Co mam zrobić w takiej sytuacji ? nieudany pierwszy raz .

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Co mam zrobić w takiej sytuacji ? nieudany pierwszy raz .

Postprzez innocentdaisy » 7 maja 2014, o 19:42

Witam,
Mam 18 lat, jestem z moim chłopakiem już rok. Pół roku temu mi się oświadczył a nadal nie uprawialiśmy seksu. Przyznam że to mój pierwszy partner i pierwsza tak pewna miłość.
Na początku byłam mało obeznana co do spraw intymnych ale pozwalałam się dotykać, pozwalałam na lekkie pieszczoty nigdy na głębsze bo uważałam że jeszcze nie czas. Dodam iż wtedy te pieszczoty sprawiały mi przyjemność. Pózniej zaczeliśmy próbować kilka razy.. i nic.. ból był nie do zniesienia, nie pozwalałam wchodzić głębiej, rezygnowałam.. Gdy chłopak chciał mnie dotknąć odmawiałam i do dziś nie chcę by mnie tam dotykał, nie odczuwam przyjemności a jakiś ból i to nie tylko cielesny.. Kocham Swojego chłopaka, ale na dzień dzisiejszy seks jest dla mnie niczym, wydaje się być niczym.. nie chcę tego robić, nie chcę kolejny raz próbować.. Boję się tego i myśle że po prostu w ten sposób nigdy sie nie odważe i nigdy nie spróbuje .
Co mi możecie poradzić, ja czuję się zdesperowana.. a mój Mężczyzna.. szkoda gadac..
innocentdaisy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 maja 2014, o 19:26

Re: Co mam zrobić w takiej sytuacji ? nieudany pierwszy raz

Postprzez Malw87 » 8 maja 2014, o 15:14

Witam,
Byłam w dość podobnej sytuacji, jednak stwierdziłam, że skoro w głowie postanowiłam sobie, że chcę to przełamie tą blokadę i spróbuję, próbowaliśmy kilka razy, za każdym razem bolało, ale moj facet stopniowo, powoli próbował i się udało, poleacam abyście użyli żelu nawilżającego no i przede wszystkim nie myśl o bólu ale o przyjemności.
Powodzenia!!
Malw87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 maja 2014, o 10:09

Re: Co mam zrobić w takiej sytuacji ? nieudany pierwszy raz

Postprzez miaamy » 8 maja 2014, o 15:20

Podstawowa sprawa rozluźnij się!!!! przed tym chwilę poleżcie odprężcie się niech zrobi ci masaż, delikatnie tam dotyka i jak już dojdzie do tego to niech robi to powoli jak będziesz spięta i zdenerwowana to zawsze będzie to dla ciebie dyskomfortem .... aa no i pierwszy raz wcale nie jest tak piękny cudowny i przyjemny jak to w filmach pokazują ;) dopiero poznanie się z partnerem i nauczenie się nawzajem waszych ciał da świetne efekty :)

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Avatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
 
Posty: 1298
Dołączył(a): 6 lis 2013, o 00:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Co mam zrobić w takiej sytuacji ? nieudany pierwszy raz

Postprzez vaniliiia » 8 maja 2014, o 17:55

Hej :) Słuchaj miałam identyczny problem... Bo miałam strasznie ''grubą" błone dziewiczą.. i płakałam dosłownie z bólu przy "rozrywaniu" że tak sie brzydko wyrażę..
Dlatego powiedzialam sobie ze nigdy nie bede uprawiala seksu jak bedzie mnie tak to bolalo.. dlatego zaczelam z chlopakiem z palcowka.. i szczerze uratowalo mnie to.. na poczatku nawet jeden palec mi na 1cm mi nie wchodzil, bardzo mnie bolalo i plakalam.. ale mowilam ze tak trzeba zeby potem bylo ok... i tak probowalismy dzien w dzien po kawalku...
Ktoregos dnia bylismy nad wodą ( czytalam ze pod wodą mniej boli ) wiec tez probowalismy..
I dzięki temu, teraz takie rzeczy to dla mnie najwspanialsza przyjemnosc.. poprobujcie tak, przecierpisz chwile ale potem bedzie dobrze :)
Kobiety niestety są biedne, bo nie dośc że mają okres co msc, musza rodzic dzieci to jeszcze pierwszy raz to nie jest zadna dla nich przyjemnosc.. czasem nawet nie pierwszy raz, bo kolejne razy tez sa nie do zniesienia..
Mezczyzni tak nie maja.. ale trzeba to przebolec..
takze trzymaj sie buzka :)

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Co mam zrobić w takiej sytuacji ? nieudany pierwszy raz

Postprzez natalkaDawidka » 10 cze 2014, o 10:07

Ja miałam podobnie. W końcu partner zaczął mnie zmuszać i w desperacji kupiłam tabletki przeciwbólowe- paranoja! Ty tak nie rób. Potem i tak mnie rzucił, nie było warto.

Później poznałam chłopaka, z którym jestem do dziś. Próbowaliśmy różnych pozycji i to mnie chyba właśnie uratowało. Na misjonarza bolało okropnie, ale po kilku zmianach znaleźliśmy zupełnie bezbolesną pozycję. Od tamtej pory seks też bolał, ale lekko i tylko przez kilka pierwszych stosunków. Teraz mam z tego czystą przyjemność. :)
natalkaDawidka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 30 mar 2014, o 20:41

Re: Co mam zrobić w takiej sytuacji ? nieudany pierwszy raz

Postprzez Bielizna-Delfin » 10 cze 2014, o 13:51

Do niczego nie można się zmuszać, a już na pewno nie do seksu bo to też oszukiwanie partnera. Proponuję abyście robili wszystko stopniowo,nie od razu przechodzili do rzeczy. Żel nawilżający plus długie pieszczoty i to powinna zdecydowanie pomóc,tylko musisz się rozluźnić:)
Bielizna-Delfin
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 17:19

Re: Co mam zrobić w takiej sytuacji ? nieudany pierwszy raz

Postprzez Aniaaaaa » 16 cze 2014, o 04:57

Najważniejsze żeby nie być spiętą w czasie seksu , trzeba być rozluźnioną i pewną siebie :) Przyłóżcie starań do gry wstępnej bo im bardziej twój facet sie tobą zajmie tym bardziej bedziesz miała mokro i będzie mógł wprowadzać w ciebie członka tak aby cię nie bolało , czasem dobrym rozwiązaniem jest też użycie palca tak jak napisała Vanillia , sama tak kiedyś próbowałam i naprawdę skutkuję więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci powodzenia i myślę że szybko dojdziecie do tego w jakiej pozycji wam dobrze plus to że wreszcie zaczniesz czerpać przyjemność z seksu :)
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 557
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 15:14
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: darcymiller, Google [Bot]