ciaza preejakulat

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.
ODPOWIEDZ
Iwona
Jestem tu nowa :)
Posty: 11
Rejestracja: ndz sty 10, 2016 10:32 pm

ciaza preejakulat

Post autor: Iwona »

Witam. Na pewno był już ten problem poruszany na forum, ale bardzo proszę o wyrozumiałość.. Chciałabym spytać kogoś, kto ma większą wiedzę na ten temat Ostatnio dosyć sporo czytałam o możliwości zajścia w ciążę jedynie poprzez wydzielanie się preejakulatu... i mam jeden wielki mętlik w głowie, ponieważ każdy mówi coś innego. Kilkakrotnie między moim partnerem a mną dochodziło do zbliżenia jednak nie całkowitego, mówiąc dosadnie nie było wytrysku.. nie używaliśmy prezerwatyw, gdyż było to bardzo spontaniczne, nawet nie wiedziałam wtedy o czymś takim jak preejakulat.. choc jestem juz mamą 3 dzieci ,,I pytam jak zaszlam... Ale glowne pytanie mam takie: czy znajdują się na tym forum jakieś mamy, które zaszły w ciążę, poprzez sam preejakulat? Czy któraś z Was zaszła w ciążę nie przy pełnym wytrysku a jedynie przy dostaniu się tegoż płynu (wydzielającego się przed wytryskiem, ale zawierającego plemniki)?
xenia_x
Miła Kobietka
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 18, 2021 8:41 pm

Re: ciaza preejakulat

Post autor: xenia_x »

oczywiscie ze jest
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości