o 21:52

Ja też miałam problemy z cerą ale bardzo miła pani z obsługi ze sklepu SPAM poradziła mi kiedyś rewelacyjny krem i odkąd zaczęłam go stosować wszystko jest w jak najlepszym porządku

Ostatnio edytowano 8 sty 2015, o 10:58 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
babeczka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2 sty 2015, o 16:57
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]