CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez liliannna32 » 1 kwi 2013, o 21:10

Witajcie... Chce napisać do chłopaka smsa , który ma mu dać do zrozumienia,ze mi na nim wciąż zależy.. co i jak napisac zeby nie odebrał tego zle i się nie przestraszył itp.

*nie umiem przestać o Tobie mysleć. - ? Mężczyzni ,co by na was zadziałało??? pomocy
liliannna32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 18:40

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez elzbieta45 » 1 kwi 2013, o 21:11

poprostu prawde napisz
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez fallinlove » 1 kwi 2013, o 21:32

myślę ze powinnaś napisać że nadal Ci na nim zależy , że nei chcesz kończyć tej znajomości, bez sensu jest ,,owijać w bawełnę'' : )
fallinlove
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 10:27

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez Pasjonata » 1 kwi 2013, o 22:19

Ale rozstaliście się?
Pasjonata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 kwi 2013, o 22:12

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez liliannna32 » 1 kwi 2013, o 22:24

Rozstalismy sie? to bardzo trudne pytanie bo nawet nie wiem jak nazwac relacje miedzy nami, mysle ,ze w tym momencie to mało wazne, chce jednak napisac mu cos zeby pokazac mu ,ze mi na Nim zalezy ...... bardzo zalezy
liliannna32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 18:40

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez liliannna32 » 2 kwi 2013, o 16:15

pewnie mało Cię to interesuje, ale nie moge przestc myslec o Tobie.
Moze byc?? I tak sama dziwie się sobie ,ze jestem wstanie napisac do kogos cos takiego... to bedzie pierwszy raz kiedy przekaze to,co czuje tak jasno... Pomozcie :(((
liliannna32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 18:40

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez AnaStazJa » 2 kwi 2013, o 16:41

Myślę, że powinnaś napisać to co dyktuje Ci serce. Jeśli tęsknisz to to napisz, jeśli ciągle o nim myślisz, jeśli o nim śnisz, jeśli wspominasz te dobre chwile, jeśli czujesz ból i pustkę, bo nie ma go obok ciebie, jeśli brakuje Ci jego głosu, jeśli go potrzebujesz, to to pisz i nie zastanawiaj się czy to głupie, odpowiednie itp. Uczucia często są chaotyczne i w tym właśnie ich piękno.
Piszesz, że to pierwszy raz kiedy tak jasno określasz swoje uczucia. Nigdy nie wyrażałaś ich w ten sposób wcześniej?
AnaStazJa
 

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez liliannna32 » 2 kwi 2013, o 17:27

nigdy nikomu nie powiedziałam,ze mi na nim zależy, nawet jesli tak czuc łam. Ale teraz nie umiem przestac o Nim myslec, wspominac wspolnych chwil itp. Bardzo bym chciala zeby cos z tego wynikłoo jednak jestem pesymistką i juz mam gotowy scenariusz,ze pewnie bedzie sie smiał z mojej wiadomosci, nie zrobi na nim zadnego wrazenia i zapewne juz ma inną lepszą ładniejszą mądrzejszą laske.
liliannna32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 18:40

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez AnaStazJa » 2 kwi 2013, o 17:37

Musisz nauczyć się wyrażać uczucia. Każdy lubi wiedzieć, że jest kochany i że komuś na nim zależy. To podstawa każdego związku. Nie wystarczy raz powiedzieć coś czułego i jest git. Dziewczyno troszkę romantyzmu ;) Bądź szczera sama ze sobą i przestań być taką pesymistką. W taki sposób jest tylko gorzej. Napisz mu szczerze o tym jak się czujesz, warto spróbować. Jak chłopak jest wartościowy to nigdy Cię nie wyśmieje, więc łap się za telefon i pisz. ;)
AnaStazJa
 

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez MlecznaCzekolada » 3 kwi 2013, o 08:27

A nie lepiej po prostu sie z nim spotkac i w trakcie rozmowy cos napomniec? Np; lubie spedzac z Toba czas. Pisanie sms - ow, no spoko, ale to nie to samo co powiedziec komus pewne rzeczy w realnym swiecie. Inaczej bedzie widzial cala Ciebie, jezeli prawdziwe uczucia bedziesz pokazywac przy nim, a nie w momencie, w ktorym jestescie osobno.

Czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością,
Myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością.
Avatar użytkownika
MlecznaCzekolada
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:49

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez liliannna32 » 4 kwi 2013, o 21:02

Napisałam ,ze pewnie go to nie interesuje ale nie umiem przestac o nim myslec. On o dziwo odp ,ze to nie jest tak jak mysle i,ze "Ty mnie interesujesz". I co ja mam teraz myslec ??? :(((((( pomocy
liliannna32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 18:40

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez AnaStazJa » 4 kwi 2013, o 21:13

Myślę, że powinnaś z nim porozmawiać twarzą w twarz i w ten sposób rozwiać wszystkie swoje wątpliwości.
Niech Ci wytłumaczy co ma na myśli i co do Ciebie czuje, tak żebyś nie musiała się już niczego domyślać.
Sms'ami tej sprawy nie załatwisz :roll:
AnaStazJa
 

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez Hadassa » 5 kwi 2013, o 08:41

Dokładnie.. sms to nie dobra drogado wyjaśnienia sobie niektórych sytuacji...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez liliannna32 » 5 kwi 2013, o 10:36

Spodziewałam się zupełnie innej odpowiedzi.... no krótko mówiąc takiej,która "sprowadziłaby mnie na ziemię"... zupełnie nie rozumiem juz co myslec, mam dosyc ,bardzo mnie to męczy... boje sie zaproponowac spotkanie bo przeciez ostatnia propozycja skonczyla się odmową... nie wiem zupełnie co robic .... :((
liliannna32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 18:40

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez AnaStazJa » 5 kwi 2013, o 10:47

Jeśli Ci odmawia to znaczy, że mu nie zależy i niepotrzebnie zawracasz sobie nim głowę.
Na Twoim miejscu w takim wypadku bym odpuściła. Po co walczyć o kogoś na siłę? Chłopak pewnie ma satysfakcję i czuje się dowartościowany, bo latasz za nim jak głupia, a on ma Cię gdzieś. Jakby był fair wobec Ciebie to i odpowiedź dałby Ci konkretną, a tak to tylko Cię zbywa i robi niepotrzebne nadzieje. Niech się określi do cholery, a nie zachowuje się jak mały chłopczyk który nie wie, którego lizaka wybrać.
AnaStazJa
 

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez liliannna32 » 5 kwi 2013, o 11:49

odmówił wtedy przed "zakonczeniem znajomosci", teraz nie probowalam... mógł napisac jasno ,ze go nie interesuje co czuje ,a tak ja mam nadzieje ..... :(
liliannna32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 18:40

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez AnaStazJa » 5 kwi 2013, o 12:00

Widać albo się Tobą bawi, albo sam nie wie jeszcze czego chce. Ja bym w Twojej sytuacji poprosiła go ostatni raz o spotkanie. Jak się zgodzi to sobie wszystko wyjaśnicie, a jak odmówi to będziesz wiedziała już na czym stoisz, i że nie warto dalej robić sobie nadziei :roll:
AnaStazJa
 

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez liliannna32 » 5 kwi 2013, o 17:28

Z dalszych wiadomosci okreslił ,ze spotyka sie zkims i chce byc wobec tego kogos w porzadku. Juz wiem na 100% ,ze nie mam na co liczyc ale teraz kiedy to do mnie trafiło czuje się jeszcze gorzej .... płacze :|
liliannna32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 18:40

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez Hadassa » 5 kwi 2013, o 17:30

Oj... <przytul> ale przynajmniej wiesz na czym stoisz...
Na pewno boli... wypłacz się :) a potem głowa do góry i powiedz sobie: nie wie co stracił :) spotkam lepszego :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez liliannna32 » 5 kwi 2013, o 18:03

Co stracił? ehhh dziewczyny kazda moja znajomosc konczy sie w taki sposob... Nie rozumiem tego :(( on jest dla mnie ideałem - i wiem,ze nie spotkam takiego drugiego... bardzo mnie to boli. Szukam winy w sobie... charakter? wygląd? nie rozumiem niczego... czuję sie jakby mi czegos brakowało... czegos,co najwidoczniej teraz ma ONA , aja nie mam/// i co najlepsze albo i najgorsze- ja bede czekala az on sie odezwie ,kiedy im nie wyjdzie bo i tak "polece" na kazde jego zawołanie ... :/ NIe rozumiem zupełnie po co napisał ,ze się myle,ze ja go interesuje.

Ostatnio edytowano 5 kwi 2013, o 18:41 przez liliannna32, łącznie edytowano 1 raz
liliannna32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 18:40

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez Hadassa » 5 kwi 2013, o 18:07

Ale czemu szukasz winy w sobie?? Ja wiem, że my kobiety tak mamy... Ale...
Po pierwsze, nie ma ideałów, na początku co najwyżej nie widzimy wad...
a wg mnie zasada jest jedna.. facet jest jak autobus, nie ten, to będzie następny...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez elzbieta45 » 5 kwi 2013, o 18:08

znajdziesz tego trafisz na swoja miłosc . pewnie to nie ten
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: CO DO NIEGO NAPISAĆ??

Postprzez Argoo » 10 lip 2013, o 23:34

Kayira napisał(a):Ale czemu szukasz winy w sobie?? Ja wiem, że my kobiety tak mamy... Ale...
Po pierwsze, nie ma ideałów, na początku co najwyżej nie widzimy wad...
a wg mnie zasada jest jedna.. facet jest jak autobus, nie ten, to będzie następny...


napisz mu że jest gupi jest

a Ty w łazienkach masz kosze na pranie? u nas znajdziesz ich duży wybór!
Argoo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 lip 2013, o 23:34
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]