chłopak z Turcji

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

chłopak z Turcji

Postprzez Gaga » 17 sie 2011, o 23:30

Poznałam chłopaka który był na wymianie w Polsce z Turcji.
Zauroczylam sie w nim bo jest inteligetny, zabawny i opiekuńczy i czułam się z nim świetnie.
Problem w tym, że poznaliśmy się na krótko przed jego wyjazdem. Nie zdążyłam spedzic z nim zbyt wiele czasu, ale mimo wszystko coś do niego poczułam...
Była taka jedna sytuacja, że moja koleżanka powiedziała mi, że on również probował ją podrywac, ja po tym zaczełam krecic z innymi facetami co bardzo go wkurzyło i nie odzywał się do mnie. Powiedział tez, że nigdy nie probowal podrywac mojej kolezanki i że mnie kocha. Było to w dniu jego wyjazdu. Myslalam, ze wyznal mi milosc tylko dlatego ze chcial sie ze mna przespac, ale do tego nie doszło.
Po swoim powrocie do Turcji pisał mi jeszcze przez internet ze mnie kocha i ze za mną tęskni, że mu bardzo smutno... Jego wyznania były bardzo romantyczne ;) Ale po jakimś czasie zaczął do mnie pisac trochę rzadziej ale mimo wszystko jak napisał rozmawiało nam sie swietnie... Ja w ogole przestałam pierwsza do niego pisac, bo nie chciałam się narzucac.. I problem w tym, że przestał mi pisac, ze mnie kocha tak nagle i mam wrazenie że zaczął mnie traktowac jako koleżanke. Wczesniej pisał ze mnie kocha, ze teskni, a teraz już w ogole tego nie pisze. Napisałam mu to że on chyba sie mną znudzil, na co napisał mi ze nigdy sie mna nie znudzi i zebym tak nie pisała bo mu przykro, zaczal tlumaczyc ze nie mial czasu sie odezwac ale że jestem dla niego bardzo ważna i napisał, że mnie lubi, co mnie zasmucilo bo oczekiwalam innego wyznana :( Spytalam wprost co do mnie czuje i przedstawilam sprawe jasno ze nie chce byc tylko jego kolezanka a on nie odpowiedział mi na to pytanie...Wiem, ze byl na interencie i to przeczytał ale nie odzywał się. A pozniej napisal po paru dniach ze byl na wycieczce, co u mnie slychac, co robię i takie tam. Nic z tego nie rozumiem... Czy on cos do mnie czuje czy o co mu chodzi?
Gaga
 

Re: chłopak z Turcji

Postprzez dzo » 18 sie 2011, o 08:40

miłość na odległość nie przetrwa ;) daj sobie z nim spokój ;)
dzo
 

Re: chłopak z Turcji

Postprzez Paulis20 » 19 sie 2011, o 20:35

Popieram dzo. Szkoda czasu:)
Paulis20
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron