co można nazwać seksem?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

co można nazwać seksem?

Postprzez donatella92 » 15 sty 2013, o 20:34

hej dziewczyny mam taką myśl która mnie dręczy i nie wiem , czy to można nazwać seksem?a więc mówię o co mi chodzi.Miałam taką sytuacje z chłopakiem z którym już niestety nie jestem,w jego pokoju rozebrał mi tylko stanik i położył się na mnie na łóżku i myśmy się bardzo namiętnie całowali ale on nie był rozebrany,pieścił moje piersi,próbował mi zrobić palcówkę,zaczynał mi rozpinać spodnie ale ja się na to nie zgodziłam,i tak właśnie cały czas się zastanawiam czy to można nazwać takim delikatnym seksem,powiedzcie mi kobietki czy to był seks czy to tylko takie pieszczotki?i co można nazwać seksem?czy to była taka próba?
donatella92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 13:34

Re: co można nazwać seksem?

Postprzez 456 » 16 sty 2013, o 18:08

Nie można tego nazwać seksem. Nie doszło nawet do pettingu (Twój były partner próbował ale mu nie pozwoliłaś), ot co zwykłe pieszczoty. ;)


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]