Co na biegunkę?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Co na biegunkę?

Postprzez Lidka » 11 sie 2012, o 08:41

Nifuroksazyd - bez recepty jest i bardzo skuteczny.
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Co na biegunkę?

Postprzez milmar » 11 sie 2012, o 14:40

Dobry jest też Laremid.
milmar
 

Re: Co na biegunkę?

Postprzez Arowana14 » 11 sie 2012, o 17:27

Moja mama miała często problemy z biegunką. Biedna męczyła się czasem nawet po kilka dni. W końcu postanowiłyśmy znaleźć jakiś skuteczny środek, który nie tylko zahamuje biegunkę w danej chwili, ale również będzie zapobiegać kolejnym. Myślę, że nam się udało. Przeglądając różne strony w internecie trafiłyśmy na Firmę CaliVita. Kupiłyśmy preparat "AC-Zymes". Jest to produkt, który zawiera bakterie Lactobacillus acidophilus, wykazujące wszechstronne działanie i aktywnie zwalczające patogeny, które dostały się do naszego układu pokarmowego, powodując m.in. biegunkę.
Od czasu stosowania tego preparatu mama nie ma już tego typu problemów. "AC-Zymes" pozwala jej zachować normalną florę jelit, eliminacje substancje szkodliwe dostające się do przewodu pokarmowego oraz zapobiega zaburzeniom procesów trawienia. Polecam ten produkt każdemu, kto ma tego typu problemu.
Tutaj macie link do sklepu, w którym ja dokonałam zakupu: ........

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Arowana14
 

Re: Co na biegunkę?

Postprzez adamko » 13 sie 2012, o 11:07

Na biegunkę bardzo dobre są probiotyki - np. Lavctiv-up
adamko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 sie 2012, o 11:01

Re: Co na biegunkę?

Postprzez fioletowy01 » 13 sie 2012, o 14:49

na biegunkę dobry stoperan

fioletowy01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 sie 2012, o 15:57

Re: Co na biegunkę?

Postprzez mamajulci » 16 sie 2012, o 20:19

Stoperan tylko zakorkuje biegunkę lecz jej nie wyleczy, mało tego może zaszkodzić bo lepiej pozbyć sie tego rzadkiego z siebie :) Polecam także nifuroksazyd lub loperamid, mają to samo działanie, nie tylko leczą objawy biegunki ale głownie ich przyczyny. A jak ktos chce naturlanie to węgiel w tabletkach
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: Co na biegunkę?

Postprzez nina19 » 18 sie 2012, o 10:41

Węgiel. W stu procentach pomaga.
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Hauckter