Co na zmarszczki?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Tasha » 5 lis 2015, o 23:41

Nie do końca mogę zgodzić się z tym, że krem powinno się dobierać tylko patrząc w kategorii wiekowej. Jasne, jest to bardzo istotne, ale są takie sytuacje, że krem np 40+ nie wystarcza. U mnie zaczęły się dość szybko pojawiać zmiany hormonalne spowodowane przekwitaniem (chociaż nie lubię tego słowa), a co za tym idzie, niestety odbiło się to też na skórze. Pojawiło się sporo nowych zmarszczek, skóra poszarzała i ogólnie była "niewyjściowa";) Teraz się uśmiecham, ale przyznaję, że miałam z tego powodu kompleksy. Potrzebowałam czegoś mocniejszego niż tradycyjny krem 40+ i w aptece polecono mi serię Neovadiol z vichy, przeznaczoną typowo dla kobiet w okresie menopauzy. Kupiłam zestaw i serum, koszty wiadomo, jak przy vichy nie są najniższe, ale po prawie dwóch miesiącach stosowania wiem, że ten zestaw (krem i serum) jest wart tych pieniędzy. Zmarszczki jeśli nie zniknęły, to są zdecydowanie mniej widoczne, a skóra odżyła, nabrała koloru. Do tego raz w tygodniu robię sobie jakieś przeciwzmarszczkowe maseczki:)
Tasha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 sty 2015, o 02:24

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Jagoda31 » 6 lis 2015, o 10:26

Ja tak się zastanawiałam czy te kremy działają.... Przeczytałam ostatnio artykuł o tym,że wnikają jedynie w zewnętrzne warstwy skóry i tak naprawdę są na nic jeśli chodzi o zmarszczki. Jakie macie z tym doświadczenia? Zastanawiałam się nad botoksem ale z drugiej strony nie wiem gdzie warto jest się wybrać .Może któs jest z Gdańska oraz poleci dobrą klinikę?
Jagoda31
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 08:27

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez lulumiranda » 6 lis 2015, o 14:09

Ja mialam botoks. Wygląda to naturalnie ale przez kilka dni jesteś trochę napuchnięta. Miałam niestetyczną lwią zmarszczkę pomiędzy oczami i chciałam to usunąć.Jestem zadowolona. Dało to u mnie dobry efekt.
W Gdańsku polecana jest Clinica Dermatologica na Marii Curie Skłodowskiej. Może nie mają takich niskich cen ale możesz być pewna,ze niczego Ci tam nie zepsują
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 9 lis 2015, o 21:50

Chilli, wiek od 40-60, za zadanie ma spłycić zmarszczki i poprawić jędrność skóry
Tasha, ale w wieku 20 lat nie będę używać kremów dla 40 latki np, więc i zakres wiekowy jednak jest potrzebny
Co do działania kremów, dają efekt, widzę po mojej mamie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Lagenko_pl » 10 lis 2015, o 10:45

Dziewczyny,tak na dobrą sprawę to raz- zależy to od głębokości zmarszczek które osiadamy,a dwa od tego na który krem dokładnie się zdecydujemy,bo moim zdaniem warto postawić na te 100% naturalne kosmetyki łącznie z kolagenem,który mimo wszystko spłyci zmarszczki.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez a_gatka » 10 lis 2015, o 20:00

Hadka, a to jest krem na dzień czy na noc? Czytałam trochę o tych kremach, mają wysokie stężenie kwasu hialuronowego, więc pewnie też ładnie wypełniają zmarszczki przy regularnym stosowaniu.
a_gatka
 

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 10 lis 2015, o 20:38

To jest na dzień, podobno jest jeszcze serum, ale mama nie testowała

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Modna26 » 12 lis 2015, o 12:41

kupiłam ten krem serum w sumie z nivea Q10 plus chyba coś takiego, fajne rzeczywiście skóra jest lepsza przy dłuższym stosowaniu. Też ostatnio słyszałam o takim preparacie jak Bioliq maiła któraś z was? Jest godny polecenia?
Modna26
Miła Kobietka
 
Posty: 71
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:01

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez dradziszewska » 13 lis 2015, o 13:10

Już czas najwyższy zacząć korzystać z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej im wcześniej zaczniesz tym w lepszej kondycji bedzie Twoja skóra. łatwiej zwalcza się płytkie delikatne zmarszczki, więc na Twoim miejsc u bym nie zwlekała.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez kamila » 14 lis 2015, o 12:45

Modna26 stosowałam Bioliq ale na przebarwienia,dla mnie efektow zero ,ale na zmarszczki to moze inna sprawa... Mam brzydka zmarszke na czole i zastanawiam sie kolejny raz na tym specyfikiem ale w tym pedzelku czy korektorze takim

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 16 lis 2015, o 12:03

Bioliq miałam, ale to co zdecydowanie było widoczne, to wygładzenie twarzy.
Poprawy zmarszczek u siebie nie widziałam :D ale.. jak wiadomo ja mam jeszcze młodą skórę...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Lagenko_pl » 7 gru 2015, o 14:15

Dziewczyny naprawdę w celu redukcji zmarszczek,polecam wypróbować kosmetyki z kolagenem,którego jedną z cech jest spłycanie i redukcja powstałych zmarszczek,to naprawdę zdaje egzamin.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez lajso » 8 gru 2015, o 12:45

Właśnie słyszałam o dobroczynnych właściwościach kolagenu na skórę
lajso
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 12:40

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 14 gru 2015, o 23:25

Prawda jest i tak taka, że trzeba znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
Czy tam dostosować krem do swoich potrzeb i taki by nam pasował.
Mama akurat zadowolona z revitaliftu.
A nie ukrywajmy, firmy coraz to wymyślają, nowe receptury

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 16 gru 2015, o 11:19

Pewnie racja,ale dla mnie liczy się tylko i wyłącznie efekt,skuteczność danego kremu i jestem gotowa zapłacić za niego nawet trochę więcej,jeżeli mam pewność co do jego składu,głównie bazuję tutaj na kosmetykach naturalnych,ze wspomnianym kolagenem.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 16 gru 2015, o 18:52

No to revitalift mogę polecić ;) Bo widzę u mamy, efekty.
Ale ten akurat jest z kwasem hialuronowym
Ale jak mówiłam, każdy musi sam sprawdzić na sobie.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez monika.kow79 » 24 gru 2015, o 10:44

Podstawą jest zdrowe odżywianie, unikanie słońca, wysypianie się i picie wody. Dobry krem oczywiście też. Ja lubię kremy La Roche. Myślę, że warto przynajmniej raz w roku pójść jednak do salonu i oddać się w ręce specjalistki, która doradzi jakiś zabieg. Zabieg w salonie ma inny charakter i jeśli skorzystamy z dobrego i renomowanego, w którym wykorzystuje się dobre preparaty, przyniosą one naszej skórze rzeczywistą korzyść. Ja osobiście polecam salon SPAM

Ostatnio edytowano 27 gru 2015, o 13:25 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
monika.kow79
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 gru 2015, o 09:23

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Diabliczka1980 » 25 gru 2015, o 18:38

Jeśli chodzi o kremy na zmarszczki to powiem wam że zawsze byłam dość sceptycznie do nich nastawiona bo nie do końca wierzyłam w ich działanie :) ale jakiś czas temu zakupiłam dla swojej mamy krem o którym chyba kilka osób tutaj wcześniej wspominało mianowicie revitalift filler. Mamę widuje co jakiś czas także wszystkie nawet najmniejsze zmiany zauważam dość szybko. Po jakimś czasie... chyba minęło koło 1-2 tygodni dostrzegłam że zmarszczki na jej skórze naprawdę się spłyciły skóra wyglądała zdecydowanie lepiej - młodziej.
Avatar użytkownika
Diabliczka1980
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 20:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Jamelia » 27 gru 2015, o 13:26

Najlepszy sposób na brak zmarszczek to brak stresów ;-)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 27 gru 2015, o 15:43

Diabliczka, bo faktycznie dobry krem.
A jak widziałam, to chyba superpharm ma chyba jeszcze jakąś promocję na niego.

Jam, ale niestety z wiekiem, to i unikanie stresu nic nie da ;)
Bo się i tak i tak pojawią.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Pokrzepol » 28 gru 2015, o 16:38

Polecam kremy przeciwzmarszczkowe, które zawierają olej arganowy. Składa się on z kwasu linolowego (omega-6), który nawilża i chroni przed wysuszeniem, poprawia elastyczność i napięcie skóry dojrzałej. Dzięki temu zmarszczki znacznie się spłycają, a niektóre nawet całkowicie znikają. Ich skład powinien być uzupełniony o witaminę E i pantenol.
Avatar użytkownika
Pokrzepol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 paź 2015, o 14:49
Lokalizacja: Lębork

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Chilli » 29 gru 2015, o 17:44

Jamelia napisał(a):Najlepszy sposób na brak zmarszczek to brak stresów ;-)


W dzisiejszych czasach to chyba niemożliwe :P Brak stresu, luksus jednym słowem.

Moja mama widziałam, że sprawiła sobie na gwiazdkę Revitalift Filler :D Świetny zapach. Jeśli chodzi o to co ja zauważyłam, jak pojadę pod koniec stycznia to ocenię efekty :D
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez jagodamalina » 31 gru 2015, o 03:15

Jeśli mowa o zmarszczkach to najlepszym sprzymierzeńcem jest mezoterapia. Najważniejsze to wykwalifikowany lekarz, który daje nam bezpieczeństwo, komfort i swobodę wizyty, która u mnie właśnie tak przebiegała w SPAM a przy okazji dowiedziałam się też o innych zabiegach na moje problemy, jednak fachowa porada to podstawa.

Ostatnio edytowano 22 lut 2016, o 11:17 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
jagodamalina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 gru 2015, o 03:03

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Lagenko_pl » 11 sty 2016, o 14:06

Ja polecam wypróbować kosmetyków opartych na bazie naturalnego kolagenu,które zredukują zmarszczki i niedoskonałości,dodatkowo poprawią koloryt skóry.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez jagodamalina » 13 sty 2016, o 10:50

W grupie przyjaciółek (jest nas 4) umówiłyśmy się, że każda próbuje tej samej metody, po miesiącu spotykamy się na kawusi i obgadujemy efekty. Na razie zakupiłyśmy naturalny kolagen firmy SPAM. Jest to zupełny ewenement, najwyższej jakości i w 100% naturalny. Co lepsze babcia zaczęła normalnie chodzić i odczuwać jego efekty, bóle stawów się zmniejszyły, gdyż miała problemy z poruszaniem się. Zobaczymy co nam zrobi na twarz. Jak minie miesiąc zdam relację. Trzymajcie kciuki.

Ostatnio edytowano 22 lut 2016, o 11:16 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie spamować forum
jagodamalina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 gru 2015, o 03:03
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]