Ciekawe artykuły wyposażenia wnętrz

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Ciekawe artykuły wyposażenia wnętrz

Postprzez jadzia999222 » 12 wrz 2013, o 13:38

Ja uważam, że piękno tkwi w szczegółach więc korzystam z oferty tego oto sklepu z ogromnym wyborem artykułów wyposażenia wnętrz

Ostatnio edytowano 12 wrz 2013, o 14:18 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ale za SPAM podziękujemy
jadzia999222
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 wrz 2013, o 13:00

Re: Ciekawe artykuły wyposażenia wnętrz

Postprzez Esmeralda » 30 mar 2014, o 00:24

Nie znam i z resztą nie czytam żadnych artykułów o wyposażeniu wnętrz bo ja jestem bardziej miłośniczką działania niż czytania a następnie działania. Dlatego też jeśli już to kupuję na przykład najczęściej to na SPAM mnóstwo różnych ozdób do moich pokoi i do łazienki a ostatnio kupiłam też cudne panele szklane do kuchni. Generalnie firma posiada bardzo bogatą bazę różnych swoich grafik. Każdy wzór oferowany na stronie dekea jest tzw. plikiem wektorowym. Możemy zatem bez problemu powiększać, pomniejszać, przesuwać elementy wzoru, jak również zmieniać ich kolory.

Ostatnio edytowano 30 mar 2014, o 19:27 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Esmeralda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 mar 2014, o 00:19

Re: Ciekawe artykuły wyposażenia wnętrz

Postprzez kkk-kamila » 31 mar 2014, o 10:52

Ja uwielbiam kolorowe dodatki, fajne dizajnerskie gadżety są na SPAM, ceny wprawdzie dosyć wysokie, ale czasem na elementy dekoracyjne można sobie pozwolić. Co do Ikei to ja uwielbiam tam wszystkoi i chetnie wszystko bym zabrała do domu :D

Ostatnio edytowano 31 mar 2014, o 10:57 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kkk-kamila
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 31 mar 2014, o 10:41

Re: Ciekawe artykuły wyposażenia wnętrz

Postprzez Babiczka » 10 maja 2016, o 10:38

Bardzo często w centrach budowlanych są działy "wykończeniowe" gdzie wiele fajnych rzeczy można dorwać, na bartyckiej24 w którymś sklepie to widziałam

Babiczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 maja 2016, o 10:32

Re: Ciekawe artykuły wyposażenia wnętrz

Postprzez mańka » 20 maja 2016, o 13:10

Ja jestem wielką miłośniczka poduszek. Mam ich całe mnóstwo i często kupuję nowe. Mogą totalnie odmienić pomieszczenie.

mańka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 20 maja 2016, o 12:43

Re: Ciekawe artykuły wyposażenia wnętrz

Postprzez posterka » 23 maja 2016, o 11:57

mańka napisał(a):Ja jestem wielką miłośniczka poduszek. Mam ich całe mnóstwo i często kupuję nowe. Mogą totalnie odmienić pomieszczenie.


Ja również lubię poduchy. Mam ich w domu sporo. Na kanapie w salonie i w sypialni na łożku. Wprawdzie na początku miałam lekkie ścięcia z mężem bo nie układał tych poduszek ale za każdym razem je rozwalał jak siadał ale na szczęscie udało się go naprostować ;)

Bardzo fajne poduchy są w sklepie Dekoria. Jakiś czas temu wprowadzili do oferty świetną kolekcję poduszek Dream & Fun. Są to poduchy przedstawiające zwierzaki. Nie mogłam się opanować i zamówiłam sobie pościel i dwie poszewki dekoracyjne.

Warto jest równeiż czasami zaglądać sobie na aukcje bo można tam upolować poduszeczki robione ręcznie ( na przykład w Koniakowie).
posterka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:26

Re: Ciekawe artykuły wyposażenia wnętrz

Postprzez cleo » 7 lip 2016, o 07:57

Sama jakiś czas temu kkupowałam nową mikrofalowkę. Całą kuchnie mam na biało ale dodatki w róznokolorowych barwach. Znalazłam mikrofalówki firmy Candy w retro odcieniach ( na dole umieszczam zdjęcie)
Mam u siebie tą żóltą. Fajnie to wygląda, bardzo oryginalnie. Sama mikrofala dobrze się sprawdza. Nie była droga ale ma wiele programów i funkcji tak wiec jestem zadowolona.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
cleo
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 13:43

Re: Ciekawe artykuły wyposażenia wnętrz

Postprzez lena38 » 23 lip 2016, o 09:26

Polecam sklep SPAM mają bardzo ciekawą i bogatą ofertę. Sporo robię u nich zakupów, a ostatnio kupowałam zestaw kuchenny Nest to praktyczny i wyglądający elegancko komplet łyżek i szpatułek i czarny metalowy żyrandol do salonu, którego abażury mają finezyjny ażurowy wzór.

A JA POLECAM NIE SPAMOWAC
lena38
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 sty 2016, o 19:42
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron