ciekawy artykuł na temat zdrowej cery

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

ciekawy artykuł na temat zdrowej cery

Postprzez ZakreconaEwcia » 29 wrz 2012, o 14:34

znalazłam bardzo ciekawy artykuł na temat zdrowej cery. Jak by się mogło wydawać, nie zależy to tylko od genów, tego co jemy, uczuleń, kosmetyków itp....

http://zwierciadlo.pl/2012/uroda/strefa ... ladne-zeby

co myślicie na ten temat?

ZakreconaEwcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 wrz 2012, o 00:58

Re: ciekawy artykuł na temat zdrowej cery

Postprzez kukilka » 1 paź 2012, o 15:05

Faktycznie ciekawa sprawa... ma sens, ale ciężko stwierdzić rzeczywistą zależność między jednym a drugim.
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: ciekawy artykuł na temat zdrowej cery

Postprzez xena20144 » 12 mar 2014, o 16:29

Może i nie zależy tylko od tego ale należy uważać tez na to co jemy. Przede wszystkim, ma to największy wpływ na nasz wygląd. kosmetyki tez robią swoje. Osobiście uważam, że lepiej zainwestować parę groszy w coś droższego i mieć pewność, że nie dostaniemy potem jakiejś dziwnej wysypki.

Dla kobiet o kobietach http://damskipunktwidzenia.pl/
xena20144
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 mar 2014, o 16:08

Re: ciekawy artykuł na temat zdrowej cery

Postprzez Kornelka00 » 13 mar 2014, o 12:50

hmm nie podejrzewałam aż takiego związku zdrowia zębów ze zdrową cerą. Ale może faktycznie. Ja obecnie jestem na kuracji antybiotykowej u dermatologa (kolejnego). Zęby mam raczej zdrowe, jem również rzeczy raczej ze zdrowszej półki - ale wiadomo, czasami zdarzy się coś mniej zdrowego.

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]