chłodzące żele do stóp

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

chłodzące żele do stóp

Postprzez gohusia » 24 lip 2012, o 23:40

Stosujecie takiego typu żele do stóp? latem dla mnie to super sposób na relaks i odpoczynek dla zmęczonych nóg. mam taki żel obecnie z Evree dokładnie relaksująco-nawilżający i naprawdę jest niczego sobie.
gohusia
 

Re: chłodzące żele do stóp

Postprzez pomcia » 30 lip 2012, o 15:08

Czasem. Właściwie teraz muszę kupić coś chłodzącego bo przy tak wysokich temperaturach bardzo szybko stopy i nogi się męczą i puchną.
pomcia
 

Re: chłodzące żele do stóp

Postprzez gohusia » 30 lip 2012, o 23:37

Oj tragedia, przy upałach taki żel położony wieczorem na nogi daje niesamowitą ulgę.
jakie macie sprawdzone kosmetyki do stóp?
gohusia
 

Re: chłodzące żele do stóp

Postprzez aneta23 » 12 sie 2012, o 23:30

Ja jestem zwolenniczką kosmetyków z Avonu. Jakiś czas temu zaopatrzyłam się w chłodzący sprey z tej firmy. I akurat trafiłam na mój ulubiony zapach wiśniowy :) Sprey daje przyjemne uczucie chłodu i odświeża stopy. Podsyłam link do artykuły o produkcie, gdyby ktoś był zainteresowany :) .......




treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
aneta23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24 paź 2011, o 21:51

Re: chłodzące żele do stóp

Postprzez pomcia » 20 sie 2012, o 12:58

Nie mam cud żelu, czasem chłodzę zwykły apteczny żel z kasztanowcem np. FlosLek i nakładam na łydki i stopy. Ale prawdziwa ulga to moczenie stóp w chłodnej wodzie z odrobiną soli, ja najchętniej dodaję szałwię bo odświeża. Nawet się nie orientuję czy są specjalne spraye chłodzące do stóp. Są?
pomcia
 

Re: chłodzące żele do stóp

Postprzez gohusia » 22 sie 2012, o 21:28

Wiem, że jakiś czas temu były jakieś spraye ale wydaje mi się, że to na krótką metę. jak ja połozyłam sobie żel z Evree to uczucie świeżości był naprawdę długo a i fajne było to że stopy się nie kleiły, były miłe w dotyku.
gohusia
 

Re: chłodzące żele do stóp

Postprzez sialala » 31 sie 2012, o 23:44

Evree mi sie podoba bo nie zostawia takiej śliskeij warstwy na skórze, nie lubie tego w przypadku dłoni ale jeżeli chodzi o stopy to zdzierżyć zupełnie nie jestem w stanie 8-) także bardzo zadowolona jestem z odkrycia :)
sialala
 

Re: chłodzące żele do stóp

Postprzez gohusia » 2 wrz 2012, o 22:15

A lubicie to uczucie chłodzenia? delikatnego zimna?
gohusia
 

Re: chłodzące żele do stóp

Postprzez sialala » 30 wrz 2012, o 22:53

Uwielbiam :D a działa na mnie wbrew pozorom bardziej pobudzająco niż relaksująco - ostatnio sobie go zamiast kawy zafundowałam na nogi :D autentycznie mnie ten chłodek rozbudza!
sialala
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]