co jest ze mna nie tak ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

co jest ze mna nie tak ?

Postprzez Mons » 25 sty 2015, o 22:18

Witam :D
Na wstepie przepraszam za bledy i brak polskich znakow
Dlugo zastanawialam sie czy napisac na forum ale jednak doszlam do wnosku ze to najlepsze wyjscie.
Mam 22 lata i nigdy nie mialam chlopaka i nie wiem dlaczego.
Jestem ladna, madra i nie jedna dziewczyna mogla by mi pozazdroscic figury, a jednak cos jest ze mna nie tak, bo malo ktory chlopak zwraca na mnie uwage. dodam ze jestem niesmiala.
:angrywife
Mons
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 sty 2015, o 22:05

Re: co jest ze mna nie tak ?

Postprzez Kinga88 » 26 sty 2015, o 11:10

Na każdego przyjdzie czas. Może warto zacząć od tego oby wyjść z domu. Spotykać się z znajomymi ze szkoły... Wnet zacznie się wiosna a to superowy czas do zawierania znajomości... Otwórz się troszkę na ludzi. Czasami jest tak że to miłość znajdzie Ciebie i to w najmniej oczekiwanym momencie. Powodzenia i dużo uśmiechu
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: co jest ze mna nie tak ?

Postprzez marsh » 28 sty 2015, o 16:46

może skoro jesteś nieśmiałą spróbuj poznać kogoś rpzez internet? tam łatwiej jest nawiązać kontakt :)
marsh
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 19 sty 2015, o 10:12

Re: co jest ze mna nie tak ?

Postprzez Lucy » 30 sty 2015, o 10:53

Ale chcesz mieć chłopaka, tak? Czy zupełnie nie przeszkadza ci to, że jesteś singielką? Bo jeśli nie przeszkadza, to ok, nie ma się czym martwić, ale jeśli chcesz mieć kogoś... cóż, tu trzeba by podjąć jakieś kroki.
Przede wszystkim napisz, czy to, że nie miałaś chłopaka oznacza też, że nigdy się z nikim nie spotykałaś, nie całowałaś itd? Czy po prostu nie byłaś formalnie w związku?
Jeśli naprawdę nigdy nie miałaś żadnych romantycznych interakcji z chłopakami, to jednak winiłabym o to twoją nieśmiałość. Można z nią walczyć, ale jest to bardzo trudne, bo stale musisz się ze sobą zmagać. Wiem, bo sama mam z tym problem i to na tyle duży, że chodzę na terapię do psychologa, do Pracowni Psychorozwoju w Warszawie. Może ty tez powinnaś? To naprawdę pomaga.
Jakoś trudno mi uwierzyć, że żaden chłopak nigdy nie próbował z tobą flirtować, może po prostu ty tego nie zauważałaś albo nie potrafiłaś mu dać odpowiedniego sygnału. Mogłaś tez nie być zainteresowana tymi, którzy interesowali się tobą. To nic złego, ale w takim wypadku po prostu trzeba czekać, aż spotkasz kogoś, kto cię oczaruje. Pytanie tylko w jaki sposób dasz mu znać, że ci się podoba, skoro się wstydzisz...

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: co jest ze mna nie tak ?

Postprzez Astra » 30 sty 2015, o 16:27

Mons napisał(a):Witam :D
Na wstepie przepraszam za bledy i brak polskich znakow
Dlugo zastanawialam sie czy napisac na forum ale jednak doszlam do wnosku ze to najlepsze wyjscie.
Mam 22 lata i nigdy nie mialam chlopaka i nie wiem dlaczego.
Jestem ladna, madra i nie jedna dziewczyna mogla by mi pozazdroscic figury, a jednak cos jest ze mna nie tak, bo malo ktory chlopak zwraca na mnie uwage. dodam ze jestem niesmiala.
:angrywife

No i jestesmy w przyslowiowym domu.
Wlasnie owa chorobliwa wrecz niesmialosc ,jest przyczyna w nawiazywaniu relacji z innymi ludzmi.
Nie wierzysz w siebie , Jestes jak widac emocjonalnie zablokowana, a to uniemozliwia Ci poznawanie facetow.
Piszesz , ze malo ktory chlopak zwraca na Ciebie uwage,
Czyli domniemuje, ze jakis zwrocil?
Czy tak, czy to zwykle przejezyczenie?
Wiesz , troche lat juz masz wiec pora na rozszerzenie kontaktow towarzyskich i imprezowych.
A Ty nic nie piszesz o kolezankach czy przyjaciolkach , ktore bylyby swietnym oparciem dla Ciebie, przy ew probie nawiazywania znajomosci np bywaniu na wspolnych imprezach.
Czy Ty w ogole wychodzisz z domu>
Jesli cos konkretnego mamy Co doradzac to warto by bylo wiedziec cos wiecej o Tobie.
Gdy uznasz za stosowne uchylic rabka tajemnicy o sobie to napisz, a wtedy moze cos podpowiemy. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]