ciaza preejakulat

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

ciaza preejakulat

Postprzez Iwona » 22 wrz 2021, o 21:35

Witam. Na pewno był już ten problem poruszany na forum, ale bardzo proszę o wyrozumiałość.. Chciałabym spytać kogoś, kto ma większą wiedzę na ten temat Ostatnio dosyć sporo czytałam o możliwości zajścia w ciążę jedynie poprzez wydzielanie się preejakulatu... i mam jeden wielki mętlik w głowie, ponieważ każdy mówi coś innego. Kilkakrotnie między moim partnerem a mną dochodziło do zbliżenia jednak nie całkowitego, mówiąc dosadnie nie było wytrysku.. nie używaliśmy prezerwatyw, gdyż było to bardzo spontaniczne, nawet nie wiedziałam wtedy o czymś takim jak preejakulat.. choc jestem juz mamą 3 dzieci ,,I pytam jak zaszlam... Ale glowne pytanie mam takie: czy znajdują się na tym forum jakieś mamy, które zaszły w ciążę, poprzez sam preejakulat? Czy któraś z Was zaszła w ciążę nie przy pełnym wytrysku a jedynie przy dostaniu się tegoż płynu (wydzielającego się przed wytryskiem, ale zawierającego plemniki)?
Iwona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 sty 2016, o 22:32

Re: ciaza preejakulat

Postprzez xenia_x » 19 paź 2021, o 12:34

oczywiscie ze jest
xenia_x
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 18 paź 2021, o 20:41
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]