Ciuchy polskich producentów

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Ciuchy polskich producentów

Postprzez katii » 9 sie 2011, o 13:38

Kupujecie ciuchy polskiej produkcji? Zważacie na to? Zastanawiam się czy przejść się do King Squara w Krakowie. Podobno tanio i tylko są tam sklepy polskich firm, ale boję się, że idzie za tym kijowa jakość.
katii
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez santi » 9 sie 2011, o 15:08

Nie sądze żeby ciuchy polskich producentów były gorszej jakości.
santi
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez Eleganckistyl_pl » 10 sie 2011, o 12:44

Moim zdaniem jakośc jest identyczna. Bez przesady, przecież "Dobre, bo polskie" :)). Ja nie zwracam uwagi na to, czy dany produkt jest z PL czy nie, jeśli chodzi o ubrania oczywiście.
Eleganckistyl_pl
 

Ciuchy polskich producentów

Postprzez bugenwila » 17 sie 2011, o 11:26

Szczerze już wolę polskie ubrania niż np. chińskie itp., robie zakupy rzadko ale tej chińskiej tandety już mam dość ;/ a w King Squerze polskich ciuchów by się trochę znalazło, trzeba iść polukac, a i ceny fajne, w weekend ide na zakupy trzeba jakoś odreagować tę pogodę :P
bugenwila
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez fairy » 22 sie 2011, o 14:52

szczerze to też wole poszukac czego polskiego. Polscy projektanci maja coraz lepsze kolekcje nawet za granicą wiec może lokalni producenci ciuchów będą z nich brać przykład. ;)
fairy
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez bugenwila » 26 sie 2011, o 09:45

Tam są prawie sami polscy producenci z tego co widziałam.
bugenwila
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez molana » 27 sie 2011, o 21:22

bardziej mi się podobaja ciuchy z h&m czy orsay
molana
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez fairy » 30 sie 2011, o 09:36

Mnie też się podobają ubrania z orsaya czy h&m, ale problem jest taki ze pół polski potem chodzi w tym samym. Polskie sklepy daja możliwość wyroznienia się z tlumu :)
fairy
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez bugenwila » 30 sie 2011, o 15:49

A w tej trattori ktoś jadł? Bo na zakupach byłam ale nie mialam czasu usiąść...
bugenwila
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez Big-Brands.pl » 2 wrz 2011, o 11:31

Zgadza się,polskie sklepy dają taką możliwość ale wszystko zależy od tego gdzie się ubieramy. Ja bardzo często kupuje w sklepach internetowych i jak do tej pory jeszcze sie nie zawiodłam.
Big-Brands.pl
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez molana » 6 wrz 2011, o 12:53

Trattoria? Najlepiej pójść i samemu sprawdzic;)
molana
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez lolka6 » 7 wrz 2011, o 12:09

A jak z męskimi ciuchami, ma ktos jakies doswiadczenia?
lolka6
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez E-lejdis » 8 wrz 2011, o 09:38

Moim zdaniem wszystkie ubrania w sklepach sieciowych są marnej jakości,również te męskie. Tutaj nie ma wyjątku,ponieważ sama kilka razy mocno się an nich zawiodłam...
E-lejdis
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez mmadleinee » 8 wrz 2011, o 14:34

Big-brands.pl Hihihi a ja tam nie przepradam za sklepami internetowymi. Wolę przymierzyć ubranie i zobaczyc jak wygląda przed zakupem. Kilka razy tylko udalo mi się przez Internet cos ladnego kupić. No a reszta to takie szmatki, już nawet w dziadeksach są lepsze rzeczy
mmadleinee
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez mimargo » 9 wrz 2011, o 12:22

Ja też uważam, że polskie nie znaczy gorsze. Polski rynek odzieżowy już dawno dogonił zagraniczne firmy i nie mamy się już czego wstydzić :D.
mimargo
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez ela2323 » 15 wrz 2011, o 23:04

Polskie rzeczy są znacznie lepsze. Pryznajmniej nie są to takie szmatki do podlogi, Ehh ostatnio w sumie mogę powiedziec że się zawiodłam bo wiele z rzeczy które są dostępne w sklepach to po prostu szmatki do podłogi dla bogatych jak pisano wcześniej. No a jak chodze po Galerii Krk to mnie coś trafia Tyle ludzi i co lepsze rzeczy są niestety wybrane

Nie wiecie gdzie można się w naprawdę dobre ciuszki zabezpieczyć No i żeby nie było takich tłumow. Nie nie jestem facetem, że nie lubię chodzić na zakupy ale nie lubie tych tłumów które się przetaczają przez sklepy.
ela2323
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez skylark » 17 wrz 2011, o 11:48

Ja zauważyłam już wcześniej, a moja mama niedawno widziała sondę na temat wiedzy o "polskości" w sklepach odzieżowych to 98% ludzi nie miało pojęcia, że np. Venezia czy Reserved, Top Secret są naszymi firmami. A poza tym ile firm jeszcze nie przebiło się do tego "butikowego" szału.
skylark
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez alicja88 » 21 wrz 2011, o 12:51

Molana czytam twój post i się zastanawiam, czy jest taki sklep z ubraniami polskich producentów jak Trattoria. Mi się zawsze wydawało , że można Pizzę tam zjeść a nie kupić ciuchy, no ale mniejsza z tym.

Widzę, że gro osób poleca tutaj aukcje internetowe i to konkretne produkty, Ja osobiście jeszcze konta na takich aukcjach nie mam i jakoś nie planuję póki co zakładać. Ostatnio jak wykupiłam bilet miesięczny na wszystkie linie w Krk to sobie jeżdżę po galeriach na zakupy, chociaż mój facet tego bardzo nie lubi ale jednak. W ostatnią sobotę trafilam też do King Squera czy jak to się pisze. Nie ważne. Udało mi się kupić fajną kieckę na egzamin dyplomowy. Super materiał za 45 zeta. No i wiele innych mniejszych dodatkow. Ehh trzeba zacząć chyba oszczędzać, ale jak się przechodzi obok fajnych ofert to aż żal nie wejść i nie kupić czegoś. Jeszcze jak nie ma tłumów :D
alicja88
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 5 paź 2011, o 10:37

Każdy poleca aukcje internetowe,bo jest tam po prostu taniej a i wybór masz o wiele większy,to pewnie dlatego:) Zresztą sama siedzę w sklepach internetowych i wiem,ze zawsze można wybrać coś ciekawego,trzeba tylko poszukać.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez fairy » 6 paź 2011, o 22:48

Znalazłam ciekawy artykuł o modzie od polskich producentów:
http://moda3.pl/moda-made-in-poland.html.

Wiadomo mamy dobrych i znanych projektantów, ale większość osób jednak nie stać na ciuchy od nich. Na szczęscie są też polskie sklepy, gdzie można kupić coś fajnego w normalnych cenach
fairy
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 13 paź 2011, o 10:01

No ubrania i niektóre kolekcje maja naprawdę bardzo fajne,ale jedno co odstrasza to oczywiście cena... Chyba tylko nielicznych stać aby kupić coś takiego,dlatego wolę sklepy internetowe,bo jest dużo taniej.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez tasandra » 14 paź 2011, o 05:59

W sumie zawsze można połączyć polskie ciuchy i ceny ze sklepów internetowych - coraz więcej polskich marek przekonuje się do internetowej sprzedaży i można trafić na bardzo dobre oferty. Ja na przykład ostatnio kupiłam klasyczną szmizjerkę do pracy za pół ceny.
tasandra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 05:45

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez anioł12345 » 23 paź 2011, o 22:50

teraz nawet zgraniczne są polskie :)
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez filomena » 26 paź 2011, o 15:35

Ja nie przepadam za kupowaniem przez Internet, bo zawsze jednak lepiej przymierzyć. Ale zdecydowanie popieram promowanie rodzimych producentów. A co do KS to też słyszałm, ze można tam znaleźć sporo polskich ciuchów za przyzwoitą cenę, więc w najbliższym czasie wypróbuję pewnie to miejsce
filomena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 15:31

Re: Ciuchy polskich producentów

Postprzez E-lejdis » 8 lis 2011, o 13:38

Kupowanie ciuchów przez internet to sama przyjemność,w razie czego możesz przecież zwrócić dany model lub wymienić na inny. To żaden problem.
E-lejdis
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]