ciąża ??? Co myslicie??

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

ciąża ??? Co myslicie??

Postprzez moniczka1616_1990 » 13 gru 2012, o 20:38

Cześć dziewczyny,jestem tu nowa Piszę z prośbą o wasze zdanie bo sama nie wiem co myśleć.Sprawa wygląda następująco. Kochałam się z chłopakiem 2 tygodnie temu w
środku cyklu, bez zabezpieczenia i "poszliśmy na całość" okresu powinnam dostać jutro
lub pojutrze,zawsze kilka dni przed dokuczał mi dosyć mocny ból jajników i tkliwość
piersi,teraz zero oznak nadchodzącego okresu.Za to dokucza mi od 3 dni zmęczenie i
senność nie przemęczam się w ciągu dnia a jestem zmęczona ciągle chce mi się spać i
nie mam na nic siły,po za tym czuje cały czas że "jestem wilgotna" i pojawia się biała wydzielina na bieliźnie, dodatkowo dość mocno wysypało mnie na twarzy do tej pory nie
miałam problemów z cerą. Nie chce się spieszyć z testem dlatego pytam co myślicie, bo
już się nakręcam a nie chce się rozczarować jedną krechą, dodam że miałam problemy z
miesiączką i jakiś czas ciągle leczenia hormonalne więc zajście w ciąże nie jest łatwą
sprawą... Dopiero od pół roku bez leków hormonów i z całkiem regularnym cyklem. Z
góry dzięki za odp;) Pozdrawiam i czekam na odzew:)
moniczka1616_1990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 18:31

Re: ciąża ??? Co myslicie??

Postprzez Kostek » 14 gru 2012, o 10:38

Nowa, nie nowa, ale z takimi problemami jak stwierdzenie czy jest się w ciąży, to raczej powinien rozstrzygać ginekolog. Tu dostaniesz garść przypuszczeń opartych o Twój post i własne doświadczenia kobietek, które naczytały się w sieci o ciąży, przechodziły to już same. Będziesz nadal się zastanawiać, denerwować. Idź do ginekologa, rozchyl przed nim nózie i się dowiesz czy jest Was dwóch, trzech czy nadal jesteś jedną osobą ;)

Auto zostaw odstaw na www.parkingokecie24.pl i możesz lecieć na wczasy.
Avatar użytkownika
Kostek
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 10:08

Re: ciąża ??? Co myslicie??

Postprzez kiferk » 14 gru 2012, o 12:56

Kostek napisał(a):Nowa, nie nowa, ale z takimi problemami jak stwierdzenie czy jest się w ciąży, to raczej powinien rozstrzygać ginekolog. Tu dostaniesz garść przypuszczeń opartych o Twój post i własne doświadczenia kobietek, które naczytały się w sieci o ciąży, przechodziły to już same. Będziesz nadal się zastanawiać, denerwować. Idź do ginekologa, rozchyl przed nim nózie i się dowiesz czy jest Was dwóch, trzech czy nadal jesteś jedną osobą ;)



Nic dodać nic ująć. Każdy będzie się starać Ci pomóc, ale to będą głównie przypuszczenia. Jeśli chcesz rzetelnej oceny Twojego stanu to udaj się do ginekologa, który najlepiej będzie wiedział czy jesteś w ciąży czy też nie.

kiferk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 gru 2012, o 12:49

Re: ciąża ??? Co myslicie??

Postprzez moniczka1616_1990 » 14 gru 2012, o 12:59

Wiem,że nikt mi tu nie powie w 100% czy ciąża czy nie, nikt nie przewidzi, przedstawiłam swoje objawy i oczekuje raczej że ktoś podpowie czy miał podobnie, czy może to wskazywać,że być może się uda. Z lekarzem jeszcze się wstrzymuje, za 2 dni mam zamiar zrobić test,ale już teraz wariuje myśląc o tym wszystkim dlatego chciałam poczytać co kobietki które przechodziły i mają pojęcie sądzą o tym ;) ;) ;)
moniczka1616_1990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 18:31

Re: ciąża ??? Co myslicie??

Postprzez moniczka1616_1990 » 16 gru 2012, o 09:30

n Cykle mam 33-35dniowe. Dziś wypada 36d.c czyli jestem dzień po spodziewanej @ i rano zrobiłam test. Powinnam go zrobić rano z pierwszego moczu, nie wiem czy robi To różnice ale obudziłam się przed 4 rano na siku i nie zrobiłam od razu Tylko o godz.6 z kolejnego moczu. Wynik niestety negatywny. Czy mogło być za wcześnie na testowanie? Dodam jeszcze ze zawsze czuje ze @ ma przyjść teraz tych symptomów brak. Za To moje piersi sterczą są nabrzmiałe i krąglejsze bolą po bokach, na Okres miałam Tylko wrażliwe sutki teraz im nic nie dolega- od czasu do czasu pobolewa mnie jajnik i od tygodnia nic mi się nie chce jestem przemęczona mogłabym spać na stojąco. Nigdy nie mierzyłam temp zaczęłam tydz temu temp utrzymuje się ciągle taka sama 36.7 a wiem ze przed miesiączką 2-3 dni przed opada a ona od tygodnia ani drgnie. Czy ten test mógł być za wcześnie? Czy jest szansa ze za kilka dni wynik może się zmienić? Proszę powiedzcie Co sądzić bo już świruje.
moniczka1616_1990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 18:31
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]