Co na zmarszczki?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez docha » 24 lis 2014, o 17:02

jałowa napisał(a):Hadassa twój link nie działa, ale ja znalazłam inny filmik widać na nim że krem rzeczywiście zmienia koloryt skóry, poza tym mam cie tam dodatkowo instruktaż jak prawidłowo nakładać krem.

nie tyle zmienia, co się do niego dopasowuje, a że ma działanie lekko kryjące to tak to na filmiku wygląda ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez a_gatka » 24 lis 2014, o 18:26

Znaczy, że daje tzw. "efekt dzienny"? Kończy się mi mój, zmarszczki już niestety są, może bym sobie coś takiego kupiła...
a_gatka
 

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez jałowa » 26 lis 2014, o 15:58

możesz sobie spróbować, nie wiem w jakim wieku jesteś co prawda krem garnier miracle jest przewidziany dla kobiet powyżej 40 roku życia, ale nawet jeśli masz mniej to na pewno Ci nie zaszkodzi.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez docha » 29 lis 2014, o 20:56

daj koniecznie znać jakie efekty na młodszej skórze, bo ja póki co widziałam efekty tego 50+, moja mama go uzywa
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Tusia » 30 lis 2014, o 23:09

a_gatka napisał(a):Znaczy, że daje tzw. "efekt dzienny"? Kończy się mi mój, zmarszczki już niestety są, może bym sobie coś takiego kupiła...

Pomyśl nad tym vichy o którym wspominałam. Warto.
Tusia
 

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez jałowa » 3 gru 2014, o 21:35

macie rację krem dopasowuje się do każdego rodzaju skóry, działa trochę jak krem BB wiec jak ktoś nie nakłada mocnego make up to ten krem będzie idealnie nadawał się jako baza makijażu.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez lunka20 » 6 gru 2014, o 20:11

Oczywiście kremy najlepiej markowe:-) dermokosmetyki kupuję w sklepie Ziko Dermo, Panie sprzedające to w pełni profesjonalistki które potrafią dobrać kosmetyk do cery.Dużo jest także zniżek w sklepie a w tych czasach sugerujemy się takze ceną:-)
lunka20
Miła Kobietka
 
Posty: 100
Dołączył(a): 4 lis 2014, o 10:25

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez anett » 8 gru 2014, o 23:40

Tusia napisał(a):Pomyśl nad tym vichy o którym wspominałam. Warto.


Ooo... widzę, że jest więcej zwolenników. To mnie utwierdza, że dobry efekt tego kremu, który widzę na mojej twarzy, to nie tylko moje odczucia, ale to, to że on na prawdę działa ;)
Avatar użytkownika
anett
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 10:11

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez monikatren » 9 gru 2014, o 10:18

A ja stosowałam i stosowałem i nic...
Chyba to zależy od człowieka...

Salon urody Beauty Medica http://www.beautymedica.pl/ oferuje zabiegi medycyny estetycznej, takie jak:
depilacja laserowa oraz endermologia. Sprawdź swój salon kosmetyczny !
monikatren
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:05

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Natka92 » 12 gru 2014, o 01:38

Ja jestem za olejekiem arganowym, bardzo ładnie radzi sobie z wygładzaniem twarzy. Mam taki olejek do twarzy z bielendy, nazywa się Argan Face Oil, mam ten z kwasem hialuronowym i moim zdaniem super radzi sobie z pierwszymi zmarszczakmi
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez beatta83 » 13 lut 2015, o 16:36

Botoks oczywiście, ale wiadomo - tylko z umiarem! Nie chodzi nam przecież o zrobienie z siebie potworów, a raczej o to, żeby wyglądać młodo i świeżo :)

Medycyna estetyczna http://tarkiewicz.pl - pełen profesjonalizm, który widać w efektach!
beatta83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lut 2015, o 16:30

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Martynaa » 13 lut 2015, o 20:55

Na zamarszczki dobre są kremy Olay, moja mama ich zwykle używa, albo Bielendy kremy Laser Xtreme, też chwaliła ostatnio że dobrze radzą sobie z wygładzaniem twarzy
Martynaa
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:58

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 9 mar 2015, o 23:20

Moja mama teraz używa z Vichy , z serii Liftactiv mówi że bardzo fajnie nawilża i wchłania się w skórę.
do tego jest lekki i ładnie pachnie. Używa go kilka tygodni może, a mówi że czuje że jej skóra jest bardziej ujędrniona.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Violet » 12 mar 2015, o 18:38

Hadassa napisał(a):Moja mama teraz używa z Vichy , z serii Liftactiv mówi że bardzo fajnie nawilża i wchłania się w skórę.
do tego jest lekki i ładnie pachnie. Używa go kilka tygodni może, a mówi że czuje że jej skóra jest bardziej ujędrniona.


Też go używałam jest bardzo dobry, a nie wiem ile mama ma lat, ale np.po menopauzie Vichy ma Neovadiol z naciskiem na poprawę pogłębionej utraty gęstości oraz nasilonego uczucia suchości i zwiotczenia skóry.
Avatar użytkownika
Violet
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 kwi 2014, o 15:50

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 13 mar 2015, o 09:53

Mówisz o takim lekko złotawym kremie ?? Neovadiol Magistral ?
To jest następny w kolejce do kupienia. Bo nie mogła się zdecydować. I babeczka w aptece doradziła jej najpierw ten.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez sara_kolanko » 8 maja 2015, o 15:04

a próbowałyście może kremów oeparol?
Avatar użytkownika
sara_kolanko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 kwi 2015, o 16:33

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Chilli » 9 maja 2015, o 14:52

Ja kremu z Oeparol nie mam. Ale moja mama posiada od niedawna krem tej marki Liftance :) i sobie chwali.
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez invisible20 » 17 maja 2015, o 13:44

Oeparol miałam w wersji klasycznej i wersji hydrosense. Były dobre, ale na noc bo na dzień są dla mnie za tłuste. Teraz na noc skusiłam się na bielendę forte nano cell w zielonym kartoniku. Też jest gęsty, ale po nocy skóra wygląda na odżywioną, nie uczula, nie zapycha. Używam od dwóch tygodni, na razie fajnie. Zobaczymy co dalej.
invisible20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 kwi 2015, o 21:11

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez orszulka » 21 maja 2015, o 13:39

invisible20 napisał(a):Oeparol miałam w wersji klasycznej i wersji hydrosense. Były dobre, ale na noc bo na dzień są dla mnie za tłuste. Teraz na noc skusiłam się na bielendę forte nano cell w zielonym kartoniku. Też jest gęsty, ale po nocy skóra wygląda na odżywioną, nie uczula, nie zapycha. Używam od dwóch tygodni, na razie fajnie. Zobaczymy co dalej.



A ile masz lat? Kupiłam mamie na Dzien Mamy wlasnie zestaw forte nano z bielendy. Mam nadzieje ze sie sprawdzi :)
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez chiaramanzoni » 26 maja 2015, o 16:02

juz nie wierzę w moc kremów przeciwzmarszczkowych. mam 38 lat i wypróbowałam już różnych cudów. jedyne co mogę polecić to zabiegi w salonach kosmetycznych- mam tu oczywiście na myśli wyłącznie nieinwazyjne zabiegi robione przez profesjonalistów. Polecam termolifting. regularnie robię zabiegi (nie wiem czy gdzieś indziej są dostępne)i jestem bardzo zadowolona. Plus dla tego miejsca za profesjonalną obsługę i przede wszystkim duży wybór zabiegów i masaży. Serdecznie polecam spędzić tam dzień a wyjdziecie jak nowo narodzone. Zabiegi w salonach kosmetycznych przyniosą chyba największe z możliwych efektów, kremy mogą tylko pomóc w utrzymaniu ich. poza zabiegami polecam dużo uśmiechu i dbanie o kondycję psychiczną! pomaga w walce z oznakami starzenia :roll:

Ostatnio edytowano 26 maja 2015, o 16:27 przez BlackWolf, łącznie edytowano 2 razy
Powód: tego typu posty uznawane są za reklamę/spam -treść edytuję
chiaramanzoni
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 11:09

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 26 maja 2015, o 16:59

Och tak cudowne miejsce i od razu 10 lat mlodsza....
Kremy dzialaja tylko trzeba regularnosci

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez kamila » 26 maja 2015, o 18:06

Tez mysle ze kremy niewiele zdziałają,przesestowałam przeroznosci z roznych półek. Niektore osoby sa takiej urody ze wygladają poprostu dobrze czy stosuja jakies cuda czy nie :-) Pozazdroscic

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 26 maja 2015, o 19:30

Nie zgodze sie z Wami...
Niestety... tu trzeba wytrwalosci i poswieconego czasu. By nie tylko nalozyc krem ale tez go wklepac, wmasowac itp

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez daga.27 » 5 cze 2015, o 08:47

Ja zauważyłam, że moja cera przyzwyczaiła się do kwasu migdałowego, natomiast botox mogę polecić na głębokie zmarszczki

daga.27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 08:45

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Lagenko_pl » 8 cze 2015, o 09:48

Skóra przyzwyczai się niemal do każdego kosmetyku i to fakt,ale generalnie warto bazować na tych naturalnych produktach,kosmetykach z dodatkiem kolagenu o czym już wielokrotnie pisałam na forum. Zresztą naturalne maseczki także będą bardzo skuteczne jeżeli chodzi o walkę ze zmarszczkami.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]