Przebieranki, haleczki itd.

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Przebieranki, haleczki itd.

Postprzez sun979 » 14 lut 2013, o 20:40

Powiem Wam, że mój facet bardzo mnie wczoraj zaskoczył :D Oczywiście bardziej pozytywnie :)
Z racji, że dziś ma nockę w pracy to wczoraj chcieliśmy sobie odprawić Walentynki :) Poszliśmy na pizzę, kupiliśmy winko i namiętnie się potem kochaliśmy. Po 1 razie powiedział, że ma coś dla mnie, ale boi się jak ja zareaguje. Miałam świetny humor. Powiedziałam, że i tak na pewno się ucieszę. Okazało się, że kupił mi strój z takiej siateczki. W którym były dziurki na piersi i na dole :D Trochę mnie zaskoczył. Ostrzegał, że to realizacja jego głębszych fantazji :D Ale powiem Wam, że fajna sprawa. Choć zawsze byłam za haleczkami tylko to zmieniłam zdanie. Czułam się taka seksowna. A jego wzrok na mnie chyba nigdy nie zapomnę. Warto realizować takie fantazje facetów :D Nie wiem czemu, ale bardzo mnie to podniecało :D

A Wy lubicie tak eksperymentować w sypialni? Przebieracie się? :)
sun979
 

Re: Przebieranki, haleczki itd.

Postprzez paula » 14 lut 2013, o 20:46

ja może nie tyle się przebieram w tak ekstremalne stroje, co bardziej mam kilka kompletów gorsetów i koszulek, do tego skąpe stringi i obowiązkowo pończochy, czasem jakieś podwiązki. Noo mam tego trochę ;)
jestem raczej dość skrępowana w sypialni ale... zaproponowałam mu jutro wspólną kąpiel w ramach prezentu walentynkowego. Bardzo jestem ciekawa co z tego wyjdzie i czy ja w ogóle będę miała na to odwagę ;)

w każdym razie ostatnio po dłuuugi rozmowach mój facet stwierdził że czas na zmiany w łóżku. I je powolutku wprowadzamy ;)
paula
 

Re: Przebieranki, haleczki itd.

Postprzez sun979 » 14 lut 2013, o 20:52

Wspólne kąpiele są najlepsze. Pamiętam jak na wakacjach się kochaliśmy namiętnie pod prysznicem. Było pięknie. Teraz nie mamy okazji. Musimy jeszcze na swoim piętrze zrobić łazienkę. To trochę może potrwać. A Wy mieszkacie już razem? Czy po prostu macie pusty dom jutro akurat? :D
sun979
 

Re: Przebieranki, haleczki itd.

Postprzez paula » 14 lut 2013, o 21:02

jak mówiłam teścia nie mam, a teściowa wychodzi o 15.30 i wraca 21.30 (regularnie pon/śr/pt tak mamy). W związku z czym możemy poszaleć.
Tylko ze ja to sama zaproponowałam, a teraz mam trochę obawy. Mam ogromne kompleksy na swoim punkcie i uważam się za kobietę niedoskonałą i wstydzę się swojego ciała...
paula
 

Re: Przebieranki, haleczki itd.

Postprzez sun979 » 14 lut 2013, o 21:08

paula.x111 napisał(a):jak mówiłam teścia nie mam, a teściowa wychodzi o 15.30 i wraca 21.30 (regularnie pon/śr/pt tak mamy). W związku z czym możemy poszaleć.
Tylko ze ja to sama zaproponowałam, a teraz mam trochę obawy. Mam ogromne kompleksy na swoim punkcie i uważam się za kobietę niedoskonałą i wstydzę się swojego ciała...


Przestań! ;) Kocha Cię całą taką jaka jesteś! ;) Nie wstydź się. To Was na pewno bardzo bardzo zbliży! ;))) Wspólna kąpiel to super sprawa! :)
sun979
 

Re: Przebieranki, haleczki itd.

Postprzez paula » 14 lut 2013, o 21:10

no bo ja jestem chyba psychiczna!!!!
mój facet jest ode mnie 3 razy grubszy, niewiele wyższy i się tym nie przejmuje! a ja mam bzika na punkcie tego że kilogram kolejny doszedł do mojej wagi! MASAKRA!

dlatego on mnie już teraz powoli zmusza do tego bym się przestała wstydzić mojego ciała. Mówi mi że jestem seksowna, że mam super ciało, delikatną skórę, że jestem niesamowitą kobieta. Fajnie, miłe komplementy. Ale nie działają na mnie!!! ;/
paula
 

Re: Przebieranki, haleczki itd.

Postprzez sun979 » 15 lut 2013, o 22:17

paula.x111 napisał(a):no bo ja jestem chyba psychiczna!!!!
mój facet jest ode mnie 3 razy grubszy, niewiele wyższy i się tym nie przejmuje! a ja mam bzika na punkcie tego że kilogram kolejny doszedł do mojej wagi! MASAKRA!

dlatego on mnie już teraz powoli zmusza do tego bym się przestała wstydzić mojego ciała. Mówi mi że jestem seksowna, że mam super ciało, delikatną skórę, że jestem niesamowitą kobieta. Fajnie, miłe komplementy. Ale nie działają na mnie!!! ;/


Ciężko czasem uwierzyć w siebie. Wiem po sobie... ale kocha Cię taką jaka jesteś i to najważniejsze. Będzie wiosna, lato to znów się schudnie :)
sun979
 

Re: Przebieranki, haleczki itd.

Postprzez paula » 15 lut 2013, o 22:28

dzisiaj mieliśmy wspólną kąpiel ;) mmmm baaardzo przyjemna i baaardzo gorąca :D
paula
 

Re: Przebieranki, haleczki itd.

Postprzez sun979 » 16 lut 2013, o 21:30

paula.x111 napisał(a):dzisiaj mieliśmy wspólną kąpiel ;) mmmm baaardzo przyjemna i baaardzo gorąca :D


a nie mowilam? :)
sun979
 

Re: Przebieranki, haleczki itd.

Postprzez paula » 16 lut 2013, o 22:03

mówiłaś, mówiłaś ;)
choć raczej nie prędko nadarzy się kolejna taka okazja ;)
paula
 

Re: Przebieranki, haleczki itd.

Postprzez julkakulka92 » 4 mar 2013, o 18:17

Ja uwielbiam przebieranki :) Mój chłopak tym bardziej :) To się może wydawać śmieszne, ale to faktycznie zmienia atmosferę. Robi się tak jakoś inaczej, jakby się próbowało czegoś nowego. Czasami lubię się przebrać za kogoś konkretnego, np za pielęgniarkę a czasami wystarcza jakiś seksowny komplet, albo nawet same majteczki :)
Dzisiaj jest tego bardzo duży wybór. Ja najczęściej zaglądam tutaj :SPAM

bo wybór przebrań i bielizny jest spory.

Ostatnio edytowano 1 wrz 2013, o 17:28 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
julkakulka92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 15:45

Re: Przebieranki, haleczki itd.

Postprzez Aniaaaaa » 1 wrz 2013, o 10:31

sun979 napisał(a):Wspólne kąpiele są najlepsze. Pamiętam jak na wakacjach się kochaliśmy namiętnie pod prysznicem. Było pięknie. Teraz nie mamy okazji. Musimy jeszcze na swoim piętrze zrobić łazienkę. To trochę może potrwać. A Wy mieszkacie już razem? Czy po prostu macie pusty dom jutro akurat? :D


Ja wczoraj wieczorkiem wyszłam do sklepu na zakupy, po powrocie zaczęłam wypakowywać je w kuchni wtedy przyszedł mój misiek i zaczął mnie dotykać i szeptać do ucha ze mnie kocha itp od razu zrobiło mi się przyjemnie. Potem zaczęliśmy się namiętnie całować i zaciągną mnie do łazienki hihi zdjęcie ze mnie ubrania zajęło mu dosłownie kilka sekund a finał finałów pod prysznicem był naprawdę ekscytujący i mega cudowny :-) Wszystko to przerwał niestety dzwonek do drzwi , nasi znajomi zjawili się nieco wcześniej niż się zapowiadali w wyniku tego musieliśmy się ubierać w trymiga haha ale i tak było cudownie . Dziś też jest dzień :-D :sex1
Od samego rana mam mega ochotę na małe co nieco z moim miśkiem więc planuje mu zrobić wieczorkiem mała niespodziankę w sypialni i łazience :-) Mamy tyle konfortową sytuację że mieszkamy razem sami i nikt nam nie będzie w tym przeszkadzał . Chcę dziś założyć na wieczór we dwoje króciutką czarną mini , jakąś fajną biała bluzeczkę i jakąś skąpą a jednocześnie seksowna i gustowną bieliznę myślę nad czarnym, albo łososiowym koronkowym kompletem stringów i staniczka :-) Załączam dwa zdjęcia z propozycjami , jak myślicie który komplet lepszy ?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 557
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 15:14

Re: Przebieranki, haleczki itd.

Postprzez julkakulka92 » 11 wrz 2013, o 17:22

ja lubię raczej takie umiarkowane przebieranki, ale i mocniejsze akcenty od czasu do czasu mogą być fajne :
SPAM

Ostatnio edytowano 11 wrz 2013, o 19:26 przez Hadassa, łącznie edytowano 2 razy
Powód: proszę nie SPAMować forum
julkakulka92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 15:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron